SOLID SECURITY

Opinie pracowników firmy SOLID SECURITY

Znaleziono 106 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (118)

Atmosfera

Rywalizacja stanowisko, plotkarstwo,brak zespołowości między pracownikami.

Bydgoszcz

Kontakt z ludzmi plus niebezpieczne nocne zmiany i niskie wynagrodzenie . Czasem sa 3 nocki pod rzad .

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Ku przestrodze!

W życiu czasem tak bywa, że trzeba dorobić i wtedy, niestety, musisz szukać pracy w różnych miejscach, również poniżej swoich kompetencji. Takim miejscem w moim przypadku był Solid. Zgadzam się z opinią z tego forum, odnośnie pracy tam w ochronie, że to tragedia! Gość, który mnie przyjmował, niejaki pan Robert, z początku wydawał się rzeczowy i sympatyczny, niestety koniec końców okazał się totalnym amatorem, jeśli chodzi o kwestie dotyczące zagospodarowania ochrony na danym obiekcie. Potwierdzają to również jego opowieści dziwnej treści np. śmierć pracownika przygniecionego przez tira na jednym z obiektów, które koordynuje. Nie wspomnę już o nadgodzinach, które kazał zapisywać, a które nie zostały uwzględnione przy wypłacie. Taki proceder nadaje się do zgłoszenia do inspekcji pracy. I niestety te wszystkie aspekty, o których wspomniałem powyżej powodowały, iż kontrahent (w tym przypadku pani Ola z P&C) stosowała wobec ochrony mobbing i niejasne działania pozorowania kradzieży (m.in. rozrzucając w różnych miejscach, niby oderwane przez klientów zabezpieczenia towaru - co również potwierdzał monitoring, lub wymuszając na ochronie pościg za wymyślonym przez siebie złodziejem), działając tym samym na niekorzyść własnej firmy, i zakłócając prawidłową pracę ochrony. Zrywając umowę zlecenie (jeśli ją w ogóle otrzymacie - egzemplarz dla zleceniobiorcy) z winy zleceniodawcy, dostaniecie wypłatę po półtora miesiąca, bo rachuba płac w tej firemce tak właśnie wygląda. Stanowczo odradzam prace w Solidzie, zwłaszcza jeżeli jesteś, dodatkowo, kwalifikowanym pracownikiem ochrony, tak -

POF Biedronki

Praca nie należy do wymagających, jednakże kolosalne w niej znaczenie mają relacje z inspektorami. Ja miałem przyjemność pracować przez dwa lata z inspektorem, który miał klasę i szacunek dla nas, dla POF. To niestety wyjątki w tej firmie i przy tym kontrakcie. Dużym obciążeniem są poza oczywistymi ujęciami, relacje z kierownikami sklepów, w których pełni się służbę jak i kierownikami rejonów Jeronimo, dla których POF jest w zasadzie śmieciem, z którym można zrobić wszystko. Praca oczywiście na zleceniu, więc zero urlopów, dodatków czy choćby świadczeń podczas rekonwalescencji po wypadkach, które zdarzają się podczas prób zatrzymań. Moja przygoda z Solidem zakończyła się z dnia na dzień, po zmianie mojego inspektora. Co do wynagrodzeń, nie można powiedzieć, zawsze były terminowo, a jakiekolwiek sprawy w płacach załatwić można było telefonicznie od ręki.

Plusy

Samodzielna praca na obiekcie, dość elastyczny grafik

Minusy

Presja kierowników rejonu JMP, kierowników sklepów na wykonywanie prac nie związanych z ochroną obiektów.

Panuje porządek i dyscyplina

Jest ok .raz w tygodniu mamy kontrole inspektora Pomaga nam w sprawach sluzbowych

Plusy

Samodzielnosc w podejmowaniu decyzji

Minusy

Dla emeryta jest ok

Kierownik

Firma nie oszukuje, z góry wiesz jakie zarobki, idzie się dogadać, pracował bym do dzisiaj , ale kierownik mnie lekceważył , i ustalał grafik z moim zmiennikiem, bez konsultacji ze mną. Dyrektor nasz to były kierownik, tu wielki szacun. Nie znaczy to , że obecny kierownik jest nie do wytrzymania, każdy jest tylko człowiekiem, z nim też idzie się dogadać, ale mnie nie wyszło.

Plusy

dyrektor, grupa kontrolna, wspaniała załoga sklepu Lidl, wypłata na czas

Minusy

bez sensu coś pisać, bo wiemy co podpisujemy, mogli by trochę stawkę podnieść.

Solid

Firma nie płaci na czas, trzeba się prosić bo to by wypłacili ci pieniądze. Pracuje tu już któryś miesiąc (ostatni wsm) i nigdy nie dostałem wynagrodzenia na czas, zawsze pieniądze przychodzą 17-18tego... Ta firma to dno mimo że ładnie płacą to nie płacą w terminie...

Plusy

Minusy

Aż za dużo

Omijajcie tą firme szerokim łukiem

Kilka lat bez urlopu , kierownik długopis nic nie potrafi załatwić tylko się podpisuje że był , brak możliwości rozwoju chyba że za ten rozwój zapłacisz co to za firma która chce mieć pracownika a za szkolenie każe mu płacić ... praca dla ludzi bez wymagań bez życia prywatnego bez przyszłości na lepsze jutro ,dla byle kogo , wezmą każdego byle by przyszedł ...

Plusy

dobry żart

Minusy

stres, zbyt duża ilość godzin, brak rozwoju, praca monotonna nudna, narażanie zdrowia a jak sie coś stanie pracownik zostaje na lodzie

Tylko jako zapchaj dziura, dopóki nie znajdziesz normalnej pracy.

Ta firma to porażka

Nie polecam nikomu tej firmy. Pracowałam ponad rok,NIGDY nie dostałam wypłaty na czas, co miesiąc musiałam dzwonić i się o nią upominać, panie w płacach znały mnie już na pamięć - były bardzo nie miłe. 4 przelewy z wynagrodzeniem, na umówię o prace najniższa krajowa, reszta zlecenie... L4 płatne od najniższej krajowej i ucięte CALE ZLECENIE. Zero pakietów socjalnych. Bardzo nie polecam. Zwolnili mnie z powodkoronawirusa. Kierownictwo wszystko maja gdzieś i wszystkich. Nikomu nie życzę pracy w tej firmie

Miejsce pracy w którym panuje nienajlepsza atmosfera pracy .

Brak stałego zatrudnienia ,częsta zmiana objektów do ochrony w różnych dzielnicach miasta lublina .

Uwaga Jest w Solidzie wirus

Jeden z pracowników jest nosicielem wirusa ... Uważajcie na siebie

Brak komentarza

Nie mam komentarza na temat tej pracy i firmy. Powodzenia

Plusy

...

Minusy

....

Kiepska atmosfera

Kiepskie relacje pomiędzy kierownictwem a pracownikami brak wsparcia dla pracowników najniższego szczebla

Plusy

Możliwości rehabilitacji

Minusy

Brak możliwości awansu

Praca w solid

Ogólnie płacą dopóki nie odmówisz nadgodzin a tam robił się po 220 godz najlepiej sprzedających spać w pracy i być na okrągło do dyspozycji życie prywatne ??? Zapomnij

Stacja monitorująca.

Główny Inspektor Pracy Sz. Pan Wiesław ŁYSZCZEK Państwowa Inspekcja Pracy ul. Barska 35/30 02-315 WARSZAWA Szanowny Panie Inspektorze, informuję że u pracodawcy Solid Security Sp. z o.o., z siedzibą 02-676 Warszawa, ul. Postępu 17, trwa proceder rażącego naruszenia prawa pracowniczego polegającego na zatrudnianiu pracowników wykonujących pracę osobiście na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem, w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę na sprzęcie, w obiektach przedsiębiorcy i przebywających do jego dyspozycji, jednocześnie na dwóch rodzajach umów: umowa o pracę i umowa zlecenie pomimo wykonywania zgodnie z umowami tych samych czynności. Podpisanie z pracownikami dwóch rodzajów umów jest celowe i jest narzędziem służącym do pozbawienia pracownika wyższego wynagrodzenia zgodnego z Kodeksem Pracy za pracę w dni wolne i dodatkowo wolne od pracy, uchylaniu się od płacenia podatków (dochodowego i ZUS) od wyższych należnych pracownikom kwot, generujących wyższe podstawy opodatkowania oraz omijanie prawa pracy w aspekcie rozliczania czasu pracy. Proceder ten jest powszechną praktyką stosowaną u pracodawcy zarówno w siedzibie firmy (stacje monitorujące) jak i w oddziałach terenowych. Stan faktyczny jest łatwy do ustalenia i zweryfikowania w przypadku zastosowania kontroli bezpośredniej u pracodawcy. Bardzo proszę Pana Inspektora o pilna interwencję w tej sprawie. W przypadku braku reakcji na powyższą informację i nie zaprowadzenie przez Pana instytucję w Solid Security stanu zgodnego z obowiązującym prawem pracy informuję, że uważając , że akceptuje Pan praktyki -

Oceniam pozytywnie-miejsce pracy dobrze zorganizowane-monitoring, alarm, napadówka

Oceniam pozytywnie .Praca według standardów ochrony.

Plusy

Wynagrodzenie płatne na czas ustalony

Minusy

Nie ma specjalnych minusów

Aplikacja do firmy ochroniarskiej Solid Secutity

Odnosze wrażenie że ta Agencja Ochrony jest diabłu z dupy siłą wyciągnięta. Aplikowałem do pracy w ochronie kilka razy w tym roku i żadnego odzewu, widać że chamstwo jest ich warsztatem pracy. Skoro nie ma żadnego odzewu z ich strony muszę zgodzić się z przedmówcami.

Dno, oszuści, krętacze.

Firma Solid Security to dno i wodorosty , oszukują pracowników na pieniądze jak tylko się da kontrahent im wypłaca pieniądze za Twój etat a ta firma tylko myśli jak Cię wyrolować na parę złoty. Umowy śmieciowe, nie płacą za nadgodziny, nie odprowadzają Zus chcesz coś załatwić to nie załatwisz bo Panie w biurze siedzą i dłubia słonecznik, lub mają przerwę na papieroska. Odradzam proszę omijać tę firmę szerokim łukiem

Wyzysk

Solid zatrzymał się mentalnie w latach 90-tych. Brak szacunku mizerna płaca to norma.Pozytywne opinie są pisane prawdopodobnie przez inspektorów którzy mają naganiać tanią siłę roboczą.Szczerze odradzam.Praca dla masochistów.

Plusy

Minusy

Brak szacunku, mozliwosci rozwoju, Wyzysk, Podpisanie umowy o pracę uzaleznione od podpisania zleceniówki.

Praca biurowa

Bardzo pozytywnie, bez rewelacji, ale pieniądze na czas, możliwość wzięcia pożyczki, zaliczki, nie jest zle

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SOLID SECURITY. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.7

• SOLID SECURITY