Stokrotka

Opinie pracowników firmy Stokrotka

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników. Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi!
Ciężka praca ,wyzysk, nadgodziny , brak możliwości rozwoju
Minusy
Praca w Stokrotce to obóz pracy, najlepiej jak pracownik cicho siedzi i się nie upomina o swoje, pracuje się za marne pieniądze które nie starczaja do następnej wypłaty. Administracja w sklepach i centrali zadufana w sobie i myslaca tylko o tym jak by zaoszczędzić by więcej mieć dla siebie!!!! Nie polecam pracę w Stokrotce!!! Nawet w centrali ludzie odchodzą bo mają dość tyrania za marne pieniądze, przełożeni tylko obiecują ze będzie lepiej ale nikt z tym nic nie robi to tylko puste słowa. Ja odeszlam bo miałam dość oszukiwanie nas ze będzie lepiej, mialam dosc biernego działania naszej przelozonej!!!!!
Plusy
talony
Minusy
setki rzeczy
Zero szacunku do pravownikow. Nie wyplacane nadgodziny. Zbyt mala ilosc pracownikow.
Plusy
Minusy
Niskie zarobki . Praca po godzinach charytatywnie.
Współpracownicy ok miła atmosfera w pracy. Za mała kadra na jednej zmianie szczególnie stoisko mięsne. Chodzenie do pracy z temperatura że względu na strach pujscia na l4 bo premie zabiorą.
Plusy
Atmosfera wśród wsplolpracownikow
Minusy
Niskie wynagrodzenie, brak szacunku regionalnego i dyrektora
Praca w firmie Stokrotka to totalna porażka. Brak szacunku do pracownika. Kierownicy plaszczą tyłki na stołkach a pracownicy muszą wykonywać dodatkowo obowiązki należące do nich. Wyróżnianie przez kierowników jednostek czyli swoich pupilków i donosicieli. Plotkarska firma. Zero wsparcia dla pracownika. Generalnie ta firma to jeden bajzel.
Plusy
Minusy
Brak szacunku do pracownika
Praca bardzo stresująca, nie dająca perspektyw rozwoju, a wręcz przeciwnie bardzo dobijająca.
Kadra zarządająca - wysokie mniemanie o sobie przez stanowisko, kultura miejsca w zależności od dnia.

Dużo pracy fizycznej, noszenie towaru po schodach, brak zrozumienia, nadgodziny niewypłacone, problem z otrzymaniem zaplanowanego urlopu.

Najprzyjemniejsza - dni wolne
Plusy
bony
Minusy
praca fizyczna, mobing
Najgorsza firma w Polsce...zepsuta,śmierdząca ryba zepsuta od głowy.
Plusy
Minusy
Wszystko..ludzie zarzadzajacy..brak szacunku i ponizanie tych na dole.
Nie jestem zadowolona z pracy ponieważ zostałam oszukana.
Plusy
nie
Minusy
Nie miły zespół
niska kultura osobista kadry,zbyt mała ilość pracowników,brak umiejętności kadry w zarządzaniu zespołem,mała możliwość awansu,nadmiar obowiązków,niska płaca,sympatyczni współpracownicy
Plusy
zasiłki socjalne
Minusy
Pracę zaczyna się od przygotowywanie towaru do sprzedaży. Później obsługa klienta i wykładanie towaru na zmienę z współpracownikiem. Na koniec dnia oczywiście porządkowanie sklepu oraz rozliczanie. Kadra skłąda się z pomocnych bardzo pozytywnych ludzi.
Plusy
Bony żywieniowe
Minusy
Praca w weekendy
dzisiaj było dziecko w stokrotce chciało kupić pączka i serek miało 100 zł i kasjer powiedział że go nie obsłorzy bo niema jak rozmienić satło się to w stokrotce na chełmonskiego
Minusy
nie miła obsługa
Pozytywna atmosfera i kontakt z ludźmi. praca w tej firmie była dobra.
Nie polecam tam pracy. Pracowałam od końca listopada 2016 do czerwca 2017 roku. Wymagania mega wygórowane, zastraszanie i mobbing praktycznie na porządku dziennym. Braki w kadrach. Kazdy pracownik inaczej byl traktowany, ten co mial uklady mial lepiej a obcy byl najgorzej traktowany. Kilka minut spoznienia od swieta bo np spoznil sie tramwaj byl wielkim problemem. Pretensje gdy pracownik czegoś nie wiedział a nie został poinformowany co ma konkretnie robić. Dopiero gdy wygarnelam kierownictwu i pewnej tepej* lasce która tam pracowała oraz jak złożyłam wypowiedzenie to było nagle niebo. Może tylko 2-3 osoby były w porządku. Odeszłam bo nie daję sobą pomiatać. Nie idźcie tam, chyba że lubicie niską kasę za ciężkie obowiązki i traktowanie jak szmatę. Ewentualnie gdy chcecie zniszczyć sobie zdrowie psychiczne i fizyczne. Gdyby tak to wszystko zgłosić PIP to sklep bądź sieć miałaby poważny problem ;)
Plusy
bony na święta
Minusy
niskie zarobki za ciezką harowe, niedouczeni kierownicy, kijowa atmosfera i jeszcze wiecej by sie znalazlo.
Nie mam zdania wszędzie trzeba pracować każdy pracuje na tyle co potrafi i się stara
Plusy
Możliwość dogadania się
Minusy
Ogólnie nie polecam tego miejsca. Jest paru fajnych pracowników ale ogólnie króluje donosicielstwo, obgadywanie i wyzysk. Nadgodziny nieplatne, a a jeszcze nieraz kierownik albo regionalna się pluje że nie wszystko zrobione. Atmosfera mobbingu i zastraszenia. Jak na tak ogromna presję i stres zarobki są bardzo niskie. Zresztą widać że ludzie stąd uciekaja. Regionalna chcąc za wszelką cenę utrzymać stołek czepia się o wszystko, wydaje szereg idiotycznych nikomu niepotrzebnych poleceń, i wyladowuje swoje frustracje na kierownikach sklepu i pracownikach. Dziwię się że za ten sklep nie wzięła się jeszcze prokuratura, to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie
Plusy
Minusy
Jw
Obóz pracy, ładowanie byle jak byle wyjechało niech się dalej martwią w ramach oszczędności prace na magazynie. Zero Bhp zero odpowiedzialności za nic kierownicy wiecznie nadęci i zero porozumienia z nimi jak by łaskę robili. Zabieranie premi za wszystko. Tak w skrócie. Mógł bym tak pisać..
Plusy
Czasem wczesniej sie dalo skonczyc.
Minusy
Zaronki i zanieranie premi.
Praca jest beznadziejna za takie niskie wynagrodzenie robisz wszystko sprzątasz stoisz na kasie wykładasz towar a do tego jeszcze obsługujesz stoisko mięsne a niby jestes ZKS.Traktują cie jak psa.Niczego sie nie dowiesz bo to jakby tajemnica.Kierownicza nawet nie potrafi ci powiedziec w twarz co mysli tylko zasłania się RKO.Przedszkole
Plusy
zero
Minusy
jw
Tak narzekacie ale druga wasz pensja to kradzież żywności
Lubię swoją pracę,ale to co się dzieje teraz to jest ponad siły normalnego człowieka.Nawał obowiązków z których nie sposób się wywiązać.Nie ma nawet kiedy posprzątać porządnie.Przed jakimkolwiek świętem jest masakra,nie ma jak dotowarować stoiska bo trzeba obsługiwać klientów,a do tego dostawa i nie ma jak ją rozłożyć,pochować do chłodni.Staram się wytrwać do końca zmiany i jak najszybciej wyjść,bo zapomnę jak się nazywam.Jest nas za mało na stoisku by podołać obowiązkom.,,RK" chcą się wykazać po trupach by utrzymać swój fotel, nie pomaga tylko tylko mówi co mam robić
( jak bym nie znała swoich obowiązków).Ale góra też nie jest nic lepsza.Pozdrawiam twardzieli.
Plusy
jałmóżna na czas.
Minusy
niskie zarobki, nie adekwatne do wykonywanej pracy, stażu.duży nakład, a raczej nacisk na dodatkowe obowiązki przy jedno osobowej obsłudze na stoisku, mięso, wędliny, sery, garmaż, mrożonki, pilnować pieczenie bułek.
Ciężka praca, mała pensja, natłok obowiązków, wyzysk, bardzo dużo ludzi ucieka z tej pracy.