Stokrotka
Zobacz wszystkie opinie o firmie Stokrotka

Opinia pracownika firmy Stokrotka

Bardzo miła atmosfera w pracy.

Świetna praca w przyjaznej atmosferze. Zawsze możesz liczyć na pomoc koleżanki w pracy. Szefostwo wyrozumiałe.

Plusy

Wyplata na czas

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Stokrotka

Kierowniczka chamska i zero kultury, podejście do pracownika na poziomie zerowym. W jej oczach ciągle za mało zrobione. Jedna osoba na zmianie na kasie i jedna na mięsie to za mało ale nie wolno było zwrócić uwagi a jak już ktoś coś powiedział to już był uwalony ciągle miała pretensje że coś źle robi. Ranna zmiana musi zrobić duzo więcej i biegać od kasy do pieczywa. Później od kasy do warzyw i do lodówek z nabiałem a jak już to skończy trzeba palety rozładowywać i to za najniższą krajową. Socjal 60 zł na mikołaja dla dziecka to chyba żart a 300 zł na święta jeszcze lepszy.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, zero kultury
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Masakra

Płaca za te pieniądze jest śmieszna, ale ludzie pracują za te grosze (w porównaniu do dzisiejszych cen paliw, leków, zakupów spożywczych) pensja powinna iść w górę. Ludzie mają opłaty, kredyty za coś muszą żyć. A człowiek haruje za 10 ciu, ale "Góra" Nie potrafi docenić. Podwyżki by się przydały, doceńcie nas oraz nasza pracę.
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Bartoszyce.Stokrotka

Nie polecam nikomu tego miejsca pracy.Kadra zarządzająca jest okropna, szczególnie pani kierownik która , jest osoba niekompetentna , krzyczy na pracowników przy klientach , wyzywa pracowników od durni i ślepych jest mobbing , nie potrafi zarządzać ludźmi i sklepem. Nie rozumiem dlaczego nikt z dyrektorów nie chce się dowiedzieć dlaczego tak często się ludzie zwalniają, regionalny nic nie powie , bo ogólnie z pracownikami się bardzo dobrze pracuje. W tym wypadku chodzi głównie o panią kierownik to ona psuje cała atmosferę w pracy , jak to się mówi „ryba psuje się od głowy „ Powinnien ktoś przypatrzeć się tej firmie.

Plusy

Minusy

słabe zarobki, mobing od kierowniczki, brak szacunku do klienta i pracownika

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu
  • Stokrotka
  • Bardzo miła atmosfera w pracy.