SOLID SECURITY

Opinie pracowników firmy SOLID SECURITY

Znaleziono 120 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (132)

WSB

Jestem osobą niepełnosprawną Byłem zatrudniony w firmie Solid Poznań od 30 grudnia 2022r. bez podpisanej umowy o pracę ???? pracowałem na uczelni od 6 Stycznia 2023 gdzie jest monitoring 24h o zwolnieniu z pracy się dowiaduję po 12 h pracy 20 stycznia rano więc pozostaje tylko to zgłosić do sądu pracy i inspekcji pracy

Plusy

Minusy

Zwalniają nawet jak nie jest jeszcze podpisana umowa o pracę 👎

Marna praca i płaca

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie, ubiór roboczy niskiej jakości, płaca minimalna, na awans trzeba się domagać miesiącami a nawet latami to samo z umową żeby dostać o pracę to ciągle wykręty. Jakość pracy bardzo obciążającą stawy oraz kręgosłup, dodatków żadnych, premii żadnych, ciężko wolny dzień wziąć, po prostu jeden wielki syf. Omijać szerokim łukiem.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, praca czesto w stresie, długie godziny pracy, brak dodatków, premii, podwyżek wyzysk, bardzo obciąża uklad kostny i mięśniowy, praca bardzo nudna i monotonna często z dużą odpowiedzialnością.

SOLID SECURITY — informacje

Dane pochodzące z 5 opinii
Co podobało się pracownikom
  • Możliwość realizowania osobistych celów
  • Jasno określony cel
Możliwości poprawy
  • Inkluzywne środowisko pracy
  • Poczucie przynależności
  • Wsparcie ze strony przełożonego

Krytycznie się pracuje !!!!!!!!!!

Praca w Solid Security to Tragedia ,same czuby tam pracują nikomu nie polecam oszukują i kłamią obiekt Orunia Równa Suez . P.S uważajcie pracownicy osoby chore psychicznie i nerwowo .

Plusy

Minusy

Slabo

Gorzów Wlkp. Galeria Handlowa

Kilka słów na temat pracy akurat w jednej z galerii handlowych w Gorzowie Wlkp. tj.NEPOTYZM,CHAMSTWO,WIECZNY STRES,otóż pracują tam min.mąż oraz córka kierowniczki regionalnej,mało tego kierują pracą ludzi a są POF a nie jak ustawa o ochronie osób i mienia nakazuje KPOF,ci państwo mają ludzi za śmieci....wprowadzają tam swoje ,,rządy'' a nie są na żadnym stanowisku kierowniczym....tak jak pisałem zwykli POF lecz w związku z tym jak wyżej pisałem(żona/mama kierownik) to pozwalają sobie na wszystko....nie powinno ich tam być

Dział monitoringi

Praca pracowników firmy Solid jest bardzo rzetelna potrafią dobrać produkty dla klienta bez naciągania .Szybka obsługa i bardzo miła .Podejście do klienta na 5 tylko wygląd biura słaba .

Plusy

Rzetelność

Minusy

Firma konkurencyjna która źle mówi o konkurencji

bardzo dobra atmosfera

bardzo przyjemna ekipa międzynarodowa, dobry koordynatorzy, fajna atmosfera pimoc i wspolpraca, jestem bardzo zadowolony, musiał skończyć pracę w związku z odjazdem do innego kraju.

Buyly pracownik emeryt

Beznadziejna firma. Oszuści bez podstawowej wiedzy. W ochronie na jednym stanowisku przepracowałam 40 lat, a pod Solidem 7 miesięcy gdybym nie przeszła na emeryturę nigdy bym nie pracowała w tej firmie. Najgorsza firma w Małopolsce

brak wynagrodzeń i ciągła zmiana obiektów

O wyplate trzeba sie upominac, nigdy nie jest na czas.

patrol interwencyjny koszalin

praca w tej firmie była by ok gdyby nie jegomość JAKSA a tak to błazenada komentarz jest zbedny chyba :)

Nie ma takiego miejsca gdzie w Polsce nie wyzyskuja pracownika !!!

to dziki kraj i panuje tu i w UE też bajzel i dużo niesprawiedliwości ...pozabierane wszystko co było w 2021 roku...

Plusy

brak mobbingu...

Minusy

Brak socjalu....i choćby darmowego wej. na basen ze 2 razy w m-cu.

Da się znieść

Ogólnie żenada ale człowiek się nie przemęcza. Jak człowiek chce najtańszym (...) mieć robotę to ta się nadaje...

Plusy

System pracy

Minusy

Nie masz nic do gadania

Aktualnie pracuje w tym miejscu, DNO

Miejsce pracy Biedronka, kierownicy zmiany są niemili i opryskliwi, kierownictwo biedronki (regionalny) jest gburem, który oczekuje rzeczy niemożliwych.. Praca w miesiącu 238 h. Życie prywatne pracując tu? Zapomnij.. więcej Cię nie ma w domu niż jesteś..Brak możliwości awansu. O coś się doprosić inspektora ochrony czy kierownika regionalnego JMP liczy się z cudem. My ochroniarze jesteśmy niedoceniani, takim śmieciem które musi być ale go się nie chce..

Plusy

Sam na zmianie

Minusy

Niskie zarobki, dużo godzin do przepracowania, brak możliwości awansu, kierownictwo niemiłe. Niedocenianie pracownika. Żadnego pakietu socjalnego.

Solid w Supeco

Brak profesjonalizmu, kolesiostwo. zaufany pracownik a nie inspektor decyduje ile godzin będzą pracowali pozostali pracownicy na tym obiekcie

Carrefour Szczecin

Nie będę oceniał miejsca pracy, bo pracuje się fajnie, decydenci z Solid to złodzieje, i jak w reżimie pracownik jest dla nich jest nikim , jak niewolnicy głosu nie mają. Opisuję Szczecin

Bydgoszcz

Kontakt z ludzmi plus niebezpieczne nocne zmiany i niskie wynagrodzenie . Czasem sa 3 nocki pod rzad .

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Atmosfera

Rywalizacja stanowisko, plotkarstwo,brak zespołowości między pracownikami.

Ku przestrodze!

W życiu czasem tak bywa, że trzeba dorobić i wtedy, niestety, musisz szukać pracy w różnych miejscach, również poniżej swoich kompetencji. Takim miejscem w moim przypadku był Solid. Zgadzam się z opinią z tego forum, odnośnie pracy tam w ochronie, że to tragedia! Gość, który mnie przyjmował, niejaki pan Robert, z początku wydawał się rzeczowy i sympatyczny, niestety koniec końców okazał się totalnym amatorem, jeśli chodzi o kwestie dotyczące zagospodarowania ochrony na danym obiekcie. Potwierdzają to również jego opowieści dziwnej treści np. śmierć pracownika przygniecionego przez tira na jednym z obiektów, które koordynuje. Nie wspomnę już o nadgodzinach, które kazał zapisywać, a które nie zostały uwzględnione przy wypłacie. Taki proceder nadaje się do zgłoszenia do inspekcji pracy. I niestety te wszystkie aspekty, o których wspomniałem powyżej powodowały, iż kontrahent (w tym przypadku pani Ola z P&C) stosowała wobec ochrony mobbing i niejasne działania pozorowania kradzieży (m.in. rozrzucając w różnych miejscach, niby oderwane przez klientów zabezpieczenia towaru - co również potwierdzał monitoring, lub wymuszając na ochronie pościg za wymyślonym przez siebie złodziejem), działając tym samym na niekorzyść własnej firmy, i zakłócając prawidłową pracę ochrony. Zrywając umowę zlecenie (jeśli ją w ogóle otrzymacie - egzemplarz dla zleceniobiorcy) z winy zleceniodawcy, dostaniecie wypłatę po półtora miesiąca, bo rachuba płac w tej firemce tak właśnie wygląda. Stanowczo odradzam prace w Solidzie, zwłaszcza jeżeli jesteś, dodatkowo, kwalifikowanym pracownikiem ochrony, tak -

POF Biedronki

Praca nie należy do wymagających, jednakże kolosalne w niej znaczenie mają relacje z inspektorami. Ja miałem przyjemność pracować przez dwa lata z inspektorem, który miał klasę i szacunek dla nas, dla POF. To niestety wyjątki w tej firmie i przy tym kontrakcie. Dużym obciążeniem są poza oczywistymi ujęciami, relacje z kierownikami sklepów, w których pełni się służbę jak i kierownikami rejonów Jeronimo, dla których POF jest w zasadzie śmieciem, z którym można zrobić wszystko. Praca oczywiście na zleceniu, więc zero urlopów, dodatków czy choćby świadczeń podczas rekonwalescencji po wypadkach, które zdarzają się podczas prób zatrzymań. Moja przygoda z Solidem zakończyła się z dnia na dzień, po zmianie mojego inspektora. Co do wynagrodzeń, nie można powiedzieć, zawsze były terminowo, a jakiekolwiek sprawy w płacach załatwić można było telefonicznie od ręki.

Plusy

Samodzielna praca na obiekcie, dość elastyczny grafik

Minusy

Presja kierowników rejonu JMP, kierowników sklepów na wykonywanie prac nie związanych z ochroną obiektów.

Panuje porządek i dyscyplina

Jest ok .raz w tygodniu mamy kontrole inspektora Pomaga nam w sprawach sluzbowych

Plusy

Samodzielnosc w podejmowaniu decyzji

Minusy

Dla emeryta jest ok

Kierownik

Firma nie oszukuje, z góry wiesz jakie zarobki, idzie się dogadać, pracował bym do dzisiaj , ale kierownik mnie lekceważył , i ustalał grafik z moim zmiennikiem, bez konsultacji ze mną. Dyrektor nasz to były kierownik, tu wielki szacun. Nie znaczy to , że obecny kierownik jest nie do wytrzymania, każdy jest tylko człowiekiem, z nim też idzie się dogadać, ale mnie nie wyszło.

Plusy

dyrektor, grupa kontrolna, wspaniała załoga sklepu Lidl, wypłata na czas

Minusy

bez sensu coś pisać, bo wiemy co podpisujemy, mogli by trochę stawkę podnieść.

Solid

Firma nie płaci na czas, trzeba się prosić bo to by wypłacili ci pieniądze. Pracuje tu już któryś miesiąc (ostatni wsm) i nigdy nie dostałem wynagrodzenia na czas, zawsze pieniądze przychodzą 17-18tego... Ta firma to dno mimo że ładnie płacą to nie płacą w terminie...

Plusy

Minusy

Aż za dużo

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SOLID SECURITY. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu