Stokrotka

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie Stokrotka

Sprzedawca/kasjer (m/k)57 opinii

Znaleziono 57 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (94)

Stokrotka Łódź Wyszyńskiego

Standardowa praca jak w każdym supermarkecie. Zawód dla wytrzymałych fizycznie, jeśli wybierasz się na halę sprzedaży i dla cierpliwych, jeżeli planujesz zostać kasjerem.Jak jest w tej konkretnej Stokrotce? Wielkim minusem jest to, że mało płacą, a nadgodziny są niepłatne, lecz sumiennie oddawane, więc przynajmniej jest tu sprawiedliwie. Wypłaty zawsze są przelewane na czas.Kierownictwo nie wywyższa się, a współpracownicy obecnie tam zatrudnieni, pracują chętnie, nie ma obiboków, ponadto to zgrany i ambitny zespół, nie ma rywalizacji.Problemem jest mała liczebność pracowników, wciąż szukają nowych, niestety brakuje chętnych, a jak już ktoś się przyjmie, odchodzi po okresie próbnym. Zgaduję, że chodzi o niską płacę, co jest zupełnie zrozumiałe.Gdyby jednak był pełny personel, praca byłaby na pewno dużo fajniejsza, obecnie widać już przemęczenie u pracowników, kiedy jeden pracownik szykuje rano dla klientów dwa albo trzy działy... bo nie ma nikogo innego, a kierownik sklepu dzielnie obsługuje na ladzie mięsnej, zamiast zająć się tym, czym powinien kierownik się zajmować – tymczasem będzie musiał zostać po godzinach i nadrobić papierki. Czy kierownik też ma niepłatne nadgodziny?Tu uwydatniają się jeszcze dwa duże minusy, mianowicie częsta potrzeba zostawania dłużej w pracy, bo np. na drugiej zmianie zostaje sam kierownik i jeden kasjer, a to stanowczo za mało; drugim zaś minusem jest to, że dziewczyny tyrają na dziale warzywnym, musząc przerzucać te siaty kartofli po 15 kilo jeden, że o kartonach bananów nie wspomnę (18 kilo).Gdyby zatrudniło się więcej silnych panów, panie -

Plusy

Multi Sport, wypłata na czas, świetna atmosfera

Minusy

małe pieniądze, za mało ludzi, nadwyrężony czas

Bardzo nie polecam

Jedna z gorszych prac, w których byłam. Byłam kasjerką, a musiałam w przerwie między klientami roznosić towar, tempo zabójcze, a mimo to nie usłyszałam nigdy dobrego słowa w swoim kierunku od szefostwa. Nigdy więcej, nie polecam.

Stokrotka

Kierowniczka chamska i zero kultury, podejście do pracownika na poziomie zerowym. W jej oczach ciągle za mało zrobione. Jedna osoba na zmianie na kasie i jedna na mięsie to za mało ale nie wolno było zwrócić uwagi a jak już ktoś coś powiedział to już był uwalony ciągle miała pretensje że coś źle robi. Ranna zmiana musi zrobić duzo więcej i biegać od kasy do pieczywa. Później od kasy do warzyw i do lodówek z nabiałem a jak już to skończy trzeba palety rozładowywać i to za najniższą krajową. Socjal 60 zł na mikołaja dla dziecka to chyba żart a 300 zł na święta jeszcze lepszy.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, zero kultury

Masakra

Płaca za te pieniądze jest śmieszna, ale ludzie pracują za te grosze (w porównaniu do dzisiejszych cen paliw, leków, zakupów spożywczych) pensja powinna iść w górę. Ludzie mają opłaty, kredyty za coś muszą żyć. A człowiek haruje za 10 ciu, ale "Góra" Nie potrafi docenić. Podwyżki by się przydały, doceńcie nas oraz nasza pracę.

Stokrotka ul.plantowa

Na początku wszystko pięknie ładnie nawet pani kierownik pomagała.po 3 tygodniach już problemy że źle wykładamy towar,ser nie pokrojony, że samemu będzie się pracowało.zatrudniony byłem jako osoba z orzeczeniem o niepełnosprawnośći.po miesiącu już pretensję że wychodzę do domu po 7 h.pensja śmieszna

Plusy

Załoga

Minusy

Pensja, kierownictwo, obowiązki

Totalne dno

W Lublinie na Kunickiego totalne dno , chamstwo , kierowniczka stroi fochy , wyżywa się na pracownikach, w innym oddziale było o wiele lepiej , wyrzucała dziewczyny za byle co

Plusy

Umowa o pracę

Minusy

Niskie zarobki Średni social Kierownicy po znajomościach z chamskim podejściem do pracowników

Obóz pracy.

Niby zwykła praca w markecie, ale człowiek zasuwa jak na akord. Kierowniczka strasznie fałszywa. Ona i jej minionki mają wywalone a Ty zwykły człowieczku na kasie zapitalasz obstawiając stanowisko kasjera, wypakowacza, sprzątacza, należy Ci się 15 minut przerwy w ciągu 8h pracy. Ty zasuwasz a Kierownictwo na papierosku. Zero pomocy. Jeszcze Cię poganiają. Najniższa krajowa, mobbing, nerwy i stres. Nie polecam.

Plusy

Karta podarunkowa na święta

Minusy

Niskie zarobki, źle zarządzająca kadra kierownicza, traktowanie człowieka przedmiotowo, zero szacunku, praca jednej osoby za trzy

Obóz pracy

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w stokrotce to przemyśl to 10 razy zanim się zdecydujesz. Ja podejmując pracę tam byłam zdrową i sprawną kobieta, po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że dzięki niej mam problemy z biodrem i kręgosłupem. Byłam pracownikiem tej firmy kilka miesięcy, ogólnie na atmosfere w pracy nie mogę narzekać, mieliśmy dosyć zgrany zespół i chyba tylko to mnie tam tak długo zatrzymało. Zarobki wiadomo, najniższa krajowa, kasjer robi wszystko, sprząta, obsługuje, zajmuje się warzywniakiem, rozkłada towar. Na zmianach popołudniowych, gdzie ruch jest non stop, gdzie nie odchodzi się od kasy czasem nawet na 5 min jest tylko jeden kasjer. Ogólnie to jedna wielka porażka.

Plusy

Pensja na czas

Minusy

Niskie zarobki, ciężka praca fizyczna i psychiczna

Katowice

Nie polecam najgorszemu wrogowi.2 kasjerów plus kierowniczka na zmianę popołudniową na sklepie. Kasjer od wszystkiego,kasa,towar, pieczywo. Niema ludzi do Pracy.Klienci ciągle narzekający że jeden Kasjer na kasie bo drugi robi robotę za trzech.Wspołpracownicy z długim stażem bardzo fajni,pomocni.Najniższa krajowa.Do Stokrotki potrzebują tanią siłę roboczą Parcie ma szkło.Szybko już i na teraz kto mądry ten ucieka.U konkurencji lepiej płacą.

Minusy

Niskie zarobki.Praca za 2 a tą samą pensja

Nie panuje atmosfera

Nie polecam, wyzysk pracowników. Kasjerka jest sprzedawcą, sprzątaczką, wykladaczem towaru za najniższą krajową. Kierownik również pracuje jako kasjer, sprzataczka, magazynier.Mięsny wiele do życzenia panie narzekają na małą kadrę na mięsnym czyli 3 osobowy zespół a pracy w brud,.

Plusy

nic

Minusy

donosicielstwo, brak uczciwości, dwulicowość kierowniczki

Nie wiem

Za mało pracowników na zmianie, bieganie od stoiska z towarem na kasę bo dzwonek wzywa, kierownicy to chamy, którzy nie powinni być na takim stanowisku, i niektóre koleżanki to suki, które siały fetment w całej firmie.

Elblag

Nie polecam pracy w stokrotce ,kierowniczki nie szanują pracownika .

Warszawaul.Rembielinska 20

Nie polecam pracy w ten firmie.Zwalniaja pracownikow na ch... gdy poprosi sie O pomoc. Nowy regionalny jest znajomym kierownika (wiec ma wszystko gdzies). Mopping za male pieniadze.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki.

Bartoszyce.Stokrotka

Nie polecam nikomu tego miejsca pracy.Kadra zarządzająca jest okropna, szczególnie pani kierownik która , jest osoba niekompetentna , krzyczy na pracowników przy klientach , wyzywa pracowników od durni i ślepych jest mobbing , nie potrafi zarządzać ludźmi i sklepem. Nie rozumiem dlaczego nikt z dyrektorów nie chce się dowiedzieć dlaczego tak często się ludzie zwalniają, regionalny nic nie powie , bo ogólnie z pracownikami się bardzo dobrze pracuje. W tym wypadku chodzi głównie o panią kierownik to ona psuje cała atmosferę w pracy , jak to się mówi „ryba psuje się od głowy „ Powinnien ktoś przypatrzeć się tej firmie.

Plusy

Minusy

słabe zarobki, mobing od kierowniczki, brak szacunku do klienta i pracownika

atmosfera

super atmosfera, ciekawi ludzie, najtrudniej zadowolić wszystkich pracowników.

Plusy

karta multi sport, dodatki socjalne

Kasjer sprzedawca

Cenię sobie prace w firmie STOKROTKA. Prywatnie uważam ,że narzekają na wykonywaną prace, na pewne niedogodności głównie nieroby, osoby które nie doceniają , między innymi , stałego i pewnego zarobku oraz możliwości rozwijania się i awansu.

Zachodniopomorskie

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników. Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi!

Samodzielna

W tej firmie non stop sa manka nawet ci ktorzy pracuja dlugo tez maja manka. Atmosfera dobra

niezbyt pochlebna

Od paru miesięcy jestem pracownikiem Stokrotki. Wcześniej pracowałam w różnych Firmach handlowych, na większych powierzchniach sklepowych i nigdy nie miałam problemu z tym, że pracy jest dużo i trzeba być funkcjonalnym. W żadnej jednak pracy nie zdarzyło się, że praca zbrzydła mi już po 2 miesiącach jak nie wcześniej. Główna przyczyną jest logistyka, a raczej jej brak. Dostawy są codziennie, 6 dni w tygodniu i to takie ilości, że nie tyle co nie mieszczą się na regałach sklepowych ( biorąc pod uwagę planogramy) ale nie mieszczą się również w magazynie. Komórka zamówień działa tak, jakby nie miała pojęcia o gospodarowaniu towarem i zapasami oraz o tym, że praca z towarem nie opiera się tylko na robieniu przecen i strat, tylko na sprzedaży pełnowartościowego towaru klientom. Ocenia się pracę zwykłego sprzedawcy, lecz nie tych co są na wyższych szczeblach. Odnoszę wrażenie, że nikt ich nie sprawdza, a błędne działania są traktowane ulgowo i bezkarnie. Zwykłych pracowników jest zbyt mało, a w razie L -4 lub urlopu zwyczajnie nie ma kto pracować. Mniejsza ilość pracowników byłaby w porządku, gdyby nie trzeba było każdej dostawy sortować, przebierać, sprawdzać z ilości towaru jak i z dat( często przychodzą z krótszym terminem niż te na pułkach). Niepotrzebnie przysyłany jest towar którego jest zbyt dużo na sklepie ( biorąc pod uwagę, że towar przyjeżdża codziennie ) i trzeba go przekładać z miejsca na miejsce, żeby utrzymać FIFO, co jest dodatkową robotą i zbędnym traceniem czasu. Kierowniczki, zamiast wykonywać swoje obowiązki, często wykładają towar żeby choć trochę odblokować -

stokrotka

najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałam ,brak szacunku dla pracownika,kadra kierownicza nastawiona na krytykę

Miejce pracy

Pomoc w miarę możliwości, panuje nerwowa atmosfera ze względu na małą liczbę pracowników.

Plusy

Wynagrodzenie na czas, karta fitprofit

Minusy

Zmirniający się grafik

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu