Stokrotka

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Stokrotka

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników. Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi!
obsługa klienta, obsługa kasy brak rozwoju , za to mili inni pracownicy..najprzyjemniej było wyjść z pracy.. po humorach kierownika.
Plusy
mili współpracownicy inni kasjerzy
Minusy
zastraszanie naganami, miła praca "zależy od humoru kierownika"
Brak mozliwosci rozwoju.Kadra zarzadzajaca dobra a wspolpracownicy-zgrany zespol. praca dwuzmianowa ,lubie swoja prace a aczej to co robie kontakt z ludzmi to chyba najprzyjemniejsze a trudnosci raczej ni ma.
Plusy
zgrany zespol
Minusy
niskie zarobki, daleki dojazd
Dobrze mi się tam pracuje choć bywają różne dni, ale koleżeńscy współpracownicy chętnie sobie pomagają i wspierają się
Miejsce pracy spokojne, trochę niezorganizowany zespół, możliwość rozwoju. Kadra zarządzająca przychylnie patrzy na podwładnych. Najtrudniejsza część dnia ranne dostawy.
Plusy
praca zmianowo
  1. Sprzedawca/kasjer (m/k)