State Street

Opinie o firmie State Street, temat Płaca i benefity: stanowisko Księgowy/a

Księgowy/a4 opinie

3,2Płaca i benefity

Znaleziono 3 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (2988)

Jest jak jest

Generalnie ład korporacyjny jest ok. Wynagrodzenia obecnie (2021) są zbyt niskie i mimo kilku awansów standard życia wcale mi się nie podniósł (po prostu utrzymał i dał dobrą zdolność kredytową GG), zarobki na start są takie same jak 6 lat temu, jest ogromny problem z zatrzymaniem pracowników lub zrekrutowaniem nowych. U nas manager dostaje tyle co new hire w innej korpo (i nie mówię o Warszawie). Awansując kluczowych pracowników (czyli tych co dużo i ciężko pracują, płacąc za to swoim work life balance) firma stara się ich zatrzymać. Bardzo dużo się dzieje, dużo pracy. Czasem się zdarza, że w niektórych zespołach się źle dzieje. Problem jest taki, że mało kto potrafi odpowiednio wcześnie zgłaszać problemów lub uciekać jeżeli jest źle i sami gniją na swoje życzenie w tym na co zapracowali. Wiadomo, że new hire tego nie ogarnie, ale właśnie dzięki odpowiednim procedurom można wszystko ogarnąć tylko trzeba wiedzieć jak. Nie każdy nadaje się do korpo. Bardzo trudno znaleźć inną pracę, nabywa się bardzo mało twardych umiejętności, które gdziekolwiek indziej mają zastosowanie.

Plusy

dużo lepszy pakiet medyczny i emerytalny niż w wielu innych miejscach, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do okularów co 2 lata

Oficjalna odpowiedź od firmy State Street

2 grudnia 2021
Thank you for your feedback. Thank you for appreciating the benefits we offer. We strive to ensure that the procedures that are in place are supporting managers in efficient planning and team management. We have noted your comments and will take them into consideration.Anna, Manager

4.0

Stabilnie, fajna atmosfera, benefity. Z drugiej strony zbyt wiele nadgodzin, czasem stres.

Plusy

atmosfera, benefity

Minusy

nadgodziny, stres

Genialna atmosfera, idealne miejsce na początek kariery.

Częste nadgodziny. Pakiet socjalny na bardzo dobrym poziomie. Zatrudnienie stałe, awanse niezrozumiałe. Ciężko ocenić kadrę zarządzającą, niektórzy menadżerowie niekompetentni. Wysoka kultura pracy.

Więcej opinii o stanowisku Księgowy/a

Zobacz wszystkie 4 opinie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w State Street. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu