Stokrotka

Opinie o firmie Stokrotka, temat Płaca i benefity

2,2Płaca i benefity

Znaleziono 41 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (94)

Gdańsk

Firma powinna stanowczo zastanowić się od strony organizacyjnej przez siedzibę kadry jest wszystk wiadomo że zestrony kierownictwa zbyt dużo ludzi zatrudnionych beż podstaw zbieranina ludzi a kierownicy prowadzą sobie prywatne kastingi, panie regionalne nawet nie chcą wysłuchać pracownika nie masz prawa głosu.Wszystkie profity dla stałych pracowników ciągła zmiana grafiku ,"co dla nie których "jeden zasowa a drugi ciepła posatke ma bo kierowniczki to koleżanki ,przymykanie oka na pracowników % brak słów a jak coś sie odezwiesz to odrazu donos bo może zaszkodzisz dobrmym układzikom.Coraz częściej myślę o tym aby poszukać pracy gdzie indziej od czasu zatrudnienia jestem wpychana na zmianę gdzie dziewczyna średnio raz na miesiąc bierze zwolnienie lekarskie a jak teraz się odezwałam i poprosiłam o równy podział zmian to dostałam reprymendę po tym jak zastepca kierownika uprzejmie Panu donoszę, mam wrażenie że moimi pretensjami psuje dobry układzik ,nie wspomnę już i tym że przerway to tylko na papierku w KP ,a jeszcze może pani z mięsnego pójdzie bułki piec w swoim brudnym fartuchu lub towar wykładać No czesto slysze prezes jedzie panie z miesnego nawet koszyki muszą myć nie ważne że ludzie stoją to tylko pracownik dostanie zryty od klienta i ja mam być uśmiechnięta Powiedzcie mi z czego????

Masakra

Płaca za te pieniądze jest śmieszna, ale ludzie pracują za te grosze (w porównaniu do dzisiejszych cen paliw, leków, zakupów spożywczych) pensja powinna iść w górę. Ludzie mają opłaty, kredyty za coś muszą żyć. A człowiek haruje za 10 ciu, ale "Góra" Nie potrafi docenić. Podwyżki by się przydały, doceńcie nas oraz nasza pracę.

Stokrotka Łódź Wyszyńskiego

Standardowa praca jak w każdym supermarkecie. Zawód dla wytrzymałych fizycznie, jeśli wybierasz się na halę sprzedaży i dla cierpliwych, jeżeli planujesz zostać kasjerem.Jak jest w tej konkretnej Stokrotce? Wielkim minusem jest to, że mało płacą, a nadgodziny są niepłatne, lecz sumiennie oddawane, więc przynajmniej jest tu sprawiedliwie. Wypłaty zawsze są przelewane na czas.Kierownictwo nie wywyższa się, a współpracownicy obecnie tam zatrudnieni, pracują chętnie, nie ma obiboków, ponadto to zgrany i ambitny zespół, nie ma rywalizacji.Problemem jest mała liczebność pracowników, wciąż szukają nowych, niestety brakuje chętnych, a jak już ktoś się przyjmie, odchodzi po okresie próbnym. Zgaduję, że chodzi o niską płacę, co jest zupełnie zrozumiałe.Gdyby jednak był pełny personel, praca byłaby na pewno dużo fajniejsza, obecnie widać już przemęczenie u pracowników, kiedy jeden pracownik szykuje rano dla klientów dwa albo trzy działy... bo nie ma nikogo innego, a kierownik sklepu dzielnie obsługuje na ladzie mięsnej, zamiast zająć się tym, czym powinien kierownik się zajmować – tymczasem będzie musiał zostać po godzinach i nadrobić papierki. Czy kierownik też ma niepłatne nadgodziny?Tu uwydatniają się jeszcze dwa duże minusy, mianowicie częsta potrzeba zostawania dłużej w pracy, bo np. na drugiej zmianie zostaje sam kierownik i jeden kasjer, a to stanowczo za mało; drugim zaś minusem jest to, że dziewczyny tyrają na dziale warzywnym, musząc przerzucać te siaty kartofli po 15 kilo jeden, że o kartonach bananów nie wspomnę (18 kilo).Gdyby zatrudniło się więcej silnych panów, panie -

Plusy

Multi Sport, wypłata na czas, świetna atmosfera

Minusy

małe pieniądze, za mało ludzi, nadwyrężony czas

Obóz pracy.

Niby zwykła praca w markecie, ale człowiek zasuwa jak na akord. Kierowniczka strasznie fałszywa. Ona i jej minionki mają wywalone a Ty zwykły człowieczku na kasie zapitalasz obstawiając stanowisko kasjera, wypakowacza, sprzątacza, należy Ci się 15 minut przerwy w ciągu 8h pracy. Ty zasuwasz a Kierownictwo na papierosku. Zero pomocy. Jeszcze Cię poganiają. Najniższa krajowa, mobbing, nerwy i stres. Nie polecam.

Plusy

Karta podarunkowa na święta

Minusy

Niskie zarobki, źle zarządzająca kadra kierownicza, traktowanie człowieka przedmiotowo, zero szacunku, praca jednej osoby za trzy

Stokrotka Teresin

Fajna atmosfera, wynagrodzenie na czas, paczki dla dzieci i pakiety socjalne... polecam i żałuję że odeszłam...

Minusy

Brak zapewnionego dojazdu do miejsca pracy

Masakra

Witam nie polecam pracy w Stokrotce, czysty wyzysk ludzki, pracy na sklepie mnóstwo, ludzi na zmianie brak, zastępca kierownika wykłada towar na półki oraz lata z mopem po sklepie, wypłata starcza tylko na opłaty, Firma masakra

Zachodniopomorskie

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników. Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi!

Stokrotka

Zmiana zaczyna się "walką"o wózek i skaner. Atmosfera w pracy jest nerwowa. Pracuje się pod presją czasu. Są normy które należy wykonać. Są ciągłe braki w towarze na który musisz czekać i norma wtedy spada. Często jest tak ciasno w alejce że nie ma jak przejechać. Kadra zarządzająca jest zróżnicowana. Z jednymi można się dogadać,z innymi nie. Plusami tej pracy są:praca zmianowa, dodatkowe pieniądze za frekwencję,pakiet socjalny. Minusem jest brak zorganizowanego dojazdu,presja, nerwowość.

niezbyt pochlebna

Od paru miesięcy jestem pracownikiem Stokrotki. Wcześniej pracowałam w różnych Firmach handlowych, na większych powierzchniach sklepowych i nigdy nie miałam problemu z tym, że pracy jest dużo i trzeba być funkcjonalnym. W żadnej jednak pracy nie zdarzyło się, że praca zbrzydła mi już po 2 miesiącach jak nie wcześniej. Główna przyczyną jest logistyka, a raczej jej brak. Dostawy są codziennie, 6 dni w tygodniu i to takie ilości, że nie tyle co nie mieszczą się na regałach sklepowych ( biorąc pod uwagę planogramy) ale nie mieszczą się również w magazynie. Komórka zamówień działa tak, jakby nie miała pojęcia o gospodarowaniu towarem i zapasami oraz o tym, że praca z towarem nie opiera się tylko na robieniu przecen i strat, tylko na sprzedaży pełnowartościowego towaru klientom. Ocenia się pracę zwykłego sprzedawcy, lecz nie tych co są na wyższych szczeblach. Odnoszę wrażenie, że nikt ich nie sprawdza, a błędne działania są traktowane ulgowo i bezkarnie. Zwykłych pracowników jest zbyt mało, a w razie L -4 lub urlopu zwyczajnie nie ma kto pracować. Mniejsza ilość pracowników byłaby w porządku, gdyby nie trzeba było każdej dostawy sortować, przebierać, sprawdzać z ilości towaru jak i z dat( często przychodzą z krótszym terminem niż te na pułkach). Niepotrzebnie przysyłany jest towar którego jest zbyt dużo na sklepie ( biorąc pod uwagę, że towar przyjeżdża codziennie ) i trzeba go przekładać z miejsca na miejsce, żeby utrzymać FIFO, co jest dodatkową robotą i zbędnym traceniem czasu. Kierowniczki, zamiast wykonywać swoje obowiązki, często wykładają towar żeby choć trochę odblokować -

Tragedia

To co się dzieje w tej firmie naprawdę podlega już pod bhp i inspekcie oraz sanepid, zarządzanie i kulturalne zachowanie kierownik do pracownika też podlega weryfikacji i to nie na jednej stokrotce

Plusy

Stała pensja

Minusy

Zabrali premie, brak sprawnych sprzętów, ciągle awarje techniczne na które nikt nie reaguje, zmieniający się grafik, awantury, zmuszanie do sprzedaży starych, admosfera nerwowa

Zatrudnienie

Zatrudniają na okres próbny i dalej nie przedłużający umowy. A ludzi potrzebują do pracy.

Minusy

Przerwa 15 min

Miejce pracy

Pomoc w miarę możliwości, panuje nerwowa atmosfera ze względu na małą liczbę pracowników.

Plusy

Wynagrodzenie na czas, karta fitprofit

Minusy

Zmirniający się grafik

Wyzysk pracowników za marne pieniądze

Nie polecam, wyzysk pracowników. Kasjerka jest sprzedawcą, sprzątaczką, wykladaczem towaru za najniższą krajową. Kierownik również pracuje jako kasjer, sprzataczka, magazynier.

Nie

3 osoby na najwyższych stanowiskach pracują od lat i godziwie zarabiają. Reszta dziewczyn głównie świeżo po studiach tyra za marne grosze parę miesiecy i ucieka. Brak szkoleń. Przełożona ma wszystko w nosie, jak coś pracownik nie wie to każe sobie poczytać w internecie. Oszczędności na każdym kroku nawet za urlop wynagrodzenie jest obniżanie.

Omijać magazyn tej "firmy" Sosnowiec-Psary

Chłopak pracował tam niedowno i na szczęście krótko. Warunki gorsze niż gdziekolwiek indziej. Świątek piątek do pracy, sprzęt niesprawny a wymagania non stop. Kierownicy Łukasz S. delikatnie mówiąc mocno upośledzony człowiek, wraz z Markiem M. obiecują gruszki na wierzbie. Rekrutują na nowy magazyn, śmiech na sali. Firma ogólnie śmieszna. Z tego co opowiadał mi na codzień w biurze zasiada jedna Pani od reklamacji Magdalena, swagierga Łukasza S. (najmniej rozgarnieta osoba chyba na tym magazynie i pracuje chyba dzięki znajomości), ogólnie wszyscy mają z niej ostrą bekę. Laska ponoć unosi się jakby niewiadomo kim była, nic nie ogarnia, wygląda jak przeciętnie mówiąc "pasztet" i to co potrawi opier.dolic to głowa mała. LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA TĄ FIRMĘ, TO CO MÓWIĄ NA ROZMOWIE LEPIEJ PODZIELIĆ NA DWA. Nie polecamy.

Plusy

Minusy

Płaca nieadekwatna do obowiązków, kierownicy poniżej jakichkolwiek słów krytyki-szkoda gadać

Negatywna

Pracowałam jako kasjerka w Stokrotce w Gdańsku ul. Piotrkowska tak samo potraktowano mnie jak kasjerka z Łodzi który wyraził swoje zdanie w poście opinie najgorsze jest to że szefostwo stokrotki przytakuje takim praktykom byłam nową kasjerka na okresie próbnym przez cały ten czas przypisywano mi manka kliki panującej w tym sklepie mimo że jestem osobą niepełnosprawna poszłam żeby zarobić na czynsz ublagalam lekarza aby pozwolił mi pracować niepełnosprawność znaczna i doznalam szoku manko takie że za głowę się złapała na moje żądanie wykazu mank do dzisiaj nie dostałam chciałam założyć sprawę bo to zwykłe złodziejstwo. W wykazie za ostatnie parę dni czarno na białym jest widoczne oszustwo po moim podpisie rozliczenia za dzień zostały naniesione manka, których de fakto nie było umowy ze mną nie podpisano okradziono na około 3000tys i żadnych wyjaśnień zgłosiłam sprawę do sądu pracy i wmowiono osobie kontrolujacej że zapłaciłam manko dobrowolnie a zapłaciłam bo nie dostalabym reszty wypłaty klika działająca w tym sklepie ma się dobrze dalej okrada kasjerow za aprobatą głównych władz stokrotki, a mnie został nie smak po tej pracy żadnych wyjaśnień zwrotu kasy bądź odszkodowania nic dalej działają bez karanie najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w Stokrotce. Chcę wyjaśnienia tej sprawy zwrotu pieniędzy i odszkodowania ale brak pieniędzy i wykazu mank od tej firmy powoduje że mam związane ręce mam też nadzieję, że szefostwo sklepów stokrotka spróbuję wyjaśnić i wynagrodzić mi te straty

Plusy

Zadnych

Minusy

We wszystkim co się dzieje w tych sklepach

obóz pracy

Stokrotka w Zamościu to jakaś porażka jest, kierownicy tylko warczą na pracowników, liczą się tylko lizusi. Nikt nie dba o dobrego pracownika, na każdym kroku krytyka. Ten co dobrze pracuje ma gorzej niż ten , który tylko przychodzi by odwalić 8 godzin. A pracownicy na ladzie serwisowej, to już całkiem są uważani za zero. Wiem że w Zamościu nie ma pracy, ale trwanie tam za wszelką cenę odradzam, szkoda zdrowia!!!

Plusy

bony

Minusy

zarobki nie adekwatne do pracy, zła kadra zarządzająca

Stokrotka Kołobrzeg

Zgadzam się z komentarzami z innych miast, oczywiście z tymi negatywnymi... Kierowniczki siedzą na dupie grzebią w telefonach i tylko dyrygują nie zważając na swoje obowiązki, pracownicy zarobieni po łokcie nie ma czasu nawet zejść na przerwę czasami, lizodupy chodzą za kierowniczkami i plotkują obrabiając dupy innym pracownikom. Towar przyjeżdża nie poukładany, totalny bajzel na paletach który trzeba potem ogarnąć oczywiście w między czasie swoich własnych już ponad normę obowiązków. Pierwsza zmiana przeważnie rozkłada tylko nabiał a resztę zostawiają drugiej zmianie gdzie zazwyczaj na drugiej zmianie są maksymalnie trzy osoby. Brak jakiejkolwiek organizacji do tego źle poukładane grafiki, gdzie nieraz z popołudniowej zmiany która dwa razy w tygodniu trwa nawet do północy trzeba iść następnego dnia na rano. Totalny brak koordynacji i kompetencji ze strony głównej przełożonej!!! Nie polecam tam pracować, można stracić sporo nerwów!!!

Plusy

Minusy

Zbyt wiele

Miejce dzieki ktoremu człowiek zapomiona czym jest zycie prywatne

Musze sie sie zgodzic z opiniami niestety negatywnymi poprostu nie ma słów zeby opisac prace w Stokrotce pomimo tego ze mialam super zespoł to i tak firma robila wszystko zeby nam dowalic ciagle cos nie tak ciagle nowe niepotrzebne zadania i zmiany ktore dzialaly na niekorzysc firmy a nam dodawaly pracy choc i tak na tak duze sklepy i ilosc ludzi bylo jej ponad miare oczywiscie kierownicy maja nienormowany czas pracy t.j.bardzo czesto 16 godzinny i nikogo to nie interesuje bo siedzimy z wlasnej woli ha ha gdyby firma wyplacila te nadgodziny to wystarczyloby na samochod nigdy wiecej.........za duzo sie traci

Plusy

zero

Minusy

nie ma tyle miejsca

Omijajcie Psary Sosnowiec szerokim łukiem.

Dyspozytor były kierowca któremu się w głowie poprzewracało i traktuję ludzi jak śmiecie. Brak ci ambicji i nie zależy ci na zarobkach idz tam. Tylko nie zapomnij że są dwie zmiany również w soboty.. I to niewiadomo czasem na którą bo czekasz na telefon od 13/14tej.. Targasz na pełnych obrotach i na dodatek sam rozładowujesz na sklepach całe auto.. A sklepy są różne duże i małe a dojazd ciężki a palety po tonie.. Np paleta ciktu czy piw i wody.. Za 2800 na rękę jak ci premi nie zabiorą.. To i 2100.

Plusy

Niema

Minusy

Idioci rzadzacy

Katowice ul Zawiszy czarnego 16

Brak przerwy,jest lista przerw wpisywana ale nikt nie ma 15min przerwy

Minusy

1kasjerka na popołudnie plus kierowniczka nawet w okresie przedswiatecznym

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu