STS

Opinie pracowników firmy STS

liczy się miła atmosfera w pracy, możliwość rozwoju, wyrozumiała kadra
Firma, w której jeśli na prawdę chcesz się rozwijać i coś osiągnąć to masz taką możliwość.
Niestety ale manager regionalna mająca pod "nadzorem" woj.zachodniopomorskie(Szczecin) i wielkopolskie(Poznań) niestety ale nie nadaje się na to stanowisko.
Przyjeżdżając na 10-15 min kontrole skarży się pracownikom na innych pracowników w wulgarny sposób "jak ona mnie wkur..." , nie raczy przeliczyć gotówki "zgadza się? nie chce mi się liczyć" - jedynie potrafi doczepić się do brudu na punkcie jednak gdy zostaje poinformowana o manku bądź brudzie po poprzedniej zmianie nie raczy wyegzekwować od poprzedniego pracownika wykonywania swoich obowiązków służbowych.

Zamiast wyegzekwować od pracownika porządek potrafi bezczelnie wysłać innego pracownika z innego punktu aby posprzątał lokal z brudu.

Przykrym faktem jest wykorzystywanie pracowników przez panią manager Klaudie D. pracowników do wykonywania swojego zakresu obowiązków służbowych.

O szacunku pani manager do pracownika i dwukrotnej zmianie asystenta w ciągu roku nie wspominając.

Brak informacji o zmianach grafików, brak wysyłania formatek godzinowych na czas, dzwonienie w wolnym czasie do pracowników w celu ściągania ich do pracy w dzień wolny lub wysyłania ich na delegacje ( nie wszyscy jeżdżą na delegacje - Ci którzy mają chody nie jeżdżą na żadne delegacje).

Przykrym faktem jest lekceważenie przez panią manager Klaudie zgłaszanych usterek bądź innych spraw zgłaszanych telefonicznie, z maila służbowego bądź smsem.

"W weekendy i święta oficjalnie zarówno Manager jak i Asystent pracują od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00, w weekendy i święta mamy wolne, jednakże o ile nie jesteśmy na urlopie jesteśmy do Państwa
 - więcej...
Minusy
częste zmiany grafiku, brak szacunku managera oraz asystenta do pracownika
Nigdy nie polecam pracy w STS! Jest to zakłamana firma, pełna oszustów. Ciągle szukają pracowników a traktują ich jak śmieci, kompletnie się z nimi nie liczą i tylko wykorzystują. Kierownictwo jest miłe jak czegoś potrzebuje a jeżeli pracownik ma problemy albo kończy mu się umowa to wyrzucają go na bruk! Wolą zatrudnić studentów zamiast zadbać o osoby które już trochę przepracowały i szanować ich za dobrą i oddaną pracę. Jeżeli chcecie pracę na długo, na założenie rodziny, ustatkowanie się to nigdy nie zaczynajcie pracy w STS, bo wyrzucą was w najmniej oczekiwanym momencie!
Plusy
Nie ma żadnych
Minusy
Kierownictwo wredne, mają gdzieś pracownika, niskie zarobki a wygórowane wymagania, pomiatanie pracownikiem
My tasks in work:
• presenting the offer and informing about current promotional campaigns,

• sale of "Game Rules", "STS Magazine" and tickets for sports and cultural events,

• updating the rates and results of sports events,

• accepting bets on sports and socio-political events,

• computer and cash register service.
Przyjemna praca z współpracownikami. praca 2 na 2 dni. W dni wolne i święta często zastępstwa na innych punktach w zamian za dzień wolny .Minusem brak możliwości awansu, długie godziny pracy (po 11,5 godziny dziennie) a także praca w święta.
Plusy
Przyjemna praca, kontakt z ludźmi
Minusy
Praca w święta, praca do 20 a nawet 23
W firmie STS samodzielnie organizowałam sobie pracę. Każdego dnia drukowałam ofertę dla klientów, wywieszałam ją, przyjmowałam zakłady, wykonywałam pracę biurowe, zajmowałam się archiwizacją dokumentów. Głównie pracę wykonywałam na komputerze. Pracowałam sama. Z wszystkimi obowiązkami radziłam sobie bardo dobrze, jestem osobą, która szybko się uczy.
Plusy
Plusami były wolne dni w tygodniu.
Minusy
Nie było możliwości awansu.
Zobacz więcej opinii o firmie STS
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w STS. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,6
3,6