STS
Opinia pracownika firmy STS

Rozmowa o pracę porażka

1 września 2020
Miałam wideo rozmowę z Panią z Gliwic - porażka kompletna. Nie przygotowana do rozmowy, mimo że zostałam poinformowana, że ma moje CV przed oczami. Sugerowała, że moje niedawne L4 na pewno wynikało z obawy o zwolnienie, nie pytając co było jego przyczyną. Dodatkowo, Pani ma problem z liczeniem, mimo zwrócenia uwagi że w poprzedniej firmie pracowałam prawie 5 lat nadal upierała się, że to 3 lata. Praca 2tys zł
Plusy
Nie ma
Minusy
Cała rozmowa to wielki minus
4 lipca 2019
Specjalista ds. obsługi klienta (obecny pracownik) - zachodniopomorskie, wielkopolskie
Niestety ale manager regionalna mająca pod "nadzorem" woj.zachodniopomorskie(Szczecin) i wielkopolskie(Poznań) niestety ale nie nadaje się na to stanowisko. Przyjeżdżając na 10-15 min kontrole skarży się pracownikom na innych pracowników w wulgarny sposób "jak ona mnie wkur..." , nie raczy przeliczyć gotówki "zgadza się? nie chce mi się liczyć" - jedynie potrafi doczepić się do brudu na punkcie jednak gdy zostaje poinformowana o manku bądź brudzie po poprzedniej zmianie nie raczy wyegzekwować od poprzedniego pracownika wykonywania swoich obowiązków służbowych. Zamiast wyegzekwować od pracownika porządek potrafi bezczelnie wysłać innego pracownika z innego punktu aby posprzątał lokal z brudu. Przykrym faktem jest wykorzystywanie pracowników przez panią manager Klaudie D. pracowników do wykonywania swojego zakresu obowiązków służbowych. O szacunku pani manager do pracownika i dwukrotnej zmianie asystenta w ciągu roku nie wspominając. Brak informacji o zmianach grafików, brak wysyłania formatek godzinowych na czas, dzwonienie w wolnym czasie do pracowników w celu ściągania ich do pracy w dzień wolny lub wysyłania ich na delegacje ( nie wszyscy jeżdżą na delegacje - Ci którzy mają chody nie jeżdżą na żadne delegacje). Przykrym faktem jest lekceważenie przez panią manager Klaudie zgłaszanych usterek bądź innych spraw zgłaszanych telefonicznie, z maila służbowego bądź smsem. "W weekendy i święta oficjalnie zarówno Manager jak i Asystent pracują od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, w weekendy i święta mamy wolne, jednakże o ile nie jesteśmy na urlopie jesteśmy do Państwa - więcej...
Minusy
częste zmiany grafiku, brak szacunku managera oraz asystenta do pracownika
8 kwietnia 2019
Specjalista ds. obsługi klienta (były pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Nigdy nie polecam pracy w STS! Jest to zakłamana firma, pełna oszustów. Ciągle szukają pracowników a traktują ich jak śmieci, kompletnie się z nimi nie liczą i tylko wykorzystują. Kierownictwo jest miłe jak czegoś potrzebuje a jeżeli pracownik ma problemy albo kończy mu się umowa to wyrzucają go na bruk! Wolą zatrudnić studentów zamiast zadbać o osoby które już trochę przepracowały i szanować ich za dobrą i oddaną pracę. Jeżeli chcecie pracę na długo, na założenie rodziny, ustatkowanie się to nigdy nie zaczynajcie pracy w STS, bo wyrzucą was w najmniej oczekiwanym momencie!
Plusy
Nie ma żadnych
Minusy
Kierownictwo wredne, mają gdzieś pracownika, niskie zarobki a wygórowane wymagania, pomiatanie pracownikiem
25 lutego 2020
Specjalista ds. marketingu (obecny pracownik) - Katowice, śląskie
Firma, w której jeśli na prawdę chcesz się rozwijać i coś osiągnąć to masz taką możliwość.
  1. Rozmowa o pracę porażka