Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Bartoszyce.Stokrotka

Nie polecam nikomu tego miejsca pracy.Kadra zarządzająca jest okropna, szczególnie pani kierownik która , jest osoba niekompetentna , krzyczy na pracowników przy klientach , wyzywa pracowników od durni i ślepych jest mobbing , nie potrafi zarządzać ludźmi i sklepem. Nie rozumiem dlaczego nikt z dyrektorów nie chce się dowiedzieć dlaczego tak często się ludzie zwalniają, regionalny nic nie powie , bo ogólnie z pracownikami się bardzo dobrze pracuje. W tym wypadku chodzi głównie o panią kierownik to ona psuje cała atmosferę w pracy , jak to się mówi „ryba psuje się od głowy „ Powinnien ktoś przypatrzeć się tej firmie.

Plusy

Minusy

słabe zarobki, mobing od kierowniczki, brak szacunku do klienta i pracownika

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Stokrotka ul.plantowa

Na początku wszystko pięknie ładnie nawet pani kierownik pomagała.po 3 tygodniach już problemy że źle wykładamy towar,ser nie pokrojony, że samemu będzie się pracowało.zatrudniony byłem jako osoba z orzeczeniem o niepełnosprawnośći.po miesiącu już pretensję że wychodzę do domu po 7 h.pensja śmieszna

Plusy

Załoga

Minusy

Pensja, kierownictwo, obowiązki

Totalne dno

W Lublinie na Kunickiego totalne dno , chamstwo , kierowniczka stroi fochy , wyżywa się na pracownikach, w innym oddziale było o wiele lepiej , wyrzucała dziewczyny za byle co

Plusy

Umowa o pracę

Minusy

Niskie zarobki Średni social Kierownicy po znajomościach z chamskim podejściem do pracowników
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Bardzo miła atmosfera w pracy.

Świetna praca w przyjaznej atmosferze. Zawsze możesz liczyć na pomoc koleżanki w pracy. Szefostwo wyrozumiałe.

Plusy

Wyplata na czas

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,4 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu