Opinia pracownika firmy Stokrotka

Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

stokrotka to żart
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Łódź, ul Florencistów19 maja 2018
Nie polecam tam pracy. Pracowałam od końca listopada 2016 do czerwca 2017 roku. Wymagania mega wygórowane, zastraszanie i mobbing praktycznie na porządku dziennym. Braki w kadrach. Kazdy pracownik inaczej byl traktowany, ten co mial uklady mial lepiej a obcy byl najgorzej traktowany. Kilka minut spoznienia od swieta bo np spoznil sie tramwaj byl wielkim problemem. Pretensje gdy pracownik czegoś nie wiedział a nie został poinformowany co ma konkretnie robić. Dopiero gdy wygarnelam kierownictwu i pewnej tepej* lasce która tam pracowała oraz jak złożyłam wypowiedzenie to było nagle niebo. Może tylko 2-3 osoby były w porządku. Odeszłam bo nie daję sobą pomiatać. Nie idźcie tam, chyba że lubicie niską kasę za ciężkie obowiązki i traktowanie jak szmatę. Ewentualnie gdy chcecie zniszczyć sobie zdrowie psychiczne i fizyczne. Gdyby tak to wszystko zgłosić PIP to sklep bądź sieć miałaby poważny problem ;)
Plusy
bony na święta
Minusy
niskie zarobki za ciezką harowe, niedouczeni kierownicy, kijowa atmosfera i jeszcze wiecej by sie znalazlo.

Inne opinie pracowników firmy Stokrotka

Tragedia
Ksjer (obecny pracownik) –  Lublin, lubelskie11 lutego 2020
To co się dzieje w tej firmie naprawdę podlega już pod bhp i inspekcie oraz sanepid, zarządzanie i kulturalne zachowanie kierownik do pracownika też podlega weryfikacji i to nie na jednej stokrotce
Plusy
Stała pensja
Minusy
Zabrali premie, brak sprawnych sprzętów, ciągle awarje techniczne na które nikt nie reaguje, zmieniający się grafik, awantury, zmuszanie do sprzedaży starych, admosfera nerwowa
stokrotka
sprzedawca-kasjer (były pracownik) –  Lublin, lubelskie11 lutego 2020
najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałam ,brak szacunku dla pracownika,kadra kierownicza nastawiona na krytykę

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,2