Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Totalne dno

W Lublinie na Kunickiego totalne dno , chamstwo , kierowniczka stroi fochy , wyżywa się na pracownikach, w innym oddziale było o wiele lepiej , wyrzucała dziewczyny za byle co

Plusy

Umowa o pracę

Minusy

Niskie zarobki Średni social Kierownicy po znajomościach z chamskim podejściem do pracowników

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Bardzo nie polecam

Jedna z gorszych prac, w których byłam. Byłam kasjerką, a musiałam w przerwie między klientami roznosić towar, tempo zabójcze, a mimo to nie usłyszałam nigdy dobrego słowa w swoim kierunku od szefostwa. Nigdy więcej, nie polecam.

Stokrotka

Kierowniczka chamska i zero kultury, podejście do pracownika na poziomie zerowym. W jej oczach ciągle za mało zrobione. Jedna osoba na zmianie na kasie i jedna na mięsie to za mało ale nie wolno było zwrócić uwagi a jak już ktoś coś powiedział to już był uwalony ciągle miała pretensje że coś źle robi. Ranna zmiana musi zrobić duzo więcej i biegać od kasy do pieczywa. Później od kasy do warzyw i do lodówek z nabiałem a jak już to skończy trzeba palety rozładowywać i to za najniższą krajową. Socjal 60 zł na mikołaja dla dziecka to chyba żart a 300 zł na święta jeszcze lepszy.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, zero kultury
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Obóz pracy

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w stokrotce to przemyśl to 10 razy zanim się zdecydujesz. Ja podejmując pracę tam byłam zdrową i sprawną kobieta, po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że dzięki niej mam problemy z biodrem i kręgosłupem. Byłam pracownikiem tej firmy kilka miesięcy, ogólnie na atmosfere w pracy nie mogę narzekać, mieliśmy dosyć zgrany zespół i chyba tylko to mnie tam tak długo zatrzymało. Zarobki wiadomo, najniższa krajowa, kasjer robi wszystko, sprząta, obsługuje, zajmuje się warzywniakiem, rozkłada towar. Na zmianach popołudniowych, gdzie ruch jest non stop, gdzie nie odchodzi się od kasy czasem nawet na 5 min jest tylko jeden kasjer. Ogólnie to jedna wielka porażka.

Plusy

Pensja na czas

Minusy

Niskie zarobki, ciężka praca fizyczna i psychiczna

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu