Opinie pracowników firmy Stokrotka - Łódź, łódzkie

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (62)
Kierownik Sklepu
kierownik sklepu (były pracownik) –  Łódź, łódzkie28 lutego 2019
Firma dramat. A sklepy w Łodzi tragedia.
Nie douczeni kierownicy. Nie kompetni przełożeni (RKO), układy i układziki. Nie oceniana jest praca a lizusostwo, ludzie utrzymują się na stanowiskach tylko jeżeli będą podporządkowani tym na górze i przymykali oko na wszystko. A dyrektor makroregionu to jakaś pomyłka, chamidło które nie wiem jakim cudem tyle lat utrzymuje się w tej firmie..Bo napewno nie przez kompetencje:) Ludzie mówię wam przeszłam do konkurencji i jest o niebo lepiej. Uciekajcie stamtąd..
Łódź
kierownik sklepu (były pracownik) –  Łódź, łódzkie1 grudnia 2018
Najgorsza firma w Polsce. RKO niszczy nas chamskim zachowaniem. Dyrektorka to jakieś nieporozumienie..Jak może my porównać wcześniejszych dyrektorów. Łódź pójdziemy wszedzie byle nie z tymi potworami.
Plusy
Nic
stokrotka to żart
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Łódź, ul Florencistów19 maja 2018
Nie polecam tam pracy. Pracowałam od końca listopada 2016 do czerwca 2017 roku. Wymagania mega wygórowane, zastraszanie i mobbing praktycznie na porządku dziennym. Braki w kadrach. Kazdy pracownik inaczej byl traktowany, ten co mial uklady mial lepiej a obcy byl najgorzej traktowany. Kilka minut spoznienia od swieta bo np spoznil sie tramwaj byl wielkim problemem. Pretensje gdy pracownik czegoś nie wiedział a nie został poinformowany co ma konkretnie robić. Dopiero gdy wygarnelam kierownictwu i pewnej tepej* lasce która tam pracowała oraz jak złożyłam wypowiedzenie to było nagle niebo. Może tylko 2-3 osoby były w porządku. Odeszłam bo nie daję sobą pomiatać. Nie idźcie tam, chyba że lubicie niską kasę za ciężkie obowiązki i traktowanie jak szmatę. Ewentualnie gdy chcecie zniszczyć sobie zdrowie psychiczne i fizyczne. Gdyby tak to wszystko zgłosić PIP to sklep bądź sieć miałaby poważny problem ;)
Plusy
bony na święta
Minusy
niskie zarobki za ciezką harowe, niedouczeni kierownicy, kijowa atmosfera i jeszcze wiecej by sie znalazlo.
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Łódź GORKIEGO 6330 listopada 2016
tragiczne warunki pracy,wymagania mega wygórowane od pracowników,straszenie zwolnieniami i zastraszanie,brak przekazu informacji ze strony kierownictwa a pozniej wielkie pretensje ze pracownik czegos nie wiedział.Urlopy przydzielane odgornie bez pytania pracownikow czy je chca w danym terminie.Nie warto tu pracować,rozwazam odejscie
Plusy
Minusy
duze tempo pracy, brak przerw, mobbing

Zobacz więcej opinii o firmie Stokrotka

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,2

Opinie o firmie Stokrotka wg stanowisk