Oceny firmy Stokrotka

Wyświetlono wszystkie opinie (24)
Stokrotka
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Gdańsk, pomorskie18 lipca 2018
Pozytywna atmosfera i kontakt z ludźmi. praca w tej firmie była dobra.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
stokrotka to żart
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Łódź, ul Florencistów19 maja 2018
Nie polecam tam pracy. Pracowałam od końca listopada 2016 do czerwca 2017 roku. Wymagania mega wygórowane, zastraszanie i mobbing praktycznie na porządku dziennym. Braki w kadrach. Kazdy pracownik inaczej byl traktowany, ten co mial uklady mial lepiej a obcy byl najgorzej traktowany. Kilka minut spoznienia od swieta bo np spoznil sie tramwaj byl wielkim problemem. Pretensje gdy pracownik czegoś nie wiedział a nie został poinformowany co ma konkretnie robić. Dopiero gdy wygarnelam kierownictwu i pewnej tepej* lasce która tam pracowała oraz jak złożyłam wypowiedzenie to było nagle niebo. Może tylko 2-3 osoby były w porządku. Odeszłam bo nie daję sobą pomiatać. Nie idźcie tam, chyba że lubicie niską kasę za ciężkie obowiązki i traktowanie jak szmatę. Ewentualnie gdy chcecie zniszczyć sobie zdrowie psychiczne i fizyczne. Gdyby tak to wszystko zgłosić PIP to sklep bądź sieć miałaby poważny problem ;)
Plusy
bony na święta
Minusy
niskie zarobki za ciezką harowe, niedouczeni kierownicy, kijowa atmosfera i jeszcze wiecej by sie znalazlo.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 36Nie 2Zgłoś
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Świętochłowice, śląskie21 kwietnia 2018
Ogólnie nie polecam tego miejsca. Jest paru fajnych pracowników ale ogólnie króluje donosicielstwo, obgadywanie i wyzysk. Nadgodziny nieplatne, a a jeszcze nieraz kierownik albo regionalna się pluje że nie wszystko zrobione. Atmosfera mobbingu i zastraszenia. Jak na tak ogromna presję i stres zarobki są bardzo niskie. Zresztą widać że ludzie stąd uciekaja. Regionalna chcąc za wszelką cenę utrzymać stołek czepia się o wszystko, wydaje szereg idiotycznych nikomu niepotrzebnych poleceń, i wyladowuje swoje frustracje na kierownikach sklepu i pracownikach. Dziwię się że za ten sklep nie wzięła się jeszcze prokuratura, to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie
Plusy
Minusy
Jw
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 26Nie 1Zgłoś
Sosnowiec
kierowca (obecny pracownik) –  Sosnowiec, śląskie13 marca 2018
Obóz pracy, ładowanie byle jak byle wyjechało niech się dalej martwią w ramach oszczędności prace na magazynie. Zero Bhp zero odpowiedzialności za nic kierownicy wiecznie nadęci i zero porozumienia z nimi jak by łaskę robili. Zabieranie premi za wszystko. Tak w skrócie. Mógł bym tak pisać..
Plusy
Czasem wczesniej sie dalo skonczyc.
Minusy
Zaronki i zanieranie premi.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 26Nie 1Zgłoś
białystok
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Białystok, podlaskie16 lutego 2018
Praca jest beznadziejna za takie niskie wynagrodzenie robisz wszystko sprzątasz stoisz na kasie wykładasz towar a do tego jeszcze obsługujesz stoisko mięsne a niby jestes ZKS.Traktują cie jak psa.Niczego sie nie dowiesz bo to jakby tajemnica.Kierownicza nawet nie potrafi ci powiedziec w twarz co mysli tylko zasłania się RKO.Przedszkole
Plusy
zero
Minusy
jw
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 28Nie 2Zgłoś
Kradzież żywności to ich druga pensja
sprzedawca (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie13 listopada 2017
Tak narzekacie ale druga wasz pensja to kradzież żywności
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 15Nie 86Zgłoś
Sznujcie pracowników !
sprzedawca (były pracownik) –  pomorskie10 listopada 2017
Lubię swoją pracę,ale to co się dzieje teraz to jest ponad siły normalnego człowieka.Nawał obowiązków z których nie sposób się wywiązać.Nie ma nawet kiedy posprzątać porządnie.Przed jakimkolwiek świętem jest masakra,nie ma jak dotowarować stoiska bo trzeba obsługiwać klientów,a do tego dostawa i nie ma jak ją rozłożyć,pochować do chłodni.Staram się wytrwać do końca zmiany i jak najszybciej wyjść,bo zapomnę jak się nazywam.Jest nas za mało na stoisku by podołać obowiązkom.,,RK" chcą się wykazać po trupach by utrzymać swój fotel, nie pomaga tylko tylko mówi co mam robić
( jak bym nie znała swoich obowiązków).Ale góra też nie jest nic lepsza.Pozdrawiam twardzieli.
Plusy
jałmóżna na czas.
Minusy
niskie zarobki, nie adekwatne do wykonywanej pracy, stażu.duży nakład, a raczej nacisk na dodatkowe obowiązki przy jedno osobowej obsłudze na stoisku, mięso, wędliny, sery, garmaż, mrożonki, pilnować pieczenie bułek.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 96Nie 2Zgłoś
miejsce gdzie wykorzystuje się ludzi na maxa
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Lublin, lubelskie8 listopada 2017
Ciężka praca, mała pensja, natłok obowiązków, wyzysk, bardzo dużo ludzi ucieka z tej pracy.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 91Nie 4Zgłoś
Świtne miejsce dla rozwoju kariery
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Siedlce, mazowieckie7 lipca 2017
Dobra wpółpraca między pracownikami. Szkolenia dla pracowników
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 24Nie 125Zgłoś
Miejsce pracy którego nie polecam.
Kierownik (były pracownik) –  Lublin, lubelskie8 maja 2017
Stosowanie znęcania się psychicznego oraz wyzysk fizyczny do granic możliwości ludzkiej.
Plusy
Żadne
Minusy
Ciężka praca bezpłatne nadgodziny
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 20Nie 2Zgłoś
Praca nie warta polecenia
Sprzedawca (były pracownik) –  Iława, warmińsko-mazurskie19 lutego 2017
Nie szanowanie pracowników, zarobki niskie a wymagania ogromne
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 51Nie 2Zgłoś
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Łódź GORKIEGO 6330 listopada 2016
tragiczne warunki pracy,wymagania mega wygórowane od pracowników,straszenie zwolnieniami i zastraszanie,brak przekazu informacji ze strony kierownictwa a pozniej wielkie pretensje ze pracownik czegos nie wiedział.Urlopy przydzielane odgornie bez pytania pracownikow czy je chca w danym terminie.Nie warto tu pracować,rozwazam odejscie
Plusy
Minusy
duze tempo pracy, brak przerw, mobbing
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 157Nie 10Zgłoś
taka tam praca, pewnie zaraz uciekne
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) –  warmińsko-mazurskie30 listopada 2016
Nadgodziny nie płatne, niby oddawane w inne dni ale nigdy nie oddane, nie kończysz pracy nigdy o czasie bo zawsze jest coś do zrobienia. Duża rotacja, brak obuwia ochronnego, jak chcesz je mieć to musisz sam kupić- tak mówi kierownik. Kolesiostwo, obgadywanie. Dużo obowiązków. Zakaz chorowania
Plusy
wypłata wpływa zawsze na czas
Minusy
jw
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 110Nie 12Zgłoś
Nieszanowanie pracowników na najniższym szczeblu, a przecież to na nich bazują sklepy, jak ich nie będzie to nie bedzie też stokrotki.
Sprzedawca (były pracownik) –  Lublin M.Majdanka18 listopada 2016
Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. 9 lat pracy na stoisku mięsnym a gdy zachorowałam to mnie zwolnili, bo po co im taki pracownik. Pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy zatrudniona byłam na stoisku mięsnym a robiłam na całym sklepie, towarowałam, obsługiwałam na warzywach, sprzątałam nawet i wc oraz po zamknięciu sklepu (mopami się myło podłogę), na nabiale a pensja głodowa bo za mało było personelu, a nie było etatów. Myślę, że w tej kwestii nic się nie zmieniło i nie zmieni, ponieważ jest duża rotacja. Ludzie nie chcą tam teraz pracować, a jak ktoś zacznie to zaraz ucieka ale to wina szefostwa i kierownictwa, bo jak kadra sklepu była zgrana to odgórnie pracowników poprzenosili na inne sklepy bo niby duże straty były. Później się wyjaśniło, że to kto inny wynosił. Nie polecam pracy w Stokrotce chyba, że to konieczność i na chwilę, chociaż ja sama też tak mówiłam, ale kiedyś było lepiej.
Plusy
Żadne
Minusy
Praca wielostanowiskowa za najniższą pensję
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 138Nie 2Zgłoś
srednia atmosfera
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Węg5 maja 2015
Wyzyskiwanie, niskie zarobki, ciezka praca , nie doceniaja osob ktore pracuja na nizszych stanowiskach praca nawet 10 godz dziennie nie zawsze ale bylo
Plusy
Minusy
zwalnianie bez przyczyny, placa nieadekwatna z tym co jest na pismie ciezka praca
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 199Nie 21Zgłoś
z-ca kierownika (były pracownik) –  Orneta18 listopada 2014
Brak adekwatnego wynagrodzenia do stanowiska , częsta zmiana planogramów co bardzo szkodziło sklepowi ,gdyż klienci się gubili w poszukiwaniu produktów. Produkty które nie schodziły powinny być wycofane i zastąpione chodliwym towarem . Plusem jest bardzo duża ilość dostępnych towarów . Przy dobrej kierowniczce można awansować. Kierownicy są nie douczeni.
Plusy
bony na święta
Minusy
słaba płaca za to co się robi
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 154Nie 27Zgłoś
Bardzo odpowiednie miejsce pracy dla sprzedawców w każdym wieku.
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  STOKROTKA, Lublin, Abramowice15 października 2014
W tej firmie pracę wykonuje się na bieżąco w szybkim ale odpowiednio dobranym tempie. Czuje się, że się pracuje. Nie ma czasu na lenistwo ale też nie czuję się jak w kieracie. Wie się, co się ma robić, każdy ma jasno określone obowiązki.
Jak w każdej firmie mającej wiele filii sporo zależy od "szefostwa" w danym sklepie, jedno jest bardziej tolerancyjne i pomocne dla pracowników inne bardziej wymagające.
Spore możliwości rozwojowe, awanse, premie uznaniowe itp.
Równowaga czasu pracy, odpowiednia ilość dni wolnych. Prawidłowe rozliczanie godzin pracy oraz wynagrodzenia za pracę.
Plusy
Czas pracy, wynagrodzenie + premie, rozwój
Minusy
W zależnośći od sklepu - czasem po prostu są a czasem są niezauważalne
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 55Nie 179Zgłoś
dno
kierowca (obecny pracownik) –  sosnowiec1 maja 2014
robota jest spoko pomijajac fakt ze palety sa coraz cierzsze a kasa lipna
Plusy
8 godzin dziennie
Minusy
kasa 2070 zl miesiecznie max
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 111Nie 36Zgłoś
zero uśmechu, brak motywacji do pracy ,zastraszanie naganami moim zdaniem mobbing
były kasjer sprzedawca (były pracownik) –  Dąbrowa Górnicza, SL21 sierpnia 2013
obsługa klienta, obsługa kasy brak rozwoju , za to mili inni pracownicy..najprzyjemniej było wyjść z pracy.. po humorach kierownika.
Plusy
mili współpracownicy inni kasjerzy
Minusy
zastraszanie naganami, miła praca "zależy od humoru kierownika"
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 129Nie 35Zgłoś
stokrotka
żadne (były pracownik) –  Bolesławiec 25 maja 2013
W bolesławcu sami inwalidzi pracują i są nie mili !!!! Katastrofa
Minusy
Beszczelnka kadra i kierownicy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 55Nie 29Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Stokrotka. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,5
Na podstawie 24 ocen