Starbucks
Zobacz wszystkie opinie o firmie Starbucks

Starbucks

Opinia pracownika firmy Starbucks

Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera.

Codziennie mogłam współpracować z ludźmi bardzo otwartymi i koleżeńskimi, co wynagradzało trud pracy.

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

2/5

OPINIA BYŁEGO PRACOWNIKA Hej, chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami z tą firmą, ponieważ to co przeczytałem na górze jest marketingowo - HRowym wytworem nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością. Jeżeli jest to wasza pierwsza praca - idźcie tam na chwilę, max trzy miesiące - uwierzcie mi nauczycie się życia i ciężkiej pracy za najniższą krajową. Pozostałym zdecydowanie odradzam cały AmRest, chyba, że waszymi oczekiwaniami jest bezustanny nacisk na wyniki żeby zrealizować wyssane z palca cele firmy, brak środków na życie nawet przy pełnym etacie oraz praca w "optymalizacji" jak to ładnie nazywa firma czyt. tniemy wszystkie koszty na czym się da łącznie z ludźmi. Atmosfera w miarę ok - też zależy na kogo trafisz, gigantyczna rotacja pracowników - sam przepracowałem przez cztery lata w zespole, z którego dziś nie został już nikt. Ogólnie jeżeli się wkręcisz i lubisz pracować z ludźmi powinieneś wytrzymać, inaczej odradzam. Oprócz tego jak w każdym gastro przygotuj się na marudzenie ze strony klientów - o wszystko - począwszy na zamówieniu, przez rzeczy na które nie masz wpływu, skończywszy na Twoim wizerunku. Niestety klientela SBX to w części gimbaza lansująca się kubkami, ludzie koło 30-40 lat - przeżywający nieustanny kryzys wieku średniego (z mniemaniem, że jeżeli zapłacili 15pln za kawę to są królami tego miasta, kraju i świata), oraz w jakiś 5-10% w miarę mili goście, którzy liznęli takiej pracy, dzięki czemu jeszcze Cię szanują. System szkolenia to niemalże tresura - stajesz się kolejnym trybikiem w tej maszynie za co Twój przełożony w nagrodę poklepie Cię po -

Plusy

z obecnej perspektywy nie widzę

Minusy

zarobki, ciśnienie na pracownika

ciekawa praca pozwalająca zdobyć nowe doświadczenie w pracy z ludźmi

Praca uczy cierpliwości, działania pod presją czasu.

Veryy Goodd😊

My overall experience working there has been wonderful, with a lot of really supportive people that'd heloed me assimilate along the way, the management is quite good and work hours are flexible too

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Starbucks. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Starbucks z

• Starbucks
  • Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera.