Stradivarius
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stradivarius

Stradivarius

Opinia pracownika firmy Stradivarius

Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera lecz pracownik jest niedoceniany

Dobrą atmosferę w pracy budują jedynie ludzie, z którymi się pracuje. Koleżanki oraz osoby w postaci kierownika, zastępcy i VM. Zespół jest wspaniały, lecz osoby będące nad nami (regionalni) podcinają skrzydła, nie doceniają pracowników. Zarobki są marne w porównaniu do wykonywania ciężkiej pracy do późnych godzin. Pozytywem jest elastyczny grafik i możliwość dopasowania go do studiów.

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Praca stradivarius złote tarasy

Nie jestem w stanie polecić nikomu pracy tam, wręcz zachęcam do unikania takich miejsc. Co prawda, współpracownicy są naprawdę bardzo pomocni i uprzejmi, co było jedyną przyczyną dla której zwolniłam się później. Od pierwszych dni pracy da się wyczuć presję ze strony kierowniczek i ich bardzo nieprofesjonalne zachowania czy odzywki w stosunku do osób z niższych stanowisk. Oczywiście nie wspomnę o tym że wasza dyspozycja nijak się dla nich liczy. Polecam omijać to miejsce szerokim łukiem

Plusy

Mili współpracownicy

Minusy

Niskie zarobki, tragiczna kadra zarządzająca

Miła atmosfera w zespole

Jjssggbnnbvcvbnkpohy gggjnnbvfgjjjbvvvbjn ccfgvvbnvv

a developing and friendly work place

A typical day at work: helping customers, putting clothes on hangers and shelves, providing a good customer service and friendly environment, cooperating with other workers, solving problems, keeping general order What I learned: punctuality, good communication, cooperation, working as a team member, dealing with customers, solving problems, making decisions The hardest part of the job: long hours The most enjoyable part of job: working as a team member with different types of people, improving my language skills, cooperating with customers

Plusy

discounts for workers

Minusy

long hours

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stradivarius. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Stradivarius z

• Stradivarius
  • Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera lecz pracownik jest niedoceniany