State Street
Zobacz wszystkie opinie o firmie State Street

State Street

Opinia pracownika firmy State Street

Kraków

Praca w StateStreet była w porządku. Bardzo stresująca ale jeśli komuś to nie przeszkadza to naprawdę warto tam pójść. Poznałam tam wspaniałych ludzi z którymi do tej pory utrzymuje kontakt.

Oficjalna odpowiedź od firmy State Street

14 kwietnia 2020
Dziękuję za pozytywną ocenę naszej firmy. Nieustannie staramy się ulepszać naszą kulturę organizacyjną, dlatego potrzebujemy informacji zwrotnych takich jak Twoja. Miło nam słyszeć, że do tej pory utrzymujesz kontakty z osobami poznanymi w State Street bo to właśnie ludzie, nasi pracownicy współtworzą naszą kulturę firmy. Kasia, Officer Thank you for your positive review of State Street. We are continuously trying to improve our organizational culture and your feedback is very important to us. It is great to hear that you are still in touch with your colleagues from State Street. And we are proud of that because it is the people, our employees, who create our company’s culture.Kasia, Officer

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Jest jak jest

Generalnie ład korporacyjny jest ok. Wynagrodzenia obecnie (2021) są zbyt niskie i mimo kilku awansów standard życia wcale mi się nie podniósł (po prostu utrzymał i dał dobrą zdolność kredytową GG), zarobki na start są takie same jak 6 lat temu, jest ogromny problem z zatrzymaniem pracowników lub zrekrutowaniem nowych. U nas manager dostaje tyle co new hire w innej korpo (i nie mówię o Warszawie). Awansując kluczowych pracowników (czyli tych co dużo i ciężko pracują, płacąc za to swoim work life balance) firma stara się ich zatrzymać. Bardzo dużo się dzieje, dużo pracy. Czasem się zdarza, że w niektórych zespołach się źle dzieje. Problem jest taki, że mało kto potrafi odpowiednio wcześnie zgłaszać problemów lub uciekać jeżeli jest źle i sami gniją na swoje życzenie w tym na co zapracowali. Wiadomo, że new hire tego nie ogarnie, ale właśnie dzięki odpowiednim procedurom można wszystko ogarnąć tylko trzeba wiedzieć jak. Nie każdy nadaje się do korpo. Bardzo trudno znaleźć inną pracę, nabywa się bardzo mało twardych umiejętności, które gdziekolwiek indziej mają zastosowanie.

Plusy

dużo lepszy pakiet medyczny i emerytalny niż w wielu innych miejscach, korzystne warunki ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do okularów co 2 lata

Oficjalna odpowiedź od firmy State Street

2 grudnia 2021
Thank you for your feedback. Thank you for appreciating the benefits we offer. We strive to ensure that the procedures that are in place are supporting managers in efficient planning and team management. We have noted your comments and will take them into consideration.Anna, Manager
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

4.0

Stabilnie, fajna atmosfera, benefity. Z drugiej strony zbyt wiele nadgodzin, czasem stres.

Plusy

atmosfera, benefity

Minusy

nadgodziny, stres

Miejsce pracy, w którym można pracować zdalnie

Work From Home 50% czasu lub więcej - duża zaleta niespotykana w wielu firmach

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w State Street. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu