Stokrotka

Opinie pracowników firmy Stokrotka - Lublin, lubelskie

Lublin, lubelskie13 opinii
stokrotka
najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałam ,brak szacunku dla pracownika,kadra kierownicza nastawiona na krytykę
Tragedia
To co się dzieje w tej firmie naprawdę podlega już pod bhp i inspekcie oraz sanepid, zarządzanie i kulturalne zachowanie kierownik do pracownika też podlega weryfikacji i to nie na jednej stokrotce
Plusy
Stała pensja
Minusy
Zabrali premie, brak sprawnych sprzętów, ciągle awarje techniczne na które nikt nie reaguje, zmieniający się grafik, awantury, zmuszanie do sprzedaży starych, admosfera nerwowa
Miejce pracy
Pomoc w miarę możliwości, panuje nerwowa atmosfera ze względu na małą liczbę pracowników.
Plusy
Wynagrodzenie na czas, karta fitprofit
Minusy
Zmirniający się grafik
Nie
3 osoby na najwyższych stanowiskach pracują od lat i godziwie zarabiają. Reszta dziewczyn głównie świeżo po studiach tyra za marne grosze parę miesiecy i ucieka. Brak szkoleń. Przełożona ma wszystko w nosie, jak coś pracownik nie wie to każe sobie poczytać w internecie. Oszczędności na każdym kroku nawet za urlop wynagrodzenie jest obniżanie.
Miejsce sprzedaży
Tylko 1,gdyż obsługa sklepu nie udzieliła pomocy klientowi 01.02.2019 roku przed godziną 14:00,który miał kłopoty żołądkowe i nie do pohamowania nagły rostrój żołądka.Jego prośba i błaganie o WC nie odniosły u obsługi żadnego skutku i nastąpiła u klienta"katastrofa"w domyśle tego niefortunnego zdarzenia:POLACY-
PATRIOCI-KLIENCI
Plusy
Minusy
Brak nawet jednego pomieszczenia socjalnego(WC) dla klientów.
Ciężka praca ,wyzysk, nadgodziny , brak możliwości rozwoju
lublin
Praca w Stokrotce to obóz pracy, najlepiej jak pracownik cicho siedzi i się nie upomina o swoje, pracuje się za marne pieniądze które nie starczaja do następnej wypłaty. Administracja w sklepach i centrali zadufana w sobie i myslaca tylko o tym jak by zaoszczędzić by więcej mieć dla siebie!!!! Nie polecam pracę w Stokrotce!!! Nawet w centrali ludzie odchodzą bo mają dość tyrania za marne pieniądze, przełożeni tylko obiecują ze będzie lepiej ale nikt z tym nic nie robi to tylko puste słowa. Ja odeszlam bo miałam dość oszukiwanie nas ze będzie lepiej, mialam dosc biernego działania naszej przelozonej!!!!!
Plusy
talony
Minusy
setki rzeczy
Każdy dzień to męka i orka na polu bitwy
Praca bardzo stresująca, nie dająca perspektyw rozwoju, a wręcz przeciwnie bardzo dobijająca.
Kadra zarządająca - wysokie mniemanie o sobie przez stanowisko, kultura miejsca w zależności od dnia.

Dużo pracy fizycznej, noszenie towaru po schodach, brak zrozumienia, nadgodziny niewypłacone, problem z otrzymaniem zaplanowanego urlopu.

Najprzyjemniejsza - dni wolne
Plusy
bony
Minusy
praca fizyczna, mobing
miejsce gdzie wykorzystuje się ludzi na maxa
Ciężka praca, mała pensja, natłok obowiązków, wyzysk, bardzo dużo ludzi ucieka z tej pracy.
Miejsce pracy którego nie polecam.
Stosowanie znęcania się psychicznego oraz wyzysk fizyczny do granic możliwości ludzkiej.
Plusy
Żadne
Minusy
Ciężka praca bezpłatne nadgodziny
Nieszanowanie pracowników na najniższym szczeblu, a przecież to na nich bazują sklepy, jak ich nie będzie to nie bedzie też stokrotki.
Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. 9 lat pracy na stoisku mięsnym a gdy zachorowałam to mnie zwolnili, bo po co im taki pracownik. Pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy zatrudniona byłam na stoisku mięsnym a robiłam na całym sklepie, towarowałam, obsługiwałam na warzywach, sprzątałam nawet i wc oraz po zamknięciu sklepu (mopami się myło podłogę), na nabiale a pensja głodowa bo za mało było personelu, a nie było etatów. Myślę, że w tej kwestii nic się nie zmieniło i nie zmieni, ponieważ jest duża rotacja. Ludzie nie chcą tam teraz pracować, a jak ktoś zacznie to zaraz ucieka ale to wina szefostwa i kierownictwa, bo jak kadra sklepu była zgrana to odgórnie pracowników poprzenosili na inne sklepy bo niby duże straty były. Później się wyjaśniło, że to kto inny wynosił. Nie polecam pracy w Stokrotce chyba, że to konieczność i na chwilę, chociaż ja sama też tak mówiłam, ale kiedyś było lepiej.
Plusy
Żadne
Minusy
Praca wielostanowiskowa za najniższą pensję
Bardzo odpowiednie miejsce pracy dla sprzedawców w każdym wieku.
W tej firmie pracę wykonuje się na bieżąco w szybkim ale odpowiednio dobranym tempie. Czuje się, że się pracuje. Nie ma czasu na lenistwo ale też nie czuję się jak w kieracie. Wie się, co się ma robić, każdy ma jasno określone obowiązki.
Jak w każdej firmie mającej wiele filii sporo zależy od "szefostwa" w danym sklepie, jedno jest bardziej tolerancyjne i pomocne dla pracowników inne bardziej wymagające.

Spore możliwości rozwojowe, awanse, premie uznaniowe itp.

Równowaga czasu pracy, odpowiednia ilość dni wolnych. Prawidłowe rozliczanie godzin pracy oraz wynagrodzenia za pracę.
Plusy
Czas pracy, wynagrodzenie + premie, rozwój
Minusy
W zależnośći od sklepu - czasem po prostu są a czasem są niezauważalne
Miejsce w którym pracuje panuje miła atmosfera
Miejsce pracy spokojne, trochę niezorganizowany zespół, możliwość rozwoju. Kadra zarządzająca przychylnie patrzy na podwładnych. Najtrudniejsza część dnia ranne dostawy.
Plusy
praca zmianowo
Minusy
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,3
1,9