SOLID SECURITY

Opinie pracowników firmy SOLID SECURITY

Ogólnie płacą dopóki nie odmówisz nadgodzin a tam robił się po 220 godz najlepiej sprzedających spać w pracy i być na okrągło do dyspozycji życie prywatne ??? Zapomnij
Firma nie płaci na czas, trzeba się prosić bo to by wypłacili ci pieniądze. Pracuje tu już któryś miesiąc (ostatni wsm) i nigdy nie dostałem wynagrodzenia na czas, zawsze pieniądze przychodzą 17-18tego... Ta firma to dno mimo że ładnie płacą to nie płacą w terminie...
Plusy
Minusy
Aż za dużo
Kilka lat bez urlopu , kierownik długopis nic nie potrafi załatwić tylko się podpisuje że był , brak możliwości rozwoju chyba że za ten rozwój zapłacisz co to za firma która chce mieć pracownika a za szkolenie każe mu płacić ... praca dla ludzi bez wymagań bez życia prywatnego bez przyszłości na lepsze jutro ,dla byle kogo , wezmą każdego byle by przyszedł ...
Plusy
dobry żart
Minusy
stres, zbyt duża ilość godzin, brak rozwoju, praca monotonna nudna, narażanie zdrowia a jak sie coś stanie pracownik zostaje na lodzie
Tylko jako zapchaj dziura, dopóki nie znajdziesz normalnej pracy.
Nie polecam nikomu tej firmy. Pracowałam ponad rok,NIGDY nie dostałam wypłaty na czas, co miesiąc musiałam dzwonić i się o nią upominać, panie w płacach znały mnie już na pamięć - były bardzo nie miłe. 4 przelewy z wynagrodzeniem, na umówię o prace najniższa krajowa, reszta zlecenie... L4 płatne od najniższej krajowej i ucięte CALE ZLECENIE. Zero pakietów socjalnych. Bardzo nie polecam. Zwolnili mnie z powodkoronawirusa. Kierownictwo wszystko maja gdzieś i wszystkich. Nikomu nie życzę pracy w tej firmie
Brak stałego zatrudnienia ,częsta zmiana objektów do ochrony w różnych dzielnicach miasta lublina .
Jeden z pracowników jest nosicielem wirusa ... Uważajcie na siebie
Nie mam komentarza na temat tej pracy i firmy. Powodzenia
Plusy
...
Minusy
....
Kiepskie relacje pomiędzy kierownictwem a pracownikami brak wsparcia dla pracowników najniższego szczebla
Plusy
Możliwości rehabilitacji
Minusy
Brak możliwości awansu
Główny Inspektor Pracy
Sz. Pan Wiesław ŁYSZCZEK

Państwowa Inspekcja Pracy

ul. Barska 35/30

02-315 WARSZAWA

Szanowny Panie Inspektorze, informuję że u pracodawcy Solid Security Sp. z o.o., z siedzibą 02-676 Warszawa, ul. Postępu 17, trwa proceder rażącego naruszenia prawa pracowniczego polegającego na zatrudnianiu pracowników wykonujących pracę osobiście na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem, w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę na sprzęcie, w obiektach przedsiębiorcy i przebywających do jego dyspozycji, jednocześnie na dwóch rodzajach umów: umowa o pracę i umowa zlecenie pomimo wykonywania zgodnie z umowami tych samych czynności.

Podpisanie z pracownikami dwóch rodzajów umów jest celowe i jest narzędziem służącym do pozbawienia pracownika wyższego wynagrodzenia zgodnego z Kodeksem Pracy za pracę w dni wolne i dodatkowo wolne od pracy, uchylaniu się od płacenia podatków (dochodowego i ZUS) od wyższych należnych pracownikom kwot, generujących wyższe podstawy opodatkowania oraz omijanie prawa pracy w aspekcie rozliczania czasu pracy.

Proceder ten jest powszechną praktyką stosowaną u pracodawcy zarówno w siedzibie firmy (stacje monitorujące) jak i w oddziałach terenowych. Stan faktyczny jest łatwy do ustalenia i zweryfikowania w przypadku zastosowania kontroli bezpośredniej u pracodawcy.

Bardzo proszę Pana Inspektora o pilna interwencję w tej sprawie.

W przypadku braku reakcji na powyższą informację i nie zaprowadzenie przez Pana instytucję w Solid Security stanu zgodnego z obowiązującym prawem pracy informuję, że uważając , że akceptuje Pan praktyki
 - więcej...
Oceniam pozytywnie .Praca według standardów ochrony.
Plusy
Wynagrodzenie płatne na czas ustalony
Minusy
Nie ma specjalnych minusów
Odnosze wrażenie że ta Agencja Ochrony jest diabłu z dupy siłą wyciągnięta. Aplikowałem do pracy w ochronie kilka razy w tym roku i żadnego odzewu, widać że chamstwo jest ich warsztatem pracy.
Skoro nie ma żadnego odzewu z ich strony muszę zgodzić się z przedmówcami.
Firma Solid Security to dno i wodorosty , oszukują pracowników na pieniądze jak tylko się da kontrahent im wypłaca pieniądze za Twój etat a ta firma tylko myśli jak Cię wyrolować na parę złoty. Umowy śmieciowe, nie płacą za nadgodziny, nie odprowadzają Zus chcesz coś załatwić to nie załatwisz bo Panie w biurze siedzą i dłubia słonecznik, lub mają przerwę na papieroska. Odradzam proszę omijać tę firmę szerokim łukiem
Solid zatrzymał się mentalnie w latach 90-tych. Brak szacunku mizerna płaca to norma.Pozytywne opinie są pisane prawdopodobnie przez inspektorów którzy mają naganiać tanią siłę roboczą.Szczerze odradzam.Praca dla masochistów.
Plusy
Minusy
Brak szacunku, mozliwosci rozwoju, Wyzysk, Podpisanie umowy o pracę uzaleznione od podpisania zleceniówki.
Bardzo pozytywnie, bez rewelacji, ale pieniądze na czas, możliwość wzięcia pożyczki, zaliczki, nie jest zle
Praca w firmie solid security w Warszawie przy ulicy Postępu 17
El horario de trabajo es de 6:00 a 17:00 sin parar, es lo mas dificil. Aprendi no tener miedo de la direccion que la cultura es muy importante e todos son muy amables.
Mas me gusta el contacto con gente.
Plusy
En la mayoria de dias hay tiempo para tomar el cafe o leer
Minusy
hay demasiado tiempo para abburirse
Dało się żyć chodź szef trochę nie miły jak i pracownicy
Minusy
super praca, miła atmosfera, bardzo miła kadra pracowników
Firma Solid Security bardzo przyjazna dla człowieka, aczkolwiek obiekty ochraniane nie koniecznie.
Firmę oceniam bardzo dobrze pod kątem godzin pracy, kulturze pracowników i kadry zarządzającej. Lecz na moim stanowisku pracy są tu małe zarobki, najniższa krajowa i brak możliwości awansu.
Plusy
godziny pracy
Minusy
zarobki