Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Stokrotka ul.plantowa

Na początku wszystko pięknie ładnie nawet pani kierownik pomagała.po 3 tygodniach już problemy że źle wykładamy towar,ser nie pokrojony, że samemu będzie się pracowało.zatrudniony byłem jako osoba z orzeczeniem o niepełnosprawnośći.po miesiącu już pretensję że wychodzę do domu po 7 h.pensja śmieszna

Plusy

Załoga

Minusy

Pensja, kierownictwo, obowiązki

Bardzo nie polecam

Jedna z gorszych prac, w których byłam. Byłam kasjerką, a musiałam w przerwie między klientami roznosić towar, tempo zabójcze, a mimo to nie usłyszałam nigdy dobrego słowa w swoim kierunku od szefostwa. Nigdy więcej, nie polecam.

Stokrotka

Kierowniczka chamska i zero kultury, podejście do pracownika na poziomie zerowym. W jej oczach ciągle za mało zrobione. Jedna osoba na zmianie na kasie i jedna na mięsie to za mało ale nie wolno było zwrócić uwagi a jak już ktoś coś powiedział to już był uwalony ciągle miała pretensje że coś źle robi. Ranna zmiana musi zrobić duzo więcej i biegać od kasy do pieczywa. Później od kasy do warzyw i do lodówek z nabiałem a jak już to skończy trzeba palety rozładowywać i to za najniższą krajową. Socjal 60 zł na mikołaja dla dziecka to chyba żart a 300 zł na święta jeszcze lepszy.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, zero kultury
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

atmosfera

super atmosfera, ciekawi ludzie, najtrudniej zadowolić wszystkich pracowników.

Plusy

karta multi sport, dodatki socjalne

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu