Stokrotka

Opinie dot. stanowiska Zastępca kierownika sklepu (m/k) w firmie Stokrotka

Zastępca kierownika sklepu (m/k)4 opinie

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (92)

miejsce gdzie wykorzystuje się ludzi na maxa

Ciężka praca, mała pensja, natłok obowiązków, wyzysk, bardzo dużo ludzi ucieka z tej pracy.

Totalne dno

Nie polecam pracy w tej firmie. Stosowany mobbing wobec pracowników a kierowniczka regionalna chce nas wszystkich zajechać.

Ogólnie nie polecam tego miejsca. Jest paru fajnych pracowników ale ogólnie króluje donosicielstwo, obgadywanie i wyzysk. Nadgodziny nieplatne, a a jeszcze nieraz kierownik albo regionalna się pluje że nie wszystko zrobione. Atmosfera mobbingu i zastraszenia. Jak na tak ogromna presję i stres zarobki są bardzo niskie. Zresztą widać że ludzie stąd uciekaja. Regionalna chcąc za wszelką cenę utrzymać stołek czepia się o wszystko, wydaje szereg idiotycznych nikomu niepotrzebnych poleceń, i wyladowuje swoje frustracje na kierownikach sklepu i pracownikach. Dziwię się że za ten sklep nie wzięła się jeszcze prokuratura, to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie

Plusy

Minusy

Jw

białystok

Praca jest beznadziejna za takie niskie wynagrodzenie robisz wszystko sprzątasz stoisz na kasie wykładasz towar a do tego jeszcze obsługujesz stoisko mięsne a niby jestes ZKS.Traktują cie jak psa.Niczego sie nie dowiesz bo to jakby tajemnica.Kierownicza nawet nie potrafi ci powiedziec w twarz co mysli tylko zasłania się RKO.Przedszkole

Plusy

zero

Minusy

jw

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu
  • Stokrotka
  • Zastępca kierownika sklepu (m/k)