Stokrotka

Opinie pracowników firmy Stokrotka - Sosnowiec, śląskie

Sosnowiec, śląskie4 opinie
Chłopak pracował tam niedowno i na szczęście krótko. Warunki gorsze niż gdziekolwiek indziej. Świątek piątek do pracy, sprzęt niesprawny a wymagania non stop. Kierownicy Łukasz S. delikatnie mówiąc mocno upośledzony człowiek, wraz z Markiem M. obiecują gruszki na wierzbie. Rekrutują na nowy magazyn, śmiech na sali. Firma ogólnie śmieszna.
Z tego co opowiadał mi na codzień w biurze zasiada jedna Pani od reklamacji Magdalena, swagierga Łukasza S. (najmniej rozgarnieta osoba chyba na tym magazynie i pracuje chyba dzięki znajomości), ogólnie wszyscy mają z niej ostrą bekę. Laska ponoć unosi się jakby niewiadomo kim była, nic nie ogarnia, wygląda jak przeciętnie mówiąc "pasztet" i to co potrawi opier.dolic to głowa mała.

LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA TĄ FIRMĘ, TO CO MÓWIĄ NA ROZMOWIE LEPIEJ PODZIELIĆ NA DWA.

Nie polecamy.
Plusy
Minusy
Płaca nieadekwatna do obowiązków, kierownicy poniżej jakichkolwiek słów krytyki-szkoda gadać
Dyspozytor były kierowca któremu się w głowie poprzewracało i traktuję ludzi jak śmiecie. Brak ci ambicji i nie zależy ci na zarobkach idz tam. Tylko nie zapomnij że są dwie zmiany również w soboty.. I to niewiadomo czasem na którą bo czekasz na telefon od 13/14tej.. Targasz na pełnych obrotach i na dodatek sam rozładowujesz na sklepach całe auto.. A sklepy są różne duże i małe a dojazd ciężki a palety po tonie.. Np paleta ciktu czy piw i wody.. Za 2800 na rękę jak ci premi nie zabiorą.. To i 2100.
Plusy
Niema
Minusy
Idioci rzadzacy
Obóz pracy, ładowanie byle jak byle wyjechało niech się dalej martwią w ramach oszczędności prace na magazynie. Zero Bhp zero odpowiedzialności za nic kierownicy wiecznie nadęci i zero porozumienia z nimi jak by łaskę robili. Zabieranie premi za wszystko. Tak w skrócie. Mógł bym tak pisać..
Plusy
Czasem wczesniej sie dalo skonczyc.
Minusy
Zaronki i zanieranie premi.
robota jest spoko pomijajac fakt ze palety sa coraz cierzsze a kasa lipna
Plusy
8 godzin dziennie
Minusy
kasa 2070 zl miesiecznie max
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,4
2,1
Opinie o firmie Stokrotka wg stanowisk