Stradivarius

Opinie pracowników firmy Stradivarius

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (785)

Miła atmosfera w zespole

Jjssggbnnbvcvbnkpohy gggjnnbvfgjjjbvvvbjn ccfgvvbnvv

Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera lecz pracownik jest niedoceniany

Dobrą atmosferę w pracy budują jedynie ludzie, z którymi się pracuje. Koleżanki oraz osoby w postaci kierownika, zastępcy i VM. Zespół jest wspaniały, lecz osoby będące nad nami (regionalni) podcinają skrzydła, nie doceniają pracowników. Zarobki są marne w porównaniu do wykonywania ciężkiej pracy do późnych godzin. Pozytywem jest elastyczny grafik i możliwość dopasowania go do studiów.

a developing and friendly work place

A typical day at work: helping customers, putting clothes on hangers and shelves, providing a good customer service and friendly environment, cooperating with other workers, solving problems, keeping general order What I learned: punctuality, good communication, cooperation, working as a team member, dealing with customers, solving problems, making decisions The hardest part of the job: long hours The most enjoyable part of job: working as a team member with different types of people, improving my language skills, cooperating with customers

Plusy

discounts for workers

Minusy

long hours

Ich bin um ein Erfahrung reicher.

Meine Deutschkentnisse sind noch nicht so gut ,dass ich es gut beschreiben kann. Sorry!

Plusy

merchandising

Minusy

Arbeitskultur

stradivarius

Atmosfera panująca w firmie sprzyjała realizacji powierzonych celów, podział obowiązków był jasny i dostosowany do indywidualnego pracownika. Szereg szkoleń jak i ich różnorodność pozwalały na rozwój własny jak i lepsze wykonywanie powierzonych obowiązków.

Plusy

karta multi sport, program benefis, premie

Minusy

zbyt mały budżet godzin w stosunku do zakresu obowiązków w danym salonie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stradivarius. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu