Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Tragedia

To co się dzieje w tej firmie naprawdę podlega już pod bhp i inspekcie oraz sanepid, zarządzanie i kulturalne zachowanie kierownik do pracownika też podlega weryfikacji i to nie na jednej stokrotce

Plusy

Stała pensja

Minusy

Zabrali premie, brak sprawnych sprzętów, ciągle awarje techniczne na które nikt nie reaguje, zmieniający się grafik, awantury, zmuszanie do sprzedaży starych, admosfera nerwowa

Obóz pracy

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w stokrotce to przemyśl to 10 razy zanim się zdecydujesz. Ja podejmując pracę tam byłam zdrową i sprawną kobieta, po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że dzięki niej mam problemy z biodrem i kręgosłupem. Byłam pracownikiem tej firmy kilka miesięcy, ogólnie na atmosfere w pracy nie mogę narzekać, mieliśmy dosyć zgrany zespół i chyba tylko to mnie tam tak długo zatrzymało. Zarobki wiadomo, najniższa krajowa, kasjer robi wszystko, sprząta, obsługuje, zajmuje się warzywniakiem, rozkłada towar. Na zmianach popołudniowych, gdzie ruch jest non stop, gdzie nie odchodzi się od kasy czasem nawet na 5 min jest tylko jeden kasjer. Ogólnie to jedna wielka porażka.

Plusy

Pensja na czas

Minusy

Niskie zarobki, ciężka praca fizyczna i psychiczna

stokrotka

najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałam ,brak szacunku dla pracownika,kadra kierownicza nastawiona na krytykę

Miejce pracy

Pomoc w miarę możliwości, panuje nerwowa atmosfera ze względu na małą liczbę pracowników.

Plusy

Wynagrodzenie na czas, karta fitprofit

Minusy

Zmirniający się grafik

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.2

• Stokrotka