Stokrotka

Opinie pracowników firmy Stokrotka - Sosnowiec, śląskie

Sosnowiec, śląskie4 opinie

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (98)

Omijać magazyn tej "firmy" Sosnowiec-Psary

Chłopak pracował tam niedowno i na szczęście krótko. Warunki gorsze niż gdziekolwiek indziej. Świątek piątek do pracy, sprzęt niesprawny a wymagania non stop. Kierownicy Łukasz S. delikatnie mówiąc mocno upośledzony człowiek, wraz z Markiem M. obiecują gruszki na wierzbie. Rekrutują na nowy magazyn, śmiech na sali. Firma ogólnie śmieszna. Z tego co opowiadał mi na codzień w biurze zasiada jedna Pani od reklamacji Magdalena, swagierga Łukasza S. (najmniej rozgarnieta osoba chyba na tym magazynie i pracuje chyba dzięki znajomości), ogólnie wszyscy mają z niej ostrą bekę. Laska ponoć unosi się jakby niewiadomo kim była, nic nie ogarnia, wygląda jak przeciętnie mówiąc "pasztet" i to co potrawi opier.dolic to głowa mała. LEPIEJ NIE TRACIĆ CZASU NA TĄ FIRMĘ, TO CO MÓWIĄ NA ROZMOWIE LEPIEJ PODZIELIĆ NA DWA. Nie polecamy.

Plusy

Minusy

Płaca nieadekwatna do obowiązków, kierownicy poniżej jakichkolwiek słów krytyki-szkoda gadać

Omijajcie Psary Sosnowiec szerokim łukiem.

Dyspozytor były kierowca któremu się w głowie poprzewracało i traktuję ludzi jak śmiecie. Brak ci ambicji i nie zależy ci na zarobkach idz tam. Tylko nie zapomnij że są dwie zmiany również w soboty.. I to niewiadomo czasem na którą bo czekasz na telefon od 13/14tej.. Targasz na pełnych obrotach i na dodatek sam rozładowujesz na sklepach całe auto.. A sklepy są różne duże i małe a dojazd ciężki a palety po tonie.. Np paleta ciktu czy piw i wody.. Za 2800 na rękę jak ci premi nie zabiorą.. To i 2100.

Plusy

Niema

Minusy

Idioci rzadzacy

Stokrotka — informacje

Dane pochodzące z 4 opinii
Możliwości poprawy
  • Mobilizujące zadania
  • Elastyczność pod względem czasu i lokalizacji
  • Zaufanie do współpracowników

Sosnowiec

Obóz pracy, ładowanie byle jak byle wyjechało niech się dalej martwią w ramach oszczędności prace na magazynie. Zero Bhp zero odpowiedzialności za nic kierownicy wiecznie nadęci i zero porozumienia z nimi jak by łaskę robili. Zabieranie premi za wszystko. Tak w skrócie. Mógł bym tak pisać..

Plusy

Czasem wczesniej sie dalo skonczyc.

Minusy

Zaronki i zanieranie premi.

dno

robota jest spoko pomijajac fakt ze palety sa coraz cierzsze a kasa lipna

Plusy

8 godzin dziennie

Minusy

kasa 2070 zl miesiecznie max

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Stokrotka z

Opinie o firmie Stokrotka wg stanowisk

Informacje o firmie Stokrotka w lokalizacji Sosnowiec, śląskie

• Stokrotka