SOLID SECURITY

Opinie o firmie SOLID SECURITY, temat Płaca i benefity

2.3Płaca i benefity

Znaleziono 32 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (120)

POF Biedronki

Praca nie należy do wymagających, jednakże kolosalne w niej znaczenie mają relacje z inspektorami. Ja miałem przyjemność pracować przez dwa lata z inspektorem, który miał klasę i szacunek dla nas, dla POF. To niestety wyjątki w tej firmie i przy tym kontrakcie. Dużym obciążeniem są poza oczywistymi ujęciami, relacje z kierownikami sklepów, w których pełni się służbę jak i kierownikami rejonów Jeronimo, dla których POF jest w zasadzie śmieciem, z którym można zrobić wszystko. Praca oczywiście na zleceniu, więc zero urlopów, dodatków czy choćby świadczeń podczas rekonwalescencji po wypadkach, które zdarzają się podczas prób zatrzymań. Moja przygoda z Solidem zakończyła się z dnia na dzień, po zmianie mojego inspektora. Co do wynagrodzeń, nie można powiedzieć, zawsze były terminowo, a jakiekolwiek sprawy w płacach załatwić można było telefonicznie od ręki.

Plusy

Samodzielna praca na obiekcie, dość elastyczny grafik

Minusy

Presja kierowników rejonu JMP, kierowników sklepów na wykonywanie prac nie związanych z ochroną obiektów.

Bydgoszcz

Kontakt z ludzmi plus niebezpieczne nocne zmiany i niskie wynagrodzenie . Czasem sa 3 nocki pod rzad .

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Ku przestrodze!

W życiu czasem tak bywa, że trzeba dorobić i wtedy, niestety, musisz szukać pracy w różnych miejscach, również poniżej swoich kompetencji. Takim miejscem w moim przypadku był Solid. Zgadzam się z opinią z tego forum, odnośnie pracy tam w ochronie, że to tragedia! Gość, który mnie przyjmował, niejaki pan Robert, z początku wydawał się rzeczowy i sympatyczny, niestety koniec końców okazał się totalnym amatorem, jeśli chodzi o kwestie dotyczące zagospodarowania ochrony na danym obiekcie. Potwierdzają to również jego opowieści dziwnej treści np. śmierć pracownika przygniecionego przez tira na jednym z obiektów, które koordynuje. Nie wspomnę już o nadgodzinach, które kazał zapisywać, a które nie zostały uwzględnione przy wypłacie. Taki proceder nadaje się do zgłoszenia do inspekcji pracy. I niestety te wszystkie aspekty, o których wspomniałem powyżej powodowały, iż kontrahent (w tym przypadku pani Ola z P&C) stosowała wobec ochrony mobbing i niejasne działania pozorowania kradzieży (m.in. rozrzucając w różnych miejscach, niby oderwane przez klientów zabezpieczenia towaru - co również potwierdzał monitoring, lub wymuszając na ochronie pościg za wymyślonym przez siebie złodziejem), działając tym samym na niekorzyść własnej firmy, i zakłócając prawidłową pracę ochrony. Zrywając umowę zlecenie (jeśli ją w ogóle otrzymacie - egzemplarz dla zleceniobiorcy) z winy zleceniodawcy, dostaniecie wypłatę po półtora miesiąca, bo rachuba płac w tej firemce tak właśnie wygląda. Stanowczo odradzam prace w Solidzie, zwłaszcza jeżeli jesteś, dodatkowo, kwalifikowanym pracownikiem ochrony, tak -

Kierownik

Firma nie oszukuje, z góry wiesz jakie zarobki, idzie się dogadać, pracował bym do dzisiaj , ale kierownik mnie lekceważył , i ustalał grafik z moim zmiennikiem, bez konsultacji ze mną. Dyrektor nasz to były kierownik, tu wielki szacun. Nie znaczy to , że obecny kierownik jest nie do wytrzymania, każdy jest tylko człowiekiem, z nim też idzie się dogadać, ale mnie nie wyszło.

Plusy

dyrektor, grupa kontrolna, wspaniała załoga sklepu Lidl, wypłata na czas

Minusy

bez sensu coś pisać, bo wiemy co podpisujemy, mogli by trochę stawkę podnieść.

Solid

Firma nie płaci na czas, trzeba się prosić bo to by wypłacili ci pieniądze. Pracuje tu już któryś miesiąc (ostatni wsm) i nigdy nie dostałem wynagrodzenia na czas, zawsze pieniądze przychodzą 17-18tego... Ta firma to dno mimo że ładnie płacą to nie płacą w terminie...

Plusy

Minusy

Aż za dużo

Omijajcie tą firme szerokim łukiem

Kilka lat bez urlopu , kierownik długopis nic nie potrafi załatwić tylko się podpisuje że był , brak możliwości rozwoju chyba że za ten rozwój zapłacisz co to za firma która chce mieć pracownika a za szkolenie każe mu płacić ... praca dla ludzi bez wymagań bez życia prywatnego bez przyszłości na lepsze jutro ,dla byle kogo , wezmą każdego byle by przyszedł ...

Plusy

dobry żart

Minusy

stres, zbyt duża ilość godzin, brak rozwoju, praca monotonna nudna, narażanie zdrowia a jak sie coś stanie pracownik zostaje na lodzie

Ta firma to porażka

Nie polecam nikomu tej firmy. Pracowałam ponad rok,NIGDY nie dostałam wypłaty na czas, co miesiąc musiałam dzwonić i się o nią upominać, panie w płacach znały mnie już na pamięć - były bardzo nie miłe. 4 przelewy z wynagrodzeniem, na umówię o prace najniższa krajowa, reszta zlecenie... L4 płatne od najniższej krajowej i ucięte CALE ZLECENIE. Zero pakietów socjalnych. Bardzo nie polecam. Zwolnili mnie z powodkoronawirusa. Kierownictwo wszystko maja gdzieś i wszystkich. Nikomu nie życzę pracy w tej firmie

Stacja monitorująca.

Główny Inspektor Pracy Sz. Pan Wiesław ŁYSZCZEK Państwowa Inspekcja Pracy ul. Barska 35/30 02-315 WARSZAWA Szanowny Panie Inspektorze, informuję że u pracodawcy Solid Security Sp. z o.o., z siedzibą 02-676 Warszawa, ul. Postępu 17, trwa proceder rażącego naruszenia prawa pracowniczego polegającego na zatrudnianiu pracowników wykonujących pracę osobiście na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem, w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę na sprzęcie, w obiektach przedsiębiorcy i przebywających do jego dyspozycji, jednocześnie na dwóch rodzajach umów: umowa o pracę i umowa zlecenie pomimo wykonywania zgodnie z umowami tych samych czynności. Podpisanie z pracownikami dwóch rodzajów umów jest celowe i jest narzędziem służącym do pozbawienia pracownika wyższego wynagrodzenia zgodnego z Kodeksem Pracy za pracę w dni wolne i dodatkowo wolne od pracy, uchylaniu się od płacenia podatków (dochodowego i ZUS) od wyższych należnych pracownikom kwot, generujących wyższe podstawy opodatkowania oraz omijanie prawa pracy w aspekcie rozliczania czasu pracy. Proceder ten jest powszechną praktyką stosowaną u pracodawcy zarówno w siedzibie firmy (stacje monitorujące) jak i w oddziałach terenowych. Stan faktyczny jest łatwy do ustalenia i zweryfikowania w przypadku zastosowania kontroli bezpośredniej u pracodawcy. Bardzo proszę Pana Inspektora o pilna interwencję w tej sprawie. W przypadku braku reakcji na powyższą informację i nie zaprowadzenie przez Pana instytucję w Solid Security stanu zgodnego z obowiązującym prawem pracy informuję, że uważając , że akceptuje Pan praktyki -

Oceniam pozytywnie-miejsce pracy dobrze zorganizowane-monitoring, alarm, napadówka

Oceniam pozytywnie .Praca według standardów ochrony.

Plusy

Wynagrodzenie płatne na czas ustalony

Minusy

Nie ma specjalnych minusów

Dno, oszuści, krętacze.

Firma Solid Security to dno i wodorosty , oszukują pracowników na pieniądze jak tylko się da kontrahent im wypłaca pieniądze za Twój etat a ta firma tylko myśli jak Cię wyrolować na parę złoty. Umowy śmieciowe, nie płacą za nadgodziny, nie odprowadzają Zus chcesz coś załatwić to nie załatwisz bo Panie w biurze siedzą i dłubia słonecznik, lub mają przerwę na papieroska. Odradzam proszę omijać tę firmę szerokim łukiem

Wyzysk

Solid zatrzymał się mentalnie w latach 90-tych. Brak szacunku mizerna płaca to norma.Pozytywne opinie są pisane prawdopodobnie przez inspektorów którzy mają naganiać tanią siłę roboczą.Szczerze odradzam.Praca dla masochistów.

Plusy

Minusy

Brak szacunku, mozliwosci rozwoju, Wyzysk, Podpisanie umowy o pracę uzaleznione od podpisania zleceniówki.

Praca biurowa

Bardzo pozytywnie, bez rewelacji, ale pieniądze na czas, możliwość wzięcia pożyczki, zaliczki, nie jest zle

Warszawa praca na obiekcie MPWIK

Praca na obiekcie MPWIK Warszawa ul Czerniakowska 124. Jeżeli ktoś chce przejść szkole życia zapraszam do pracy w solid Security obiekt MPWIK. Dowódcy godni pożałowania nie pomagają wręcz przeciwnie szkodzą pracownikom dbają tylko o własne dupy!!! Kierownik wchodzi najchętniej pozamykali by się we własnych szafach ze strachu. Ekipa stara super załoga pozdrowienia nowi robią co im pseudo kierownik każe kaze stać na jednej nodze stoją każe szczekac szczekają żałosne!!!! Kierownik grubas spasiony na solidowskiej pensji i ludzkiej krzywdzie z kozia brodą zero szacunku dla ludzi p.D. Solid dostaje kary przez niego a oni uważają że jest to super pracownik. A drugi jego pomocnik taka sama menda pan K. Super kierownikiem był tam Pan Z.P. dbał o ludzi nie szkodzil pomagał to zdjęli go z kierownika obiektu bo szanował ludzi i to się nie podobało temu spasionemu Kozłowi który był wyżej i pisał donosy na normalnego człowieka. Obiekt ogólnie ciężki latem ok a zimą bryyyy!! kilka chektarow do obejscia noi te czujki jak wszędzie ale z normalną ekipą można bylo pracować. Nie polecam do puki zadzi tam solid i ci dwaj ze zrytymi głowami!!!!!.

Plusy

Minusy

Brak wszystkiego, socjal porazka, latem myszy, szczury i wc razem z jadalnią oraz szatnia syf, smród i PRL.

Pabianice

Pracownicy firmy chodzą po ulicach miasta i obserwują ludzi. Dlaczego???? W ZAKRESIE OBOWIĄZKÓW MAJĄ : - obserwacje ludzi - obchody Ale czy każdego przechodnia mogą obserwować i po co??? A jak otrzymają od Koordynatora Ochrony polecenie by obserwować pewną osobę szczególnie, to tak obserwują, że dana osoba boi się wychodzić z domu?? Przecież to niezgodne z prawem i to za nasze pieniądze!!! PFRON refunduje pracownika niepełnosprawnego. Ale nie po to by chodził po ulicach i dziwnie się ludziom przyglądał. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ....

Plusy

nie ma

Minusy

za dużo chodzenia po ulicach

Dobra praca, nie mam zastrzeżeń.

Ochraniany obiekt jest spory, do inspektora nie mam żadnych zastrzeżeń , wypłata na czas, stres jest nieodzowny przy takiej pracy. Często jednak najwięcej problemów stwarzają współpracownicy , przeważnie starsze dziadki co myślą że wszystkie rozumy pozjadali. Ogólnie naprawdę w porządku !

Plusy

System pracy, nadgodziny płatne .

Minusy

Ubrania robocze, dwa razy do roku, w lecie nie sposób w tym wytrzymać.

Gdynia

Patrol interwencji atmosfera w miarę ok niektórzy ludzie jak w każdej ochronie nie powinni tam pracować ale kierownik tak na Gdyni choć długo mu to trwa ich odsiewa natomiast kierownik z Gdańska solidny konkretny gość nie ściemnia i dobrze się z nim współpracuje jak jesteś uczciwy i nie walisz w h....to można i do emerytury pracować praca nie jest lekka no i jak wszędzie stawka w ochronie powinna być 10 euro za godzinę i 1 etat 24/72 h a inaczej to max 10 lat ciśnienie ,rodzina praca po 300 h i więcej inaczej wypłata 2000 netto za etat i co z tym zrobić

Plusy

Trochę wolnego jak nie ma alarmów

Minusy

Ciągły stres i praca pod presją czasową

Solid Warszawa

Kierownik to bydle bez kultury zero szacunku do pracowników Pieniądze co miesiąc z innej spółki-krzak łącznie z trzech Nie można się doprosić o umowy Najgorsza firma ochroniarska Kierownik Mariusz D to buc i łachmyta Kiedyś się złapiemy frajerzyno

Plusy

Minusy

Chamski kierownik niskie płace brak umów brak pakietu socjalnego

biuro, dział techniczny

praca przyjemna, choć wymagająca uwagi i dokładności, małe szanse rozwoju i awansu, nie ma pakietu socjalnego, małe szanse na premie. Kadra zarządzająca ogólnie sympatyczna, wymagająca, wprowadza miłą atmosferę. Najtrudniejsze w tej pracy jest skoordynowanie działań w jednym czasie, wprowadzanie zleceń lub protokołów równocześnie rozmowa z klientem i wprowadzane do systemu umówionego np serwisu. Najprzyjemniejsze w tej pracy jest klimat jaki tworzą sami pracownicy, którzy nawzajem sobie pomagają i wprowadzają rodzinną atmosferę.

Plusy

fajni współpracownicy

Minusy

niskie zarobki, brak możliwości awansu, ciężko o podwyżkę

Kadra zarządzająca ma w dupie pracownika

Maja w dupie pracownika, to ze.siedzi w robocie po 24h za minimalna na umowe zlecenie. Podpisujesz umowe i to zeby odciagali składki na chorobowe ale to fikcja. Kierownik na Lubawe to tragedia. Cwaniaczek który nie bierze pod uwagę dobra ludzi.bo przeciez " nie ma ludzi niezastąpionch".. dostajesz dwie umowy zlecenie zeby nie płacić ci nadgodzin. Duza rotacja ludzi,bo jak przyjdą i zobaczą co tam się dzieję to odchodzą. 24h na nogach oczywiście bez snu.bo ludzie to roboty. A wez zrób jakiś błąd to wyciągane są konsekwencje. Ale jak nie zrobic błędu jak człowiek siedzi w pracy 24h bez snu?! Potyka sie o wlasne nogi ze zmęczenia. Zaznaczajac ze pracuje sie 240h w miesiacu a zmiana trwa 24h. Czyli do domciu sie wyspac i znow do pracy. Wykorzystują człowieka na maxa. A i wlasnie. Robisz prace biurowe.a masz stabowisko tylko ochroniarskie.bez wzianki o tym ze tak naprawde to praca odpowiedzialna biurowa przed komputerem, a nie patrzenie w monitorki.

Plusy

Ochrona ikea lubawa

Minusy

Mala płaca, zmiana trwa 24h bez snu, duza odpowiedzialność za minimalną, brak możliwości zatrudnienia sie w ikei, ewentualnie jak sie zwolnisz i odczekasz dwa lata.

w miejscu pracy gdzie pracuję panuje dobra atmosfera uzupełniamy się na wzajem i pomagamy

miejsce w którym pracuję należy do miejsca w miarę spokojnego pracuję na głównej bramie na zakład pracy wpuszczam pracowników na zakład i wypuszczam po zakończeniu pracy kontroluję czy nie wnoszą albo wynoszą różnych przedmiotów z zakładu . w mojej pracy nie ma dobrych albo złych dni jak w każdej pracy jest różnie są dni kiedy jest monotonia ale i są też dni kiedy cały czas się coś dzieje lubię pracę z ludzmi mieć z nimi dobry kontakt współpracownicy też są ugodowi często pomagamy sobie na wzajem aby praca szła sprawnie i bez stresu nie dopuszczamy do tego aby byłe jakieś niesnaski tylko wszyscy starają się wypełniać ją sumiennie

Plusy

godziny pracy można dopasować do swoich potrzeb nie ma problemu z zaplanowaniem wolnego dnia

Minusy

niskie zarobki, złe warunki bytowe w miejscu pracy, brak dodatków w postaci ekwiwalentu

not recommended

can learn a lot, but very low salary when huge responsibility, a lot of pressure, bullying, harassment and discrimination, very poor management, busy environment

Plusy

can learn a lot

Minusy

bullying

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SOLID SECURITY. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.7

2.6