State Street

Opinie dot. stanowiska Księgowy/a w firmie State Street

Praca w StateStreet była w porządku. Bardzo stresująca ale jeśli komuś to nie przeszkadza to naprawdę warto tam pójść. Poznałam tam wspaniałych ludzi z którymi do tej pory utrzymuje kontakt.
Oficjalna odpowiedź od firmy State Street
14 kwietnia 2020
Dziękuję za pozytywną ocenę naszej firmy. Nieustannie staramy się ulepszać naszą kulturę organizacyjną, dlatego potrzebujemy informacji zwrotnych takich jak Twoja. Miło nam słyszeć, że do tej pory utrzymujesz kontakty z osobami poznanymi w State Street bo to właśnie ludzie, nasi pracownicy współtworzą naszą kulturę firmy. Kasia, Officer Thank you for your positive review of State Street. We are continuously trying to improve our organizational culture and your feedback is very important to us. It is great to hear that you are still in touch with your colleagues from State Street. And we are proud of that because it is the people, our employees, who create our company’s culture.Kasia, Officer
Stabilnie, fajna atmosfera, benefity. Z drugiej strony zbyt wiele nadgodzin, czasem stres.
Plusy
atmosfera, benefity
Minusy
nadgodziny, stres
Częste nadgodziny. Pakiet socjalny na bardzo dobrym poziomie. Zatrudnienie stałe, awanse niezrozumiałe. Ciężko ocenić kadrę zarządzającą, niektórzy menadżerowie niekompetentni. Wysoka kultura pracy.