Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Zero szacunku do pravownikow. Nie wyplacane nadgodziny. Zbyt mala ilosc pracownikow.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki . Praca po godzinach charytatywnie.

Bardzo nie polecam

Jedna z gorszych prac, w których byłam. Byłam kasjerką, a musiałam w przerwie między klientami roznosić towar, tempo zabójcze, a mimo to nie usłyszałam nigdy dobrego słowa w swoim kierunku od szefostwa. Nigdy więcej, nie polecam.

Stokrotka

Kierowniczka chamska i zero kultury, podejście do pracownika na poziomie zerowym. W jej oczach ciągle za mało zrobione. Jedna osoba na zmianie na kasie i jedna na mięsie to za mało ale nie wolno było zwrócić uwagi a jak już ktoś coś powiedział to już był uwalony ciągle miała pretensje że coś źle robi. Ranna zmiana musi zrobić duzo więcej i biegać od kasy do pieczywa. Później od kasy do warzyw i do lodówek z nabiałem a jak już to skończy trzeba palety rozładowywać i to za najniższą krajową. Socjal 60 zł na mikołaja dla dziecka to chyba żart a 300 zł na święta jeszcze lepszy.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, zero kultury

Stokrotka Gdańsk Polnicy

Pracowalam w Stokrotce 13 mcy uwazam ze kierownik mojej Stokrotki jest najlepszy na swiecie. zawsze moglam liczyc na jego pomoc.. bardzo cierpliwy i serdeczny. Zespół w tej Stokrotce jest bardzo zzyty ze soba stwarza atmosfere bardzo ciepła pogodna i pelna wsparcia. Praca jednak byla dla mnie bardzo ciezka fizycznie ... dlatego z bólem serca złożyłam wypowiedzenie.... mój stan zdrowia był dla mnie ważniejszy...odezwał sie kregoslup... wiec zycze wysokich obrotow... wszystkiego co najlepsze dla calego zespołu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu
  • Stokrotka
  • Nikomu nie polecam stokrotki. Przez prace w stokrotce wyladowalam u psychiatry. Masakra.