Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Słabo

Marne zarobki w porównaniu z ilością pracy. Mało pracowników bo każdy kto przychodzi to zaraz odchodzi przez to trzeba pracować za dwóch albo i trzech.. nie dbają o pracowników. Jest możliwość awansów lecz ciężko się przebić.

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Bardzo nie polecam

Jedna z gorszych prac, w których byłam. Byłam kasjerką, a musiałam w przerwie między klientami roznosić towar, tempo zabójcze, a mimo to nie usłyszałam nigdy dobrego słowa w swoim kierunku od szefostwa. Nigdy więcej, nie polecam.

Stokrotka

Kierowniczka chamska i zero kultury, podejście do pracownika na poziomie zerowym. W jej oczach ciągle za mało zrobione. Jedna osoba na zmianie na kasie i jedna na mięsie to za mało ale nie wolno było zwrócić uwagi a jak już ktoś coś powiedział to już był uwalony ciągle miała pretensje że coś źle robi. Ranna zmiana musi zrobić duzo więcej i biegać od kasy do pieczywa. Później od kasy do warzyw i do lodówek z nabiałem a jak już to skończy trzeba palety rozładowywać i to za najniższą krajową. Socjal 60 zł na mikołaja dla dziecka to chyba żart a 300 zł na święta jeszcze lepszy.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, zero kultury

Patologia

Witam chce opisać pracę w sklepie Libiąż stokrotka, to co tam się wyprawia to czysta patologia Pani E kierowniczka zero kultury, prawie wszystkich pracowników traktuje z góry z tą kobieta nie da się pracować i ludzie albo sami się zwalniają albo ona ich. Brudno i atmosfera tragiczna. NIE POLECAM!

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu