Stokrotka

Opinie pracowników firmy Stokrotka

Inspekcja pracy powinna dawno zająć się z tą pseudo firmą. Wykorzystują i psują psychikę ludzi o bardzo słabych nerwach za śmieszne pieniądze. Zatrudniają na okres próbny a na tydzień lub dwa tygodnie przed końcem umowy zwalniają aby nie płacić podatków i dalej następni. Nie można sobie niczego zaplanować ponieważ grafik jest bez przerwy zmieniany i to kilkadziesiąt razy w miesiącu bez wiedzy pracownika, dotyczy to samo z urlopami. Tzw. stara elita wiecznie przesiaduje z kierowniczkami w biurze i obgadują innych pracowników. Nie polecam tej pracy nawet najgorszemu wrogowi!
Nie polecam nikomu tego miejsca pracy.Kadra zarządzająca jest okropna, szczególnie pani kierownik która , jest osoba niekompetentna , krzyczy na pracowników przy klientach , wyzywa pracowników od durni i ślepych jest mobbing , nie potrafi zarządzać ludźmi i sklepem. Nie rozumiem dlaczego nikt z dyrektorów nie chce się dowiedzieć dlaczego tak często się ludzie zwalniają, regionalny nic nie powie , bo ogólnie z pracownikami się bardzo dobrze pracuje. W tym wypadku chodzi głównie o panią kierownik to ona psuje cała atmosferę w pracy , jak to się mówi „ryba psuje się od głowy „ Powinnien ktoś przypatrzeć się tej firmie.
Plusy
Minusy
słabe zarobki, mobing od kierowniczki, brak szacunku do klienta i pracownika
super atmosfera, ciekawi ludzie, najtrudniej zadowolić wszystkich pracowników.
Plusy
karta multi sport, dodatki socjalne
Minusy
Cenię sobie prace w firmie STOKROTKA. Prywatnie uważam ,że narzekają na wykonywaną prace, na pewne niedogodności głównie nieroby, osoby które nie doceniają , między innymi , stałego i pewnego zarobku oraz możliwości rozwijania się i awansu.
Pracowalam w Stokrotce 13 mcy uwazam ze kierownik mojej Stokrotki jest najlepszy na swiecie. zawsze moglam liczyc na jego pomoc.. bardzo cierpliwy i serdeczny. Zespół w tej Stokrotce jest bardzo zzyty ze soba stwarza atmosfere bardzo ciepła pogodna i pelna wsparcia. Praca jednak byla dla mnie bardzo ciezka fizycznie ... dlatego z bólem serca złożyłam wypowiedzenie.... mój stan zdrowia był dla mnie ważniejszy...odezwał sie kregoslup... wiec zycze wysokich obrotow... wszystkiego co najlepsze dla calego zespołu
W tej firmie non stop sa manka nawet ci ktorzy pracuja dlugo tez maja manka. Atmosfera dobra
Zmiana zaczyna się "walką"o wózek i skaner. Atmosfera w pracy jest nerwowa. Pracuje się pod presją czasu. Są normy które należy wykonać. Są ciągłe braki w towarze na który musisz czekać i norma wtedy spada. Często jest tak ciasno w alejce że nie ma jak przejechać. Kadra zarządzająca jest zróżnicowana. Z jednymi można się dogadać,z innymi nie. Plusami tej pracy są:praca zmianowa, dodatkowe pieniądze za frekwencję,pakiet socjalny. Minusem jest brak zorganizowanego dojazdu,presja, nerwowość.
Od paru miesięcy jestem pracownikiem Stokrotki.
Wcześniej pracowałam w różnych Firmach handlowych, na większych powierzchniach sklepowych i nigdy nie miałam problemu z tym, że pracy jest dużo i trzeba być funkcjonalnym.

W żadnej jednak pracy nie zdarzyło się, że praca zbrzydła mi już po 2 miesiącach jak nie wcześniej.

Główna przyczyną jest logistyka, a raczej jej brak.

Dostawy są codziennie, 6 dni w tygodniu i to takie ilości, że nie tyle co nie mieszczą się na regałach sklepowych ( biorąc pod uwagę planogramy) ale nie mieszczą się również w magazynie.

Komórka zamówień działa tak, jakby nie miała pojęcia o gospodarowaniu towarem i zapasami oraz o tym, że praca z towarem nie opiera się tylko na robieniu przecen i strat, tylko na sprzedaży pełnowartościowego towaru klientom.

Ocenia się pracę zwykłego sprzedawcy, lecz nie tych co są na wyższych szczeblach. Odnoszę wrażenie, że nikt ich nie sprawdza, a błędne działania są traktowane ulgowo i bezkarnie.

Zwykłych pracowników jest zbyt mało, a w razie L -4 lub urlopu zwyczajnie nie ma kto pracować.

Mniejsza ilość pracowników byłaby w porządku, gdyby nie trzeba było każdej dostawy sortować, przebierać, sprawdzać z ilości towaru jak i z dat( często przychodzą z krótszym terminem niż te na pułkach). Niepotrzebnie przysyłany jest towar którego jest zbyt dużo na sklepie ( biorąc pod uwagę, że towar przyjeżdża codziennie ) i trzeba go przekładać z miejsca na miejsce, żeby utrzymać FIFO, co jest dodatkową robotą i zbędnym traceniem czasu.

Kierowniczki, zamiast wykonywać swoje obowiązki, często wykładają towar żeby choć trochę odblokować
 - więcej...
To co się dzieje w tej firmie naprawdę podlega już pod bhp i inspekcie oraz sanepid, zarządzanie i kulturalne zachowanie kierownik do pracownika też podlega weryfikacji i to nie na jednej stokrotce
Plusy
Stała pensja
Minusy
Zabrali premie, brak sprawnych sprzętów, ciągle awarje techniczne na które nikt nie reaguje, zmieniający się grafik, awantury, zmuszanie do sprzedaży starych, admosfera nerwowa
najgorsze miejsce pracy w jakim pracowałam ,brak szacunku dla pracownika,kadra kierownicza nastawiona na krytykę
Zatrudniają na okres próbny i dalej nie przedłużający umowy. A ludzi potrzebują do pracy.
Minusy
Przerwa 15 min
Kadra zarządzająca jest okropna, szczególnie pani kierownik która , jest osoba niekompetentna , krzyczy na pracowników przy klientach , jest mobbing , nie potrafi zarządzać ludźmi i sklepem. Nie rozumiem dlaczego nikt z dyrektorów nie chce się dowiedzieć dlaczego tak często się ludzie zwalniają, regionalna to jej przyjaciółka i nic nie powie , bo ogólnie z pracownikami się bardzo dobrze pracuje. W tym wypadku chodzi głównie o panią kierownik to ona psuje cała atmosferę w pracy , jak to się mówi „ryba psuje się od głowy „ Jestem byłym pracownikiem ale nie dlatego to pisze , chodzi o to żeby ktoś w końcu się temu przypatrzył , bo to nie jest normalne żeby w jednym miesiącu odeszło 4 pracowników
Pomoc w miarę możliwości, panuje nerwowa atmosfera ze względu na małą liczbę pracowników.
Plusy
Wynagrodzenie na czas, karta fitprofit
Minusy
Zmirniający się grafik
Nie polecam, wyzysk pracowników. Kasjerka jest sprzedawcą, sprzątaczką, wykladaczem towaru za najniższą krajową. Kierownik również pracuje jako kasjer, sprzataczka, magazynier.
Polecam ten zakład pracy. Jest miła atmosfera w pracy.
Miła szefowa pracownicy sie dogaduja symatyczni klienci
Pozytywna pozytywna pozytywna ddddddddddddffcccrrrrr
Ogólnie praca w stokritce nie jest zła niestety ja trafiłam na niezbyt pszychylnych ludzi
Minusy
Witam chce opisać pracę w sklepie Libiąż stokrotka, to co tam się wyprawia to czysta patologia Pani E kierowniczka zero kultury, prawie wszystkich pracowników traktuje z góry z tą kobieta nie da się pracować i ludzie albo sami się zwalniają albo ona ich. Brudno i atmosfera tragiczna. NIE POLECAM!
Zero szacunku dla pracownika kierowniczka mię szanuję pracienika
Plusy
Minusy
Brak szac7nku
stronnicze kierownictwo... czasem duzy nieporzadek