Stokrotka

Opinie dot. stanowiska Kierownik sklepu (m/k) w firmie Stokrotka

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (85)

Wyzysk pracowników za marne pieniądze

Nie polecam, wyzysk pracowników. Kasjerka jest sprzedawcą, sprzątaczką, wykladaczem towaru za najniższą krajową. Kierownik również pracuje jako kasjer, sprzataczka, magazynier.

Miejce dzieki ktoremu człowiek zapomiona czym jest zycie prywatne

Musze sie sie zgodzic z opiniami niestety negatywnymi poprostu nie ma słów zeby opisac prace w Stokrotce pomimo tego ze mialam super zespoł to i tak firma robila wszystko zeby nam dowalic ciagle cos nie tak ciagle nowe niepotrzebne zadania i zmiany ktore dzialaly na niekorzysc firmy a nam dodawaly pracy choc i tak na tak duze sklepy i ilosc ludzi bylo jej ponad miare oczywiscie kierownicy maja nienormowany czas pracy t.j.bardzo czesto 16 godzinny i nikogo to nie interesuje bo siedzimy z wlasnej woli ha ha gdyby firma wyplacila te nadgodziny to wystarczyloby na samochod nigdy wiecej.........za duzo sie traci

Plusy

zero

Minusy

nie ma tyle miejsca

Kierownik Sklepu

Firma dramat. A sklepy w Łodzi tragedia. Nie douczeni kierownicy. Nie kompetni przełożeni (RKO), układy i układziki. Nie oceniana jest praca a lizusostwo, ludzie utrzymują się na stanowiskach tylko jeżeli będą podporządkowani tym na górze i przymykali oko na wszystko. A dyrektor makroregionu to jakaś pomyłka, chamidło które nie wiem jakim cudem tyle lat utrzymuje się w tej firmie..Bo napewno nie przez kompetencje:) Ludzie mówię wam przeszłam do konkurencji i jest o niebo lepiej. Uciekajcie stamtąd..

Łódź

Najgorsza firma w Polsce. RKO niszczy nas chamskim zachowaniem. Dyrektorka to jakieś nieporozumienie..Jak może my porównać wcześniejszych dyrektorów. Łódź pójdziemy wszedzie byle nie z tymi potworami.

Plusy

Nic

Nie ma takiego

Najgorsza firma w Polsce...zepsuta,śmierdząca ryba zepsuta od głowy.

Plusy

Minusy

Wszystko..ludzie zarzadzajacy..brak szacunku i ponizanie tych na dole.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.2

• Stokrotka