Sonoco

Opinie o firmie Sonoco, temat Płaca i benefity

Brak zorganizowania. Nic nie jest na czas. Nic nie jest dobrze zaplanowane.
Plusy
Finansowanie posiłków
Minusy
Niskie zarobki, mała możliwość rozwoju, liczne nadgodziny w weekendy oraz święta
Praca jaką się spotkałam w SSC3 to totalna porażka, niektóre osoby jak mnie traktowali tam to masakra nie będę już wymieniała nazwiska tych osób. Po prostu robili wszystko bym zrezygnowała z tej pracy a o chamstwie to nie wspomnę, i oszukiwali dział HR i kierownictwo że niby wszystko jest spoko. W takim razie mam pytania, czy jakby ktoś powiedział do was w prosto w oczy " i ty nazywasz się Sonoco " albo że "prze ze mnie w Sonoco to nic nie osiągną " czy by było wam miło chyba nie to są dwa przykłady jakie doznałam w firmie a jest ich jeszcze wiele niech się przyznają te osoby same do winy bo one nadal tam pracują a ja musiałam przez nich zrezygnować z pracy, a jeszcze teraz wtrącają się w moją nową pracę gdzie mi psują kompetencje i muszę szukać następnej. Nie doszyć że mi te osoby popsuły zdrowie to się jeszcze nie przyznają do winy i się zachowują jakby niby nic po prostu świnie
Plusy
Darmowy dojazd
Minusy
nerwowa atmosfera
nikomu nie polecam pracy w tym zakladzie.panuje chaos ,polacy gorzej traktowani niz ukraincy.
Plusy
pakiety socjalne
Minusy
wyzysk
Jest to duża firma, która ciągle się rozwija, więc miejsca pracy są i gwarantują ciągłe zatrudnienie z możliwością rozwoju. Wszystko to na umowę o prace. Praca od piątku do niedzieli pozwala spokojnie wyrobić pełen etat, a potem reszta tygodnia wolne. Jestem w stanie spokojnie pogodzić pracę z nauką. Zarobki słabe, ale spoko benefity. Kierownictwo z weekendu super!
Plusy
dobry dojazd, benefity, łatwa praca, możliwość awansu
Minusy
Zarobki
W tej firmie panuje dość trudna atmosfera, będąca wynikiem stresu, jaki powoduje wymuszony tryb pracy(niewygodna pozycja, duże tempo) oraz rywalizacji między pracownikami etatowymi a prac. tymczasowymi. Jednak Zarząd Firmy dokłada starań, aby stale poprawiać warunki pracy i panującą tam atmosfere.
Plusy
pakiet medyczny
Minusy
niskie zarobki, trudne warunki socjalne ( hałas, tłok, zapylenie) na hali produkcyjnej
Mam codziennie swoja stala linie na ktorej pracuje z innymi pracownikami , a gdy sie nie ma swojej linii czlowiek musi stac pod sciana i czekac az ktos go zabierze na swoja linie , moim zdaniem tam nie ma co pracowac dlugo poniewaz sa niskie zarobki a podwyzek nie daja ,1zł wiecej za pierwszy miesiac czyli 9zł na godzine , do tego pisza z agencji sms w jakie dni czlowiek pracuje takze nie raz sie pracuje po 3 dni w tygodniu , a ja po prostu wiem ze zasluguje na wiecej i sie tam tylko marnuje niepotrzebnie. W tej pracy nic takiego trudnego nie ma , jedynym duzym minusem jest psujacy sie sprzet , np. oklejarka. Ludzie ktorzy tym zarzadzaja nie bardzo sie przejmuja pracownikami np , gdy jest goraco na hali to nie robia przerwy i maja to gdzies , dopiero jak bedzie kolo 30 stopni . i co chwile szukaja by sie do czegos doczepic.
Plusy
dobry dojazd
Minusy
bardzio słabe zarobki, stanie ciagle 8 godzin na macie, psujacy sie sprzet
Zobacz więcej opinii o firmie Sonoco