Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Negatywna

Pracowałam jako kasjerka w Stokrotce w Gdańsku ul. Piotrkowska tak samo potraktowano mnie jak kasjerka z Łodzi który wyraził swoje zdanie w poście opinie najgorsze jest to że szefostwo stokrotki przytakuje takim praktykom byłam nową kasjerka na okresie próbnym przez cały ten czas przypisywano mi manka kliki panującej w tym sklepie mimo że jestem osobą niepełnosprawna poszłam żeby zarobić na czynsz ublagalam lekarza aby pozwolił mi pracować niepełnosprawność znaczna i doznalam szoku manko takie że za głowę się złapała na moje żądanie wykazu mank do dzisiaj nie dostałam chciałam założyć sprawę bo to zwykłe złodziejstwo. W wykazie za ostatnie parę dni czarno na białym jest widoczne oszustwo po moim podpisie rozliczenia za dzień zostały naniesione manka, których de fakto nie było umowy ze mną nie podpisano okradziono na około 3000tys i żadnych wyjaśnień zgłosiłam sprawę do sądu pracy i wmowiono osobie kontrolujacej że zapłaciłam manko dobrowolnie a zapłaciłam bo nie dostalabym reszty wypłaty klika działająca w tym sklepie ma się dobrze dalej okrada kasjerow za aprobatą głównych władz stokrotki, a mnie został nie smak po tej pracy żadnych wyjaśnień zwrotu kasy bądź odszkodowania nic dalej działają bez karanie najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w Stokrotce. Chcę wyjaśnienia tej sprawy zwrotu pieniędzy i odszkodowania ale brak pieniędzy i wykazu mank od tej firmy powoduje że mam związane ręce mam też nadzieję, że szefostwo sklepów stokrotka spróbuję wyjaśnić i wynagrodzić mi te straty

Plusy

Zadnych

Minusy

We wszystkim co się dzieje w tych sklepach

Obóz pracy

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w stokrotce to przemyśl to 10 razy zanim się zdecydujesz. Ja podejmując pracę tam byłam zdrową i sprawną kobieta, po kilku miesiącach mogę powiedzieć, że dzięki niej mam problemy z biodrem i kręgosłupem. Byłam pracownikiem tej firmy kilka miesięcy, ogólnie na atmosfere w pracy nie mogę narzekać, mieliśmy dosyć zgrany zespół i chyba tylko to mnie tam tak długo zatrzymało. Zarobki wiadomo, najniższa krajowa, kasjer robi wszystko, sprząta, obsługuje, zajmuje się warzywniakiem, rozkłada towar. Na zmianach popołudniowych, gdzie ruch jest non stop, gdzie nie odchodzi się od kasy czasem nawet na 5 min jest tylko jeden kasjer. Ogólnie to jedna wielka porażka.

Plusy

Pensja na czas

Minusy

Niskie zarobki, ciężka praca fizyczna i psychiczna

Katowice

Nie polecam najgorszemu wrogowi.2 kasjerów plus kierowniczka na zmianę popołudniową na sklepie. Kasjer od wszystkiego,kasa,towar, pieczywo. Niema ludzi do Pracy.Klienci ciągle narzekający że jeden Kasjer na kasie bo drugi robi robotę za trzech.Wspołpracownicy z długim stażem bardzo fajni,pomocni.Najniższa krajowa.Do Stokrotki potrzebują tanią siłę roboczą Parcie ma szkło.Szybko już i na teraz kto mądry ten ucieka.U konkurencji lepiej płacą.

Minusy

Niskie zarobki.Praca za 2 a tą samą pensja

Stokrotka Gdańsk Polnicy

Pracowalam w Stokrotce 13 mcy uwazam ze kierownik mojej Stokrotki jest najlepszy na swiecie. zawsze moglam liczyc na jego pomoc.. bardzo cierpliwy i serdeczny. Zespół w tej Stokrotce jest bardzo zzyty ze soba stwarza atmosfere bardzo ciepła pogodna i pelna wsparcia. Praca jednak byla dla mnie bardzo ciezka fizycznie ... dlatego z bólem serca złożyłam wypowiedzenie.... mój stan zdrowia był dla mnie ważniejszy...odezwał sie kregoslup... wiec zycze wysokich obrotow... wszystkiego co najlepsze dla calego zespołu

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.2

• Stokrotka