Opinie dot. stanowiska Zastępca kierownika sklepu (m/k) w firmie Stokrotka

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (59)
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Świętochłowice, śląskie21 kwietnia 2018
Ogólnie nie polecam tego miejsca. Jest paru fajnych pracowników ale ogólnie króluje donosicielstwo, obgadywanie i wyzysk. Nadgodziny nieplatne, a a jeszcze nieraz kierownik albo regionalna się pluje że nie wszystko zrobione. Atmosfera mobbingu i zastraszenia. Jak na tak ogromna presję i stres zarobki są bardzo niskie. Zresztą widać że ludzie stąd uciekaja. Regionalna chcąc za wszelką cenę utrzymać stołek czepia się o wszystko, wydaje szereg idiotycznych nikomu niepotrzebnych poleceń, i wyladowuje swoje frustracje na kierownikach sklepu i pracownikach. Dziwię się że za ten sklep nie wzięła się jeszcze prokuratura, to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie
Plusy
Minusy
Jw
białystok
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Białystok, podlaskie16 lutego 2018
Praca jest beznadziejna za takie niskie wynagrodzenie robisz wszystko sprzątasz stoisz na kasie wykładasz towar a do tego jeszcze obsługujesz stoisko mięsne a niby jestes ZKS.Traktują cie jak psa.Niczego sie nie dowiesz bo to jakby tajemnica.Kierownicza nawet nie potrafi ci powiedziec w twarz co mysli tylko zasłania się RKO.Przedszkole
Plusy
zero
Minusy
jw

Zobacz więcej opinii o firmie Stokrotka

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,1