Stokrotka

Opinie pracowników firmy Stokrotka - Bielsko-Biała, śląskie

Bielsko-Biała, śląskie1 opinia
Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Od paru miesięcy jestem pracownikiem Stokrotki.
Wcześniej pracowałam w różnych Firmach handlowych, na większych powierzchniach sklepowych i nigdy nie miałam problemu z tym, że pracy jest dużo i trzeba być funkcjonalnym.

W żadnej jednak pracy nie zdarzyło się, że praca zbrzydła mi już po 2 miesiącach jak nie wcześniej.

Główna przyczyną jest logistyka, a raczej jej brak.

Dostawy są codziennie, 6 dni w tygodniu i to takie ilości, że nie tyle co nie mieszczą się na regałach sklepowych ( biorąc pod uwagę planogramy) ale nie mieszczą się również w magazynie.

Komórka zamówień działa tak, jakby nie miała pojęcia o gospodarowaniu towarem i zapasami oraz o tym, że praca z towarem nie opiera się tylko na robieniu przecen i strat, tylko na sprzedaży pełnowartościowego towaru klientom.

Ocenia się pracę zwykłego sprzedawcy, lecz nie tych co są na wyższych szczeblach. Odnoszę wrażenie, że nikt ich nie sprawdza, a błędne działania są traktowane ulgowo i bezkarnie.

Zwykłych pracowników jest zbyt mało, a w razie L -4 lub urlopu zwyczajnie nie ma kto pracować.

Mniejsza ilość pracowników byłaby w porządku, gdyby nie trzeba było każdej dostawy sortować, przebierać, sprawdzać z ilości towaru jak i z dat( często przychodzą z krótszym terminem niż te na pułkach). Niepotrzebnie przysyłany jest towar którego jest zbyt dużo na sklepie ( biorąc pod uwagę, że towar przyjeżdża codziennie ) i trzeba go przekładać z miejsca na miejsce, żeby utrzymać FIFO, co jest dodatkową robotą i zbędnym traceniem czasu.

Kierowniczki, zamiast wykonywać swoje obowiązki, często wykładają towar żeby choć trochę odblokować
 - więcej...