Stokrotka

Opinie o firmie Stokrotka, temat Kadra zarządzająca

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników. Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi!
Pracowalam w Stokrotce 13 mcy uwazam ze kierownik mojej Stokrotki jest najlepszy na swiecie. zawsze moglam liczyc na jego pomoc.. bardzo cierpliwy i serdeczny. Zespół w tej Stokrotce jest bardzo zzyty ze soba stwarza atmosfere bardzo ciepła pogodna i pelna wsparcia. Praca jednak byla dla mnie bardzo ciezka fizycznie ... dlatego z bólem serca złożyłam wypowiedzenie.... mój stan zdrowia był dla mnie ważniejszy...odezwał sie kregoslup... wiec zycze wysokich obrotow... wszystkiego co najlepsze dla calego zespołu
Zmiana zaczyna się "walką"o wózek i skaner. Atmosfera w pracy jest nerwowa. Pracuje się pod presją czasu. Są normy które należy wykonać. Są ciągłe braki w towarze na który musisz czekać i norma wtedy spada. Często jest tak ciasno w alejce że nie ma jak przejechać. Kadra zarządzająca jest zróżnicowana. Z jednymi można się dogadać,z innymi nie. Plusami tej pracy są:praca zmianowa, dodatkowe pieniądze za frekwencję,pakiet socjalny. Minusem jest brak zorganizowanego dojazdu,presja, nerwowość.
Od paru miesięcy jestem pracownikiem Stokrotki.
Wcześniej pracowałam w różnych Firmach handlowych, na większych powierzchniach sklepowych i nigdy nie miałam problemu z tym, że pracy jest dużo i trzeba być funkcjonalnym.

W żadnej jednak pracy nie zdarzyło się, że praca zbrzydła mi już po 2 miesiącach jak nie wcześniej.

Główna przyczyną jest logistyka, a raczej jej brak.

Dostawy są codziennie, 6 dni w tygodniu i to takie ilości, że nie tyle co nie mieszczą się na regałach sklepowych ( biorąc pod uwagę planogramy) ale nie mieszczą się również w magazynie.

Komórka zamówień działa tak, jakby nie miała pojęcia o gospodarowaniu towarem i zapasami oraz o tym, że praca z towarem nie opiera się tylko na robieniu przecen i strat, tylko na sprzedaży pełnowartościowego towaru klientom.

Ocenia się pracę zwykłego sprzedawcy, lecz nie tych co są na wyższych szczeblach. Odnoszę wrażenie, że nikt ich nie sprawdza, a błędne działania są traktowane ulgowo i bezkarnie.
Zwykłych pracowników jest zbyt mało, a w razie L -4 lub urlopu zwyczajnie nie ma kto pracować.

Mniejsza ilość pracowników byłaby w porządku, gdyby nie trzeba było każdej dostawy sortować, przebierać, sprawdzać z ilości towaru jak i z dat( często przychodzą z krótszym terminem niż te na pułkach). Niepotrzebnie przysyłany jest towar którego jest zbyt dużo na sklepie ( biorąc pod uwagę, że towar przyjeżdża codziennie ) i trzeba go przekładać z miejsca na miejsce, żeby utrzymać FIFO, co jest dodatkową robotą i zbędnym traceniem czasu.

Kierowniczki, zamiast wykonywać swoje obowiązki, często wykładają towar żeby choć trochę odblokować
 - więcej...
To co się dzieje w tej firmie naprawdę podlega już pod bhp i inspekcie oraz sanepid, zarządzanie i kulturalne zachowanie kierownik do pracownika też podlega weryfikacji i to nie na jednej stokrotce
Plusy
Stała pensja
Minusy
Zabrali premie, brak sprawnych sprzętów, ciągle awarje techniczne na które nikt nie reaguje, zmieniający się grafik, awantury, zmuszanie do sprzedaży starych, admosfera nerwowa
najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałam ,brak szacunku dla pracownika,kadra kierownicza nastawiona na krytykę
Kadra zarządzająca jest okropna, szczególnie pani kierownik która , jest osoba niekompetentna , krzyczy na pracowników przy klientach , jest mobbing , nie potrafi zarządzać ludźmi i sklepem. Nie rozumiem dlaczego nikt z dyrektorów nie chce się dowiedzieć dlaczego tak często się ludzie zwalniają, regionalna to jej przyjaciółka i nic nie powie , bo ogólnie z pracownikami się bardzo dobrze pracuje. W tym wypadku chodzi głównie o panią kierownik to ona psuje cała atmosferę w pracy , jak to się mówi „ryba psuje się od głowy „ Jestem byłym pracownikiem ale nie dlatego to pisze , chodzi o to żeby ktoś w końcu się temu przypatrzył , bo to nie jest normalne żeby w jednym miesiącu odeszło 4 pracowników
Pomoc w miarę możliwości, panuje nerwowa atmosfera ze względu na małą liczbę pracowników.
Plusy
Wynagrodzenie na czas, karta fitprofit
Minusy
Zmirniający się grafik
Nie polecam, wyzysk pracowników. Kasjerka jest sprzedawcą, sprzątaczką, wykladaczem towaru za najniższą krajową. Kierownik również pracuje jako kasjer, sprzataczka, magazynier.
Miła szefowa pracownicy sie dogaduja symatyczni klienci
Witam chce opisać pracę w sklepie Libiąż stokrotka, to co tam się wyprawia to czysta patologia Pani E kierowniczka zero kultury, prawie wszystkich pracowników traktuje z góry z tą kobieta nie da się pracować i ludzie albo sami się zwalniają albo ona ich. Brudno i atmosfera tragiczna. NIE POLECAM!
Zero szacunku dla pracownika kierowniczka mię szanuję pracienika
Plusy
Minusy
Brak szac7nku
stronnicze kierownictwo... czasem duzy nieporzadek
3 osoby na najwyższych stanowiskach pracują od lat i godziwie zarabiają. Reszta dziewczyn głównie świeżo po studiach tyra za marne grosze parę miesiecy i ucieka. Brak szkoleń. Przełożona ma wszystko w nosie, jak coś pracownik nie wie to każe sobie poczytać w internecie. Oszczędności na każdym kroku nawet za urlop wynagrodzenie jest obniżanie.
Marne zarobki w porównaniu z ilością pracy. Mało pracowników bo każdy kto przychodzi to zaraz odchodzi przez to trzeba pracować za dwóch albo i trzech.. nie dbają o pracowników. Jest możliwość awansów lecz ciężko się przebić.
Nie polecam, praca na magazynie bardzo ciężka, wieczny brak ludzi do pracy. Praca ogólnie po 10 h lub 12 h od poniedziałku do soboty pracę zaczną się o 1:30 w nocy. Czasami jest taki zapiernicz ze nie ma czasu iść na przerwę. Magazyn nie dostosowany do tego typu działalności, brak rampy w zimę na magazynie tak zimno ze gile w nosie zamarzają a w lato 30 stopni na hali. Niby są wózki widłowe a i tak trzeba tachać palety po 900kg ręcznym wózkiem.
Plusy
Chłopak pracował tam niedowno i na szczęście krótko. Warunki gorsze niż gdziekolwiek indziej. Świątek piątek do pracy, sprzęt niesprawny a wymagania non stop. Kierownicy Łukasz S. delikatnie mówiąc mocno upośledzony człowiek, wraz z Markiem M. obiecują gruszki na wierzbie. Rekrutują na nowy magazyn, śmiech na sali. Firma ogólnie śmieszna.
Z tego co opowiadał mi na codzień w biurze zasiada jedna Pani od reklamacji Magdalena, swagierga Łukasza S. (najmniej rozgarnieta osoba chyba na tym magazynie i pracuje chyba dzięki znajomości), ogólnie wszyscy mają z niej ostrą bekę. Laska ponoć unosi się jakby niewiadomo kim była, nic nie ogarnia, wygląda jak przeciętnie mówiąc "pasztet" i to co potrawi opier.dolic to głowa mała.

LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA TĄ FIRMĘ, TO CO MÓWIĄ NA ROZMOWIE LEPIEJ PODZIELIĆ NA DWA.

Nie polecamy.
Plusy
Minusy
Płaca nieadekwatna do obowiązków, kierownicy poniżej jakichkolwiek słów krytyki-szkoda gadać
Nigdy nie spotkałam się z takim bucem, jakim jest regionalny Kamil M. w Opolu. Pan i Władca. Myśli, że jego funkcja daje mu prawo do pomiatania ludźmi. Zero szacunku do pracownikow. Nie polecam współpracy z tym człowiekiem, buc, cham I prostak jakich mało.
Pracowałam jako kasjerka w Stokrotce w Gdańsku ul. Piotrkowska tak samo potraktowano mnie jak kasjerka z Łodzi który wyraził swoje zdanie w poście opinie najgorsze jest to że szefostwo stokrotki przytakuje takim praktykom byłam nową kasjerka na okresie próbnym przez cały ten czas przypisywano mi manka kliki panującej w tym sklepie mimo że jestem osobą niepełnosprawna poszłam żeby zarobić na czynsz ublagalam lekarza aby pozwolił mi pracować niepełnosprawność znaczna i doznalam szoku manko takie że za głowę się złapała na moje żądanie wykazu mank do dzisiaj nie dostałam chciałam założyć sprawę bo to zwykłe złodziejstwo. W wykazie za ostatnie parę dni czarno na białym jest widoczne oszustwo po moim podpisie rozliczenia za dzień zostały naniesione manka, których de fakto nie było umowy ze mną nie podpisano okradziono na około 3000tys i żadnych wyjaśnień zgłosiłam sprawę do sądu pracy i wmowiono osobie kontrolujacej że zapłaciłam manko dobrowolnie a zapłaciłam bo nie dostalabym reszty wypłaty klika działająca w tym sklepie ma się dobrze dalej okrada kasjerow za aprobatą głównych władz stokrotki, a mnie został nie smak po tej pracy żadnych wyjaśnień zwrotu kasy bądź odszkodowania nic dalej działają bez karanie najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w Stokrotce. Chcę wyjaśnienia tej sprawy zwrotu pieniędzy i odszkodowania ale brak pieniędzy i wykazu mank od tej firmy powoduje że mam związane ręce mam też nadzieję, że szefostwo sklepów stokrotka spróbuję wyjaśnić i wynagrodzić mi te straty
Plusy
Zadnych
Minusy
We wszystkim co się dzieje w tych sklepach
Nie idźcie pracować do tego obozu pracy pod Będzinem! Magazyn Stokrotki w Psarach to jest gorzej jak gaszenie pożarów. Oni wogóle nie liczą się z tym ile może wytrzymać organizm człowieka. Zmuszanie do pracy w nadgodzinach, ciągłe poganianie. Tak! Przez całą zmiane będziecie zasuwać jakby się paliło, bo wiecznie mają jakieś problemy, jakieś braki. Wszystko za wolno, nie tak. Mobbing to mało powiedziane. Do tego Ukraińcy tworzący własne odizolowane grupki, że msię poczujecie jak w jakimś łagrze a nie pracy. Normalny człowiek nie wytrzyma tam dłużej niż 2 tygodnie i tak było w moim przypadku, wypruwanie żył i łamanie kręgosłupa za 2300 zł.
Plusy
możliwość zwolnienia za porozumieniem stron
Minusy
godziny pracy, kierownictwo, słabe zarobki, lokalziacja
Stokrotka w Zamościu to jakaś porażka jest, kierownicy tylko warczą na pracowników, liczą się tylko lizusi. Nikt nie dba o dobrego pracownika, na każdym kroku krytyka. Ten co dobrze pracuje ma gorzej niż ten , który tylko przychodzi by odwalić 8 godzin. A pracownicy na ladzie serwisowej, to już całkiem są uważani za zero. Wiem że w Zamościu nie ma pracy, ale trwanie tam za wszelką cenę odradzam, szkoda zdrowia!!!
Plusy
bony
Minusy
zarobki nie adekwatne do pracy, zła kadra zarządzająca
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,4
2,1