STS
Opinia pracownika firmy STS

Work in study time

24 stycznia 2018
My tasks in work:
• presenting the offer and informing about current promotional campaigns,

• sale of "Game Rules", "STS Magazine" and tickets for sports and cultural events,

• updating the rates and results of sports events,

• accepting bets on sports and socio-political events,

• computer and cash register service.
Similar reviews
25 lutego 2020
Firma, w której jeśli na prawdę chcesz się rozwijać i coś osiągnąć to masz taką możliwość.
8 września 2019
liczy się miła atmosfera w pracy, możliwość rozwoju, wyrozumiała kadra
4 lipca 2019
Specjalista ds. obsługi klienta (obecny pracownik) - zachodniopomorskie, wielkopolskie
Niestety ale manager regionalna mająca pod "nadzorem" woj.zachodniopomorskie(Szczecin) i wielkopolskie(Poznań) niestety ale nie nadaje się na to stanowisko.
Przyjeżdżając na 10-15 min kontrole skarży się pracownikom na innych pracowników w wulgarny sposób "jak ona mnie wkur..." , nie raczy przeliczyć gotówki "zgadza się? nie chce mi się liczyć" - jedynie potrafi doczepić się do brudu na punkcie jednak gdy zostaje poinformowana o manku bądź brudzie po poprzedniej zmianie nie raczy wyegzekwować od poprzedniego pracownika wykonywania swoich obowiązków służbowych.

Zamiast wyegzekwować od pracownika porządek potrafi bezczelnie wysłać innego pracownika z innego punktu aby posprzątał lokal z brudu.

Przykrym faktem jest wykorzystywanie pracowników przez panią manager Klaudie D. pracowników do wykonywania swojego zakresu obowiązków służbowych.

O szacunku pani manager do pracownika i dwukrotnej zmianie asystenta w ciągu roku nie wspominając.

Brak informacji o zmianach grafików, brak wysyłania formatek godzinowych na czas, dzwonienie w wolnym czasie do pracowników w celu ściągania ich do pracy w dzień wolny lub wysyłania ich na delegacje ( nie wszyscy jeżdżą na delegacje - Ci którzy mają chody nie jeżdżą na żadne delegacje).

Przykrym faktem jest lekceważenie przez panią manager Klaudie zgłaszanych usterek bądź innych spraw zgłaszanych telefonicznie, z maila służbowego bądź smsem.

"W weekendy i święta oficjalnie zarówno Manager jak i Asystent pracują od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, w weekendy i święta mamy wolne, jednakże o ile nie jesteśmy na urlopie jesteśmy do Państwa
 - więcej...
Minusy
częste zmiany grafiku, brak szacunku managera oraz asystenta do pracownika
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w STS. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,6
3,6