Stokrotka

Opinie o firmie Stokrotka, temat Płaca i benefity: stanowisko Magazynier (m/k)

2.3Płaca i benefity

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (84)

Stokrotka

Zmiana zaczyna się "walką"o wózek i skaner. Atmosfera w pracy jest nerwowa. Pracuje się pod presją czasu. Są normy które należy wykonać. Są ciągłe braki w towarze na który musisz czekać i norma wtedy spada. Często jest tak ciasno w alejce że nie ma jak przejechać. Kadra zarządzająca jest zróżnicowana. Z jednymi można się dogadać,z innymi nie. Plusami tej pracy są:praca zmianowa, dodatkowe pieniądze za frekwencję,pakiet socjalny. Minusem jest brak zorganizowanego dojazdu,presja, nerwowość.

Omijać magazyn tej "firmy" Sosnowiec-Psary

Chłopak pracował tam niedowno i na szczęście krótko. Warunki gorsze niż gdziekolwiek indziej. Świątek piątek do pracy, sprzęt niesprawny a wymagania non stop. Kierownicy Łukasz S. delikatnie mówiąc mocno upośledzony człowiek, wraz z Markiem M. obiecują gruszki na wierzbie. Rekrutują na nowy magazyn, śmiech na sali. Firma ogólnie śmieszna. Z tego co opowiadał mi na codzień w biurze zasiada jedna Pani od reklamacji Magdalena, swagierga Łukasza S. (najmniej rozgarnieta osoba chyba na tym magazynie i pracuje chyba dzięki znajomości), ogólnie wszyscy mają z niej ostrą bekę. Laska ponoć unosi się jakby niewiadomo kim była, nic nie ogarnia, wygląda jak przeciętnie mówiąc "pasztet" i to co potrawi opier.dolic to głowa mała. LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA TĄ FIRMĘ, TO CO MÓWIĄ NA ROZMOWIE LEPIEJ PODZIELIĆ NA DWA. Nie polecamy.

Plusy

Minusy

Płaca nieadekwatna do obowiązków, kierownicy poniżej jakichkolwiek słów krytyki-szkoda gadać

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.2

• Stokrotka