Stokrotka
Opinia pracownika firmy Stokrotka

Negatywna

27 maja 2019
Pracowałam jako kasjerka w Stokrotce w Gdańsku ul. Piotrkowska tak samo potraktowano mnie jak kasjerka z Łodzi który wyraził swoje zdanie w poście opinie najgorsze jest to że szefostwo stokrotki przytakuje takim praktykom byłam nową kasjerka na okresie próbnym przez cały ten czas przypisywano mi manka kliki panującej w tym sklepie mimo że jestem osobą niepełnosprawna poszłam żeby zarobić na czynsz ublagalam lekarza aby pozwolił mi pracować niepełnosprawność znaczna i doznalam szoku manko takie że za głowę się złapała na moje żądanie wykazu mank do dzisiaj nie dostałam chciałam założyć sprawę bo to zwykłe złodziejstwo. W wykazie za ostatnie parę dni czarno na białym jest widoczne oszustwo po moim podpisie rozliczenia za dzień zostały naniesione manka, których de fakto nie było umowy ze mną nie podpisano okradziono na około 3000tys i żadnych wyjaśnień zgłosiłam sprawę do sądu pracy i wmowiono osobie kontrolujacej że zapłaciłam manko dobrowolnie a zapłaciłam bo nie dostalabym reszty wypłaty klika działająca w tym sklepie ma się dobrze dalej okrada kasjerow za aprobatą głównych władz stokrotki, a mnie został nie smak po tej pracy żadnych wyjaśnień zwrotu kasy bądź odszkodowania nic dalej działają bez karanie najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w Stokrotce. Chcę wyjaśnienia tej sprawy zwrotu pieniędzy i odszkodowania ale brak pieniędzy i wykazu mank od tej firmy powoduje że mam związane ręce mam też nadzieję, że szefostwo sklepów stokrotka spróbuję wyjaśnić i wynagrodzić mi te straty
Plusy
Zadnych
Minusy
We wszystkim co się dzieje w tych sklepach
7 września 2020
sprzedawca-kasjer (były pracownik) - Bartoszyce, warmińsko-mazurskie
Nie polecam nikomu tego miejsca pracy.Kadra zarządzająca jest okropna, szczególnie pani kierownik która , jest osoba niekompetentna , krzyczy na pracowników przy klientach , wyzywa pracowników od durni i ślepych jest mobbing , nie potrafi zarządzać ludźmi i sklepem. Nie rozumiem dlaczego nikt z dyrektorów nie chce się dowiedzieć dlaczego tak często się ludzie zwalniają, regionalny nic nie powie , bo ogólnie z pracownikami się bardzo dobrze pracuje. W tym wypadku chodzi głównie o panią kierownik to ona psuje cała atmosferę w pracy , jak to się mówi „ryba psuje się od głowy „ Powinnien ktoś przypatrzeć się tej firmie.
Plusy
Minusy
słabe zarobki, mobing od kierowniczki, brak szacunku do klienta i pracownika
18 sierpnia 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Łódź, łódzkie
super atmosfera, ciekawi ludzie, najtrudniej zadowolić wszystkich pracowników.
Plusy
karta multi sport, dodatki socjalne
2 czerwca 2020
z-ca kierownika (były pracownik) - Gdańsk, pomorskie
Pracowalam w Stokrotce 13 mcy uwazam ze kierownik mojej Stokrotki jest najlepszy na swiecie. zawsze moglam liczyc na jego pomoc.. bardzo cierpliwy i serdeczny. Zespół w tej Stokrotce jest bardzo zzyty ze soba stwarza atmosfere bardzo ciepła pogodna i pelna wsparcia. Praca jednak byla dla mnie bardzo ciezka fizycznie ... dlatego z bólem serca złożyłam wypowiedzenie.... mój stan zdrowia był dla mnie ważniejszy...odezwał sie kregoslup... wiec zycze wysokich obrotow... wszystkiego co najlepsze dla calego zespołu