Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Zachodniopomorskie

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników. Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi!

Obóz pracy

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w stokrotce to przemyśl to 10 razy zanim się zdecydujesz. Ja podejmując pracę tam byłam zdrową i sprawną kobieta, po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że dzięki niej mam problemy z biodrem i kręgosłupem. Byłam pracownikiem tej firmy kilka miesięcy, ogólnie na atmosfere w pracy nie mogę narzekać, mieliśmy dosyć zgrany zespół i chyba tylko to mnie tam tak długo zatrzymało. Zarobki wiadomo, najniższa krajowa, kasjer robi wszystko, sprząta, obsługuje, zajmuje się warzywniakiem, rozkłada towar. Na zmianach popołudniowych, gdzie ruch jest non stop, gdzie nie odchodzi się od kasy czasem nawet na 5 min jest tylko jeden kasjer. Ogólnie to jedna wielka porażka.

Plusy

Pensja na czas

Minusy

Niskie zarobki, ciężka praca fizyczna i psychiczna

Katowice

Nie polecam najgorszemu wrogowi.2 kasjerów plus kierowniczka na zmianę popołudniową na sklepie. Kasjer od wszystkiego,kasa,towar, pieczywo. Niema ludzi do Pracy.Klienci ciągle narzekający że jeden Kasjer na kasie bo drugi robi robotę za trzech.Wspołpracownicy z długim stażem bardzo fajni,pomocni.Najniższa krajowa.Do Stokrotki potrzebują tanią siłę roboczą Parcie ma szkło.Szybko już i na teraz kto mądry ten ucieka.U konkurencji lepiej płacą.

Minusy

Niskie zarobki.Praca za 2 a tą samą pensja

Nie panuje atmosfera

Nie polecam, wyzysk pracowników. Kasjerka jest sprzedawcą, sprzątaczką, wykladaczem towaru za najniższą krajową. Kierownik również pracuje jako kasjer, sprzataczka, magazynier.Mięsny wiele do życzenia panie narzekają na małą kadrę na mięsnym czyli 3 osobowy zespół a pracy w brud,.

Plusy

nic

Minusy

donosicielstwo, brak uczciwości, dwulicowość kierowniczki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.2

• Stokrotka