SOLID SECURITY

Opinie o firmie SOLID SECURITY, temat Płaca i benefity: stanowisko Pracownik ochrony (m/k)

2.3Płaca i benefity

Znaleziono 15 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (119)

Kadra zarządzająca ma w dupie pracownika

Maja w dupie pracownika, to ze.siedzi w robocie po 24h za minimalna na umowe zlecenie. Podpisujesz umowe i to zeby odciagali składki na chorobowe ale to fikcja. Kierownik na Lubawe to tragedia. Cwaniaczek który nie bierze pod uwagę dobra ludzi.bo przeciez " nie ma ludzi niezastąpionch".. dostajesz dwie umowy zlecenie zeby nie płacić ci nadgodzin. Duza rotacja ludzi,bo jak przyjdą i zobaczą co tam się dzieję to odchodzą. 24h na nogach oczywiście bez snu.bo ludzie to roboty. A wez zrób jakiś błąd to wyciągane są konsekwencje. Ale jak nie zrobic błędu jak człowiek siedzi w pracy 24h bez snu?! Potyka sie o wlasne nogi ze zmęczenia. Zaznaczajac ze pracuje sie 240h w miesiacu a zmiana trwa 24h. Czyli do domciu sie wyspac i znow do pracy. Wykorzystują człowieka na maxa. A i wlasnie. Robisz prace biurowe.a masz stabowisko tylko ochroniarskie.bez wzianki o tym ze tak naprawde to praca odpowiedzialna biurowa przed komputerem, a nie patrzenie w monitorki.

Plusy

Ochrona ikea lubawa

Minusy

Mala płaca, zmiana trwa 24h bez snu, duza odpowiedzialność za minimalną, brak możliwości zatrudnienia sie w ikei, ewentualnie jak sie zwolnisz i odczekasz dwa lata.

Bydgoszcz

Kontakt z ludzmi plus niebezpieczne nocne zmiany i niskie wynagrodzenie . Czasem sa 3 nocki pod rzad .

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Ku przestrodze!

W życiu czasem tak bywa, że trzeba dorobić i wtedy, niestety, musisz szukać pracy w różnych miejscach, również poniżej swoich kompetencji. Takim miejscem w moim przypadku był Solid. Zgadzam się z opinią z tego forum, odnośnie pracy tam w ochronie, że to tragedia! Gość, który mnie przyjmował, niejaki pan Robert, z początku wydawał się rzeczowy i sympatyczny, niestety koniec końców okazał się totalnym amatorem, jeśli chodzi o kwestie dotyczące zagospodarowania ochrony na danym obiekcie. Potwierdzają to również jego opowieści dziwnej treści np. śmierć pracownika przygniecionego przez tira na jednym z obiektów, które koordynuje. Nie wspomnę już o nadgodzinach, które kazał zapisywać, a które nie zostały uwzględnione przy wypłacie. Taki proceder nadaje się do zgłoszenia do inspekcji pracy. I niestety te wszystkie aspekty, o których wspomniałem powyżej powodowały, iż kontrahent (w tym przypadku pani Ola z P&C) stosowała wobec ochrony mobbing i niejasne działania pozorowania kradzieży (m.in. rozrzucając w różnych miejscach, niby oderwane przez klientów zabezpieczenia towaru - co również potwierdzał monitoring, lub wymuszając na ochronie pościg za wymyślonym przez siebie złodziejem), działając tym samym na niekorzyść własnej firmy, i zakłócając prawidłową pracę ochrony. Zrywając umowę zlecenie (jeśli ją w ogóle otrzymacie - egzemplarz dla zleceniobiorcy) z winy zleceniodawcy, dostaniecie wypłatę po półtora miesiąca, bo rachuba płac w tej firemce tak właśnie wygląda. Stanowczo odradzam prace w Solidzie, zwłaszcza jeżeli jesteś, dodatkowo, kwalifikowanym pracownikiem ochrony, tak -

Kierownik

Firma nie oszukuje, z góry wiesz jakie zarobki, idzie się dogadać, pracował bym do dzisiaj , ale kierownik mnie lekceważył , i ustalał grafik z moim zmiennikiem, bez konsultacji ze mną. Dyrektor nasz to były kierownik, tu wielki szacun. Nie znaczy to , że obecny kierownik jest nie do wytrzymania, każdy jest tylko człowiekiem, z nim też idzie się dogadać, ale mnie nie wyszło.

Plusy

dyrektor, grupa kontrolna, wspaniała załoga sklepu Lidl, wypłata na czas

Minusy

bez sensu coś pisać, bo wiemy co podpisujemy, mogli by trochę stawkę podnieść.

Solid

Firma nie płaci na czas, trzeba się prosić bo to by wypłacili ci pieniądze. Pracuje tu już któryś miesiąc (ostatni wsm) i nigdy nie dostałem wynagrodzenia na czas, zawsze pieniądze przychodzą 17-18tego... Ta firma to dno mimo że ładnie płacą to nie płacą w terminie...

Plusy

Minusy

Aż za dużo

Stacja monitorująca.

Główny Inspektor Pracy Sz. Pan Wiesław ŁYSZCZEK Państwowa Inspekcja Pracy ul. Barska 35/30 02-315 WARSZAWA Szanowny Panie Inspektorze, informuję że u pracodawcy Solid Security Sp. z o.o., z siedzibą 02-676 Warszawa, ul. Postępu 17, trwa proceder rażącego naruszenia prawa pracowniczego polegającego na zatrudnianiu pracowników wykonujących pracę osobiście na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem, w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę na sprzęcie, w obiektach przedsiębiorcy i przebywających do jego dyspozycji, jednocześnie na dwóch rodzajach umów: umowa o pracę i umowa zlecenie pomimo wykonywania zgodnie z umowami tych samych czynności. Podpisanie z pracownikami dwóch rodzajów umów jest celowe i jest narzędziem służącym do pozbawienia pracownika wyższego wynagrodzenia zgodnego z Kodeksem Pracy za pracę w dni wolne i dodatkowo wolne od pracy, uchylaniu się od płacenia podatków (dochodowego i ZUS) od wyższych należnych pracownikom kwot, generujących wyższe podstawy opodatkowania oraz omijanie prawa pracy w aspekcie rozliczania czasu pracy. Proceder ten jest powszechną praktyką stosowaną u pracodawcy zarówno w siedzibie firmy (stacje monitorujące) jak i w oddziałach terenowych. Stan faktyczny jest łatwy do ustalenia i zweryfikowania w przypadku zastosowania kontroli bezpośredniej u pracodawcy. Bardzo proszę Pana Inspektora o pilna interwencję w tej sprawie. W przypadku braku reakcji na powyższą informację i nie zaprowadzenie przez Pana instytucję w Solid Security stanu zgodnego z obowiązującym prawem pracy informuję, że uważając , że akceptuje Pan praktyki -

Oceniam pozytywnie-miejsce pracy dobrze zorganizowane-monitoring, alarm, napadówka

Oceniam pozytywnie .Praca według standardów ochrony.

Plusy

Wynagrodzenie płatne na czas ustalony

Minusy

Nie ma specjalnych minusów

Dno, oszuści, krętacze.

Firma Solid Security to dno i wodorosty , oszukują pracowników na pieniądze jak tylko się da kontrahent im wypłaca pieniądze za Twój etat a ta firma tylko myśli jak Cię wyrolować na parę złoty. Umowy śmieciowe, nie płacą za nadgodziny, nie odprowadzają Zus chcesz coś załatwić to nie załatwisz bo Panie w biurze siedzą i dłubia słonecznik, lub mają przerwę na papieroska. Odradzam proszę omijać tę firmę szerokim łukiem

Dobra praca, nie mam zastrzeżeń.

Ochraniany obiekt jest spory, do inspektora nie mam żadnych zastrzeżeń , wypłata na czas, stres jest nieodzowny przy takiej pracy. Często jednak najwięcej problemów stwarzają współpracownicy , przeważnie starsze dziadki co myślą że wszystkie rozumy pozjadali. Ogólnie naprawdę w porządku !

Plusy

System pracy, nadgodziny płatne .

Minusy

Ubrania robocze, dwa razy do roku, w lecie nie sposób w tym wytrzymać.

w miejscu pracy gdzie pracuję panuje dobra atmosfera uzupełniamy się na wzajem i pomagamy

miejsce w którym pracuję należy do miejsca w miarę spokojnego pracuję na głównej bramie na zakład pracy wpuszczam pracowników na zakład i wypuszczam po zakończeniu pracy kontroluję czy nie wnoszą albo wynoszą różnych przedmiotów z zakładu . w mojej pracy nie ma dobrych albo złych dni jak w każdej pracy jest różnie są dni kiedy jest monotonia ale i są też dni kiedy cały czas się coś dzieje lubię pracę z ludzmi mieć z nimi dobry kontakt współpracownicy też są ugodowi często pomagamy sobie na wzajem aby praca szła sprawnie i bez stresu nie dopuszczamy do tego aby byłe jakieś niesnaski tylko wszyscy starają się wypełniać ją sumiennie

Plusy

godziny pracy można dopasować do swoich potrzeb nie ma problemu z zaplanowaniem wolnego dnia

Minusy

niskie zarobki, złe warunki bytowe w miejscu pracy, brak dodatków w postaci ekwiwalentu

Poznań

Najgorsza firma na rynku ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem zwłaszcza jak macie rodzine

Plusy

Minusy

praca po 14h dziennie 7 dni w tygodniu wypłata z opóźnieniem zaniżane godziny pracy

Pracodawca solidny, szanujący pracownika, aczkolwiek skąpy

Praca moja nie należy do zbyt wymagających. Polega głównie na pilnowaniu porządku i kultury bycia w jednym z krakowskich oddziałów Cinema City. Najgorsza rzecz, jaka się może przytrafić, to niemiły lub nietrzeźwy klient, poza tym praca przebiega raczej gładko i przyjemnie. Obsługa kina jest miła i sympatyczna, z częścią jej przyjaźnię się również w życiu pozazawodowym. Minusem jest stagnacja, nuda w pracy, brak możliwości awansu i umowy tzw. "śmieciowe".

Plusy

Godziny pracy dogodne, grafik elastyczny, wyrozumiali zwierzchnicy

Minusy

Niskie płace, brak możliwości awansu, brak umów o pracę

miejsce pracy gdzie atmosfera pozostawia wiele do zyczenia

caly dzien 12h na nogach brak mozliwosci rozwoju kadra do przyjecia wspolpracownicu mili i sympatyczni najtrudniejsza czsescia pracy bylo pierwsze 5 h najprzyjemniejsza zamkniecie obiektu

Plusy

mozliwosc wyciagniecia niezlych pieniedzy kasztem godzin

Minusy

jedna przerwa 15 min

ok

praca wymagajaca duzej uwagi i skupienia choc w dobrym zespole

Plusy

dobre wynagrodzenie

Minusy

zmiany nocne

kierownik OK

Pracuję na obiekcie od maja 2013. dwa razy nie dostałem kasy na czas. Brak informacji: dlaczego? Samemu trzeba chodzić i prosić się o własne pieniądze!!!

Plusy

kierownik OK

Minusy

brak kasy na czas

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SOLID SECURITY. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.7