Stokrotka

Opinie pracowników firmy Stokrotka

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników. Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi!
Dobra wpółpraca między pracownikami. Szkolenia dla pracowników
Stosowanie znęcania się psychicznego oraz wyzysk fizyczny do granic możliwości ludzkiej.
Plusy
Żadne
Minusy
Ciężka praca bezpłatne nadgodziny
Nie szanowanie pracowników, zarobki niskie a wymagania ogromne
tragiczne warunki pracy,wymagania mega wygórowane od pracowników,straszenie zwolnieniami i zastraszanie,brak przekazu informacji ze strony kierownictwa a pozniej wielkie pretensje ze pracownik czegos nie wiedział.Urlopy przydzielane odgornie bez pytania pracownikow czy je chca w danym terminie.Nie warto tu pracować,rozwazam odejscie
Plusy
Minusy
duze tempo pracy, brak przerw, mobbing
Nadgodziny nie płatne, niby oddawane w inne dni ale nigdy nie oddane, nie kończysz pracy nigdy o czasie bo zawsze jest coś do zrobienia. Duża rotacja, brak obuwia ochronnego, jak chcesz je mieć to musisz sam kupić- tak mówi kierownik. Kolesiostwo, obgadywanie. Dużo obowiązków. Zakaz chorowania
Plusy
wypłata wpływa zawsze na czas
Minusy
jw
Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. 9 lat pracy na stoisku mięsnym a gdy zachorowałam to mnie zwolnili, bo po co im taki pracownik. Pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy zatrudniona byłam na stoisku mięsnym a robiłam na całym sklepie, towarowałam, obsługiwałam na warzywach, sprzątałam nawet i wc oraz po zamknięciu sklepu (mopami się myło podłogę), na nabiale a pensja głodowa bo za mało było personelu, a nie było etatów. Myślę, że w tej kwestii nic się nie zmieniło i nie zmieni, ponieważ jest duża rotacja. Ludzie nie chcą tam teraz pracować, a jak ktoś zacznie to zaraz ucieka ale to wina szefostwa i kierownictwa, bo jak kadra sklepu była zgrana to odgórnie pracowników poprzenosili na inne sklepy bo niby duże straty były. Później się wyjaśniło, że to kto inny wynosił. Nie polecam pracy w Stokrotce chyba, że to konieczność i na chwilę, chociaż ja sama też tak mówiłam, ale kiedyś było lepiej.
Plusy
Żadne
Minusy
Praca wielostanowiskowa za najniższą pensję
Nie polecam nikomu,Ogrom obowiązków ,za ciężką pracę coraz mniejsze zarobki.
Co miesiąc zabierają premia z różnych przyczyn i wieczny brak pracowników bo każdy ucieka.Brak przerw na śniadanie .
Plusy
Minusy
Wyzysk, niskie zarobki i wieczne kontrole bo przecież trzeba zabrać premie
Praca lekka ale z małymi niedociągnięciami ze strony kadry zarządzającej. dobre zasady przez firmę niezły pakiet socjalny dla pracowników, praca w dobrych godzinach. Mnie nie obowiązywał czas nocny ze względu na niepełnosprawność i to było przestrzegane dla takich pracowników jak ja z orzeczeniem. Należało donosić na innych pracowników jeśli nie, to należało się tego nauczyć.
Plusy
Zarobki względne, grafik pracowników przestrzegany
Minusy
niedociągnięcia kadry zarządzającej i przymykanie oczy na wiele spraw
Brak adekwatnego wynagrodzenia do stanowiska , częsta zmiana planogramów co bardzo szkodziło sklepowi ,gdyż klienci się gubili w poszukiwaniu produktów. Produkty które nie schodziły powinny być wycofane i zastąpione chodliwym towarem . Plusem jest bardzo duża ilość dostępnych towarów . Przy dobrej kierowniczce można awansować. Kierownicy są nie douczeni.
Plusy
bony na święta
Minusy
słaba płaca za to co się robi
W tej firmie pracę wykonuje się na bieżąco w szybkim ale odpowiednio dobranym tempie. Czuje się, że się pracuje. Nie ma czasu na lenistwo ale też nie czuję się jak w kieracie. Wie się, co się ma robić, każdy ma jasno określone obowiązki.
Jak w każdej firmie mającej wiele filii sporo zależy od "szefostwa" w danym sklepie, jedno jest bardziej tolerancyjne i pomocne dla pracowników inne bardziej wymagające.

Spore możliwości rozwojowe, awanse, premie uznaniowe itp.

Równowaga czasu pracy, odpowiednia ilość dni wolnych. Prawidłowe rozliczanie godzin pracy oraz wynagrodzenia za pracę.
Plusy
Czas pracy, wynagrodzenie + premie, rozwój
Minusy
W zależnośći od sklepu - czasem po prostu są a czasem są niezauważalne
robota jest spoko pomijajac fakt ze palety sa coraz cierzsze a kasa lipna
Plusy
8 godzin dziennie
Minusy
kasa 2070 zl miesiecznie max
obsługa klienta, obsługa kasy brak rozwoju , za to mili inni pracownicy..najprzyjemniej było wyjść z pracy.. po humorach kierownika.
Plusy
mili współpracownicy inni kasjerzy
Minusy
zastraszanie naganami, miła praca "zależy od humoru kierownika"
W bolesławcu sami inwalidzi pracują i są nie mili !!!! Katastrofa
Minusy
Beszczelnka kadra i kierownicy
Brak mozliwosci rozwoju.Kadra zarzadzajaca dobra a wspolpracownicy-zgrany zespol. praca dwuzmianowa ,lubie swoja prace a aczej to co robie kontakt z ludzmi to chyba najprzyjemniejsze a trudnosci raczej ni ma.
Plusy
zgrany zespol
Minusy
niskie zarobki, daleki dojazd
Dobrze mi się tam pracuje choć bywają różne dni, ale koleżeńscy współpracownicy chętnie sobie pomagają i wspierają się
Miejsce pracy spokojne, trochę niezorganizowany zespół, możliwość rozwoju. Kadra zarządzająca przychylnie patrzy na podwładnych. Najtrudniejsza część dnia ranne dostawy.
Plusy
praca zmianowo
Minusy
Zobacz więcej opinii o firmie Stokrotka