Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Masakra

Płaca za te pieniądze jest śmieszna, ale ludzie pracują za te grosze (w porównaniu do dzisiejszych cen paliw, leków, zakupów spożywczych) pensja powinna iść w górę. Ludzie mają opłaty, kredyty za coś muszą żyć. A człowiek haruje za 10 ciu, ale "Góra" Nie potrafi docenić. Podwyżki by się przydały, doceńcie nas oraz nasza pracę.

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Stokrotka Gdynia widna

Praca w sklepie pozostawia wiele do życzenia. Nie ważne do zrobisz i jak zawsze będzie za mało. Kierowniczką Anna stosuje mobbing. Sklep w okolicy jest owiany niechlubną opinią, ale niestety jest jeszcze gorzej. Jeszcze trochę a Pani Ania zostanie sama na cały sklep z takim postępowaniem

Plusy

Minusy

Mobbing, brak szacunku do pracownika, brak przerw, braki kadrowe

Hm

Nie wszystko jest źle. Dużo obowiązków nieadekwatne do zarobków. Najniższe spośród innych sieciowek. Ogólny mobbing, ingerowanie w życie prywatne, telefony na wolnym z pretensjami. Brak zgrania między pracownikami. Słaby socjal. Zmęczenie , zniechęcenie i brud na sklepie. Wszystko przez nawał obowiązków, brak ludzi i brak pomocy regionalnej.

Plusy

Wolne niedziele

Minusy

Niskie zarobki, praca na kilku działach jednocześnie
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Bartoszyce.Stokrotka

Nie polecam nikomu tego miejsca pracy.Kadra zarządzająca jest okropna, szczególnie pani kierownik która , jest osoba niekompetentna , krzyczy na pracowników przy klientach , wyzywa pracowników od durni i ślepych jest mobbing , nie potrafi zarządzać ludźmi i sklepem. Nie rozumiem dlaczego nikt z dyrektorów nie chce się dowiedzieć dlaczego tak często się ludzie zwalniają, regionalny nic nie powie , bo ogólnie z pracownikami się bardzo dobrze pracuje. W tym wypadku chodzi głównie o panią kierownik to ona psuje cała atmosferę w pracy , jak to się mówi „ryba psuje się od głowy „ Powinnien ktoś przypatrzeć się tej firmie.

Plusy

Minusy

słabe zarobki, mobing od kierowniczki, brak szacunku do klienta i pracownika

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu