Opinie o firmie Stokrotka, temat Bezpieczeństwo i rozwój

2.4Bezpieczeństwo i rozwój

Znaleziono 30 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (83)

Stokrotka

Zmiana zaczyna się "walką"o wózek i skaner. Atmosfera w pracy jest nerwowa. Pracuje się pod presją czasu. Są normy które należy wykonać. Są ciągłe braki w towarze na który musisz czekać i norma wtedy spada. Często jest tak ciasno w alejce że nie ma jak przejechać. Kadra zarządzająca jest zróżnicowana. Z jednymi można się dogadać,z innymi nie. Plusami tej pracy są:praca zmianowa, dodatkowe pieniądze za frekwencję,pakiet socjalny. Minusem jest brak zorganizowanego dojazdu,presja, nerwowość.

Stokrotka Teresin

Fajna atmosfera, wynagrodzenie na czas, paczki dla dzieci i pakiety socjalne... polecam i żałuję że odeszłam...

Minusy

Brak zapewnionego dojazdu do miejsca pracy

Kasjer sprzedawca

Cenię sobie prace w firmie STOKROTKA. Prywatnie uważam ,że narzekają na wykonywaną prace, na pewne niedogodności głównie nieroby, osoby które nie doceniają , między innymi , stałego i pewnego zarobku oraz możliwości rozwijania się i awansu.

Stokrotka Gdańsk Polnicy

Pracowalam w Stokrotce 13 mcy uwazam ze kierownik mojej Stokrotki jest najlepszy na swiecie. zawsze moglam liczyc na jego pomoc.. bardzo cierpliwy i serdeczny. Zespół w tej Stokrotce jest bardzo zzyty ze soba stwarza atmosfere bardzo ciepła pogodna i pelna wsparcia. Praca jednak byla dla mnie bardzo ciezka fizycznie ... dlatego z bólem serca złożyłam wypowiedzenie.... mój stan zdrowia był dla mnie ważniejszy...odezwał sie kregoslup... wiec zycze wysokich obrotow... wszystkiego co najlepsze dla calego zespołu

Zatrudnienie

Zatrudniają na okres próbny i dalej nie przedłużający umowy. A ludzi potrzebują do pracy.

Minusy

Przerwa 15 min

Miejce pracy

Pomoc w miarę możliwości, panuje nerwowa atmosfera ze względu na małą liczbę pracowników.

Plusy

Wynagrodzenie na czas, karta fitprofit

Minusy

Zmirniający się grafik

Nie

3 osoby na najwyższych stanowiskach pracują od lat i godziwie zarabiają. Reszta dziewczyn głównie świeżo po studiach tyra za marne grosze parę miesiecy i ucieka. Brak szkoleń. Przełożona ma wszystko w nosie, jak coś pracownik nie wie to każe sobie poczytać w internecie. Oszczędności na każdym kroku nawet za urlop wynagrodzenie jest obniżanie.

Słabo

Marne zarobki w porównaniu z ilością pracy. Mało pracowników bo każdy kto przychodzi to zaraz odchodzi przez to trzeba pracować za dwóch albo i trzech.. nie dbają o pracowników. Jest możliwość awansów lecz ciężko się przebić.

Stokrotka Psary magazyn opinie

Nie idźcie pracować do tego obozu pracy pod Będzinem! Magazyn Stokrotki w Psarach to jest gorzej jak gaszenie pożarów. Oni wogóle nie liczą się z tym ile może wytrzymać organizm człowieka. Zmuszanie do pracy w nadgodzinach, ciągłe poganianie. Tak! Przez całą zmiane będziecie zasuwać jakby się paliło, bo wiecznie mają jakieś problemy, jakieś braki. Wszystko za wolno, nie tak. Mobbing to mało powiedziane. Do tego Ukraińcy tworzący własne odizolowane grupki, że msię poczujecie jak w jakimś łagrze a nie pracy. Normalny człowiek nie wytrzyma tam dłużej niż 2 tygodnie i tak było w moim przypadku, wypruwanie żył i łamanie kręgosłupa za 2300 zł.

Plusy

możliwość zwolnienia za porozumieniem stron

Minusy

godziny pracy, kierownictwo, słabe zarobki, lokalziacja

Stokrotka Kołobrzeg

Zgadzam się z komentarzami z innych miast, oczywiście z tymi negatywnymi... Kierowniczki siedzą na dupie grzebią w telefonach i tylko dyrygują nie zważając na swoje obowiązki, pracownicy zarobieni po łokcie nie ma czasu nawet zejść na przerwę czasami, lizodupy chodzą za kierowniczkami i plotkują obrabiając dupy innym pracownikom. Towar przyjeżdża nie poukładany, totalny bajzel na paletach który trzeba potem ogarnąć oczywiście w między czasie swoich własnych już ponad normę obowiązków. Pierwsza zmiana przeważnie rozkłada tylko nabiał a resztę zostawiają drugiej zmianie gdzie zazwyczaj na drugiej zmianie są maksymalnie trzy osoby. Brak jakiejkolwiek organizacji do tego źle poukładane grafiki, gdzie nieraz z popołudniowej zmiany która dwa razy w tygodniu trwa nawet do północy trzeba iść następnego dnia na rano. Totalny brak koordynacji i kompetencji ze strony głównej przełożonej!!! Nie polecam tam pracować, można stracić sporo nerwów!!!

Plusy

Minusy

Zbyt wiele

Stokrotka - praca i kariera

Zobacz więcej ofert pracy

Miejce dzieki ktoremu człowiek zapomiona czym jest zycie prywatne

Musze sie sie zgodzic z opiniami niestety negatywnymi poprostu nie ma słów zeby opisac prace w Stokrotce pomimo tego ze mialam super zespoł to i tak firma robila wszystko zeby nam dowalic ciagle cos nie tak ciagle nowe niepotrzebne zadania i zmiany ktore dzialaly na niekorzysc firmy a nam dodawaly pracy choc i tak na tak duze sklepy i ilosc ludzi bylo jej ponad miare oczywiscie kierownicy maja nienormowany czas pracy t.j.bardzo czesto 16 godzinny i nikogo to nie interesuje bo siedzimy z wlasnej woli ha ha gdyby firma wyplacila te nadgodziny to wystarczyloby na samochod nigdy wiecej.........za duzo sie traci

Plusy

zero

Minusy

nie ma tyle miejsca

Omijajcie Psary Sosnowiec szerokim łukiem.

Dyspozytor były kierowca któremu się w głowie poprzewracało i traktuję ludzi jak śmiecie. Brak ci ambicji i nie zależy ci na zarobkach idz tam. Tylko nie zapomnij że są dwie zmiany również w soboty.. I to niewiadomo czasem na którą bo czekasz na telefon od 13/14tej.. Targasz na pełnych obrotach i na dodatek sam rozładowujesz na sklepach całe auto.. A sklepy są różne duże i małe a dojazd ciężki a palety po tonie.. Np paleta ciktu czy piw i wody.. Za 2800 na rękę jak ci premi nie zabiorą.. To i 2100.

Plusy

Niema

Minusy

Idioci rzadzacy

Koszalin

masakra,pracuje w stokrotce po przejęciu sano,zmiana monitórow na ciemne i mniejsze,towar bez zamowienia po 8 palet wjeżdza dzień w dzien,logistyka do bani!!!na palecie np 8 katroników ,towar pomieszany,tu 3 serki tam 2 serki,tu jogurt,tam ten sam jogurt

Plusy

STARA KADRA POZOSTAŁA PO SANO

Minusy

ZAROBKI Z SANO, NIŻSZE O 300 ZŁ NIŻ W STOKROTKACH W POLSCE

dno i patologia

Tragedia ! Nowemu pracownikowi przypisuje się manko wszystkich kasjerek przy rozliczaniu, wśród pracowników zatrudniona na stałe pani chorująca na alkoholizm, wpadająca często bez powodu w histerię. O dziwo kierowniczki sklepu obchodzą się z nią jak z jajkiem, bronią ją i nie musi pracować a ty musisz przeprosić za to że ją zdenerwowałaś. Ciągłe nagany na pracowników za kradzieże których nie da się uniknąć przy takim młynie. Ale najgorsze jest standard i poziom czystości w sklepie. Przy kasach czy patrząc tyko pod nogi widać że można się przykleić ale to co dzieje się w socjalu czy na magazynie... strach iść do łazienki bo prawdopodobieństwo złapania choroby, grzybicy i zwymiotowania jest ogromne. Mięso które powinno bezpośrednio trafić do lodówek czeka aż pani która wróci z papieroska wrzuci je (nieumytymi oczywiście) rękami na brudną ladę. Brak zachowania jakichkolwiek norm i standardów, wolna amerykanka. Pracownicy ogromnie toksyczni, każdy z każdym w konflikcie, brak uprzejmości i szacunku do klienta, nawet wśród młodych kasjerek. Obsługują ich z łaską, a nawet używają wulgaryzmów, czują się jakby byli właścicielami i pozwalają sobie na obrażanie klienta gdy ktoś chce coś zwrócić. Pracownicy decydują kiedy chcą pracować i przychodząc do pracy na 8 godzin dowiadujesz się że będziesz pracował 12. Kadra kierownicza nie wiadomo czy ze strachu czy z koleżeństwa nie gania pracowników do sprzątania czy pracy tylko pozwala im siedzieć w pokoju kierownika i palić e-papierosa. Zdecydowałam się na tą pracę, bo miałam blisko, ale od pierwszego dnia pracy tam wiedziałam że już nigdy -

Plusy

żadne.

Minusy

brak higieny oraz kultury wśród pracowników, słabe zarobki, przymusowe niedziele w pracy

Ciężka praca ,wyzysk, nadgodziny , brak możliwości rozwoju

Minusy

Kierownictwo samego sklepu super ale kierowani regionalny i dyrektor zero szacunku do normalnego pracownika

Współpracownicy ok miła atmosfera w pracy. Za mała kadra na jednej zmianie szczególnie stoisko mięsne. Chodzenie do pracy z temperatura że względu na strach pujscia na l4 bo premie zabiorą.

Plusy

Atmosfera wśród wsplolpracownikow

Minusy

Niskie wynagrodzenie, brak szacunku regionalnego i dyrektora

Każdy dzień to męka i orka na polu bitwy

Praca bardzo stresująca, nie dająca perspektyw rozwoju, a wręcz przeciwnie bardzo dobijająca. Kadra zarządająca - wysokie mniemanie o sobie przez stanowisko, kultura miejsca w zależności od dnia. Dużo pracy fizycznej, noszenie towaru po schodach, brak zrozumienia, nadgodziny niewypłacone, problem z otrzymaniem zaplanowanego urlopu. Najprzyjemniejsza - dni wolne

Plusy

bony

Minusy

praca fizyczna, mobing

Stokrotka

niska kultura osobista kadry,zbyt mała ilość pracowników,brak umiejętności kadry w zarządzaniu zespołem,mała możliwość awansu,nadmiar obowiązków,niska płaca,sympatyczni współpracownicy

Plusy

zasiłki socjalne

stokrotka to żart

Nie polecam tam pracy. Pracowałam od końca listopada 2016 do czerwca 2017 roku. Wymagania mega wygórowane, zastraszanie i mobbing praktycznie na porządku dziennym. Braki w kadrach. Kazdy pracownik inaczej byl traktowany, ten co mial uklady mial lepiej a obcy byl najgorzej traktowany. Kilka minut spoznienia od swieta bo np spoznil sie tramwaj byl wielkim problemem. Pretensje gdy pracownik czegoś nie wiedział a nie został poinformowany co ma konkretnie robić. Dopiero gdy wygarnelam kierownictwu i pewnej tepej* lasce która tam pracowała oraz jak złożyłam wypowiedzenie to było nagle niebo. Może tylko 2-3 osoby były w porządku. Odeszłam bo nie daję sobą pomiatać. Nie idźcie tam, chyba że lubicie niską kasę za ciężkie obowiązki i traktowanie jak szmatę. Ewentualnie gdy chcecie zniszczyć sobie zdrowie psychiczne i fizyczne. Gdyby tak to wszystko zgłosić PIP to sklep bądź sieć miałaby poważny problem ;)

Plusy

bony na święta

Minusy

niskie zarobki za ciezką harowe, niedouczeni kierownicy, kijowa atmosfera i jeszcze wiecej by sie znalazlo.

białystok

Praca jest beznadziejna za takie niskie wynagrodzenie robisz wszystko sprzątasz stoisz na kasie wykładasz towar a do tego jeszcze obsługujesz stoisko mięsne a niby jestes ZKS.Traktują cie jak psa.Niczego sie nie dowiesz bo to jakby tajemnica.Kierownicza nawet nie potrafi ci powiedziec w twarz co mysli tylko zasłania się RKO.Przedszkole

Plusy

zero

Minusy

jw

Sznujcie pracowników !

Lubię swoją pracę,ale to co się dzieje teraz to jest ponad siły normalnego człowieka.Nawał obowiązków z których nie sposób się wywiązać.Nie ma nawet kiedy posprzątać porządnie.Przed jakimkolwiek świętem jest masakra,nie ma jak dotowarować stoiska bo trzeba obsługiwać klientów,a do tego dostawa i nie ma jak ją rozłożyć,pochować do chłodni.Staram się wytrwać do końca zmiany i jak najszybciej wyjść,bo zapomnę jak się nazywam.Jest nas za mało na stoisku by podołać obowiązkom.,,RK" chcą się wykazać po trupach by utrzymać swój fotel, nie pomaga tylko tylko mówi co mam robić ( jak bym nie znała swoich obowiązków).Ale góra też nie jest nic lepsza.Pozdrawiam twardzieli.

Plusy

jałmóżna na czas.

Minusy

niskie zarobki, nie adekwatne do wykonywanej pracy, stażu.duży nakład, a raczej nacisk na dodatkowe obowiązki przy jedno osobowej obsłudze na stoisku, mięso, wędliny, sery, garmaż, mrożonki, pilnować pieczenie bułek.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.3

• Stokrotka