Sonoco

Opinie dot. stanowiska Pakowacz (m/k) w firmie Sonoco

Praca na firmie przy produkcji na linii nie jest ciężka. Dobrym atrybutem są zdolności manualne.
Praca jaką się spotkałam w SSC3 to totalna porażka, niektóre osoby jak mnie traktowali tam to masakra nie będę już wymieniała nazwiska tych osób. Po prostu robili wszystko bym zrezygnowała z tej pracy a o chamstwie to nie wspomnę, i oszukiwali dział HR i kierownictwo że niby wszystko jest spoko. W takim razie mam pytania, czy jakby ktoś powiedział do was w prosto w oczy " i ty nazywasz się Sonoco " albo że "prze ze mnie w Sonoco to nic nie osiągną " czy by było wam miło chyba nie to są dwa przykłady jakie doznałam w firmie a jest ich jeszcze wiele niech się przyznają te osoby same do winy bo one nadal tam pracują a ja musiałam przez nich zrezygnować z pracy, a jeszcze teraz wtrącają się w moją nową pracę gdzie mi psują kompetencje i muszę szukać następnej. Nie doszyć że mi te osoby popsuły zdrowie to się jeszcze nie przyznają do winy i się zachowują jakby niby nic po prostu świnie
Plusy
Darmowy dojazd
Minusy
nerwowa atmosfera
Pracowałam w Sonoco zaledwie niecały miesiąc, ale już to pozwoliło dużo zauważyć. Dla osób które idą do firmy same - odradzam, chyba że ma się odporność psychiczną. Na hali praca nie jest ciężka (zależy na jaką maszynę się trafi). Bardziej potrafi umęczyć atmosfera jaka tam panuje - stres, napięcie. Cóż, trzeba zrozumieć, że operatorzy maszyn również są pod stresem - ale niestety rzadko kiedy dla zwykłego pracownika można liczyć na wyrozumiałość.Definitywnie lepiej iść z jakimś znajomym jak już wspomniałam wcześniej. Nie dać po sobie jeździć i się nie przejmować.
nikomu nie polecam pracy w tym zakladzie.panuje chaos ,polacy gorzej traktowani niz ukraincy.
Plusy
pakiety socjalne
Minusy
wyzysk
Brak zorganizowania. Nic nie jest na czas. Nic nie jest dobrze zaplanowane.
Plusy
Finansowanie posiłków
Minusy
Niskie zarobki, mała możliwość rozwoju, liczne nadgodziny w weekendy oraz święta
Jest to duża firma, która ciągle się rozwija, więc miejsca pracy są i gwarantują ciągłe zatrudnienie z możliwością rozwoju. Wszystko to na umowę o prace. Praca od piątku do niedzieli pozwala spokojnie wyrobić pełen etat, a potem reszta tygodnia wolne. Jestem w stanie spokojnie pogodzić pracę z nauką. Zarobki słabe, ale spoko benefity. Kierownictwo z weekendu super!
Plusy
dobry dojazd, benefity, łatwa praca, możliwość awansu
Minusy
Zarobki
W tej firmie panuje dość trudna atmosfera, będąca wynikiem stresu, jaki powoduje wymuszony tryb pracy(niewygodna pozycja, duże tempo) oraz rywalizacji między pracownikami etatowymi a prac. tymczasowymi. Jednak Zarząd Firmy dokłada starań, aby stale poprawiać warunki pracy i panującą tam atmosfere.
Plusy
pakiet medyczny
Minusy
niskie zarobki, trudne warunki socjalne ( hałas, tłok, zapylenie) na hali produkcyjnej
Słaba organizacja pracy, stresowanie pracowników, wymuszanie nadgodzin, nieregularne czasy posiłków, przerw lub wcale ich nie ma. Trzeba o każdą swoją potrzebę się prosić, braki w wyposażeniu na stanowiskach pracy.
Plusy
paket socjalny na wysokim poziomie
Minusy
bardzo wysoki poziom stresu
Praca która wykonuje jest fajana ale zle traktowanie ludzii niedocenianie pracownika.
Plusy
Organizowany piknik dla pracowników.
Minusy
Zarobki, traktowanie ludzi.
odnosnie zakladu Sonoco praca nie byla zla zalezalo od danej maszyny i operatorow
Plusy
tansze obiady dla pracownikow
Minusy
zarobki niskie