SOLID SECURITY

Opinie pracowników firmy SOLID SECURITY

Praca w solid
Ogólnie płacą dopóki nie odmówisz nadgodzin a tam robił się po 220 godz najlepiej sprzedających spać w pracy i być na okrągło do dyspozycji życie prywatne ??? Zapomnij
Tylko jako zapchaj dziura, dopóki nie znajdziesz normalnej pracy.
Ta firma to porażka
Nie polecam nikomu tej firmy. Pracowałam ponad rok,NIGDY nie dostałam wypłaty na czas, co miesiąc musiałam dzwonić i się o nią upominać, panie w płacach znały mnie już na pamięć - były bardzo nie miłe. 4 przelewy z wynagrodzeniem, na umówię o prace najniższa krajowa, reszta zlecenie... L4 płatne od najniższej krajowej i ucięte CALE ZLECENIE. Zero pakietów socjalnych. Bardzo nie polecam. Zwolnili mnie z powodkoronawirusa. Kierownictwo wszystko maja gdzieś i wszystkich. Nikomu nie życzę pracy w tej firmie
Miejsce pracy w którym panuje nienajlepsza atmosfera pracy .
Brak stałego zatrudnienia ,częsta zmiana objektów do ochrony w różnych dzielnicach miasta lublina .
Uwaga Jest w Solidzie wirus
Jeden z pracowników jest nosicielem wirusa ... Uważajcie na siebie
Brak komentarza
Nie mam komentarza na temat tej pracy i firmy. Powodzenia
Plusy
...
Minusy
....
Kiepska atmosfera
Kiepskie relacje pomiędzy kierownictwem a pracownikami brak wsparcia dla pracowników najniższego szczebla
Plusy
Możliwości rehabilitacji
Minusy
Brak możliwości awansu
Stacja monitorująca.
Główny Inspektor Pracy
Sz. Pan Wiesław ŁYSZCZEK

Państwowa Inspekcja Pracy

ul. Barska 35/30

02-315 WARSZAWA

Szanowny Panie Inspektorze, informuję że u pracodawcy Solid Security Sp. z o.o., z siedzibą 02-676 Warszawa, ul. Postępu 17, trwa proceder rażącego naruszenia prawa pracowniczego polegającego na zatrudnianiu pracowników wykonujących pracę osobiście na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem, w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę na sprzęcie, w obiektach przedsiębiorcy i przebywających do jego dyspozycji, jednocześnie na dwóch rodzajach umów: umowa o pracę i umowa zlecenie pomimo wykonywania zgodnie z umowami tych samych czynności.

Podpisanie z pracownikami dwóch rodzajów umów jest celowe i jest narzędziem służącym do pozbawienia pracownika wyższego wynagrodzenia zgodnego z Kodeksem Pracy za pracę w dni wolne i dodatkowo wolne od pracy, uchylaniu się od płacenia podatków (dochodowego i ZUS) od wyższych należnych pracownikom kwot, generujących wyższe podstawy opodatkowania oraz omijanie prawa pracy w aspekcie rozliczania czasu pracy.

Proceder ten jest powszechną praktyką stosowaną u pracodawcy zarówno w siedzibie firmy (stacje monitorujące) jak i w oddziałach terenowych. Stan faktyczny jest łatwy do ustalenia i zweryfikowania w przypadku zastosowania kontroli bezpośredniej u pracodawcy.

Bardzo proszę Pana Inspektora o pilna interwencję w tej sprawie.

W przypadku braku reakcji na powyższą informację i nie zaprowadzenie przez Pana instytucję w Solid Security stanu zgodnego z obowiązującym prawem pracy informuję, że uważając , że akceptuje Pan praktyki
 - więcej...
Oceniam pozytywnie-miejsce pracy dobrze zorganizowane-monitoring, alarm, napadówka
Oceniam pozytywnie .Praca według standardów ochrony.
Plusy
Wynagrodzenie płatne na czas ustalony
Minusy
Nie ma specjalnych minusów
Aplikacja do firmy ochroniarskiej Solid Secutity
Odnosze wrażenie że ta Agencja Ochrony jest diabłu z dupy siłą wyciągnięta. Aplikowałem do pracy w ochronie kilka razy w tym roku i żadnego odzewu, widać że chamstwo jest ich warsztatem pracy.
Skoro nie ma żadnego odzewu z ich strony muszę zgodzić się z przedmówcami.
Dno, oszuści, krętacze.
Firma Solid Security to dno i wodorosty , oszukują pracowników na pieniądze jak tylko się da kontrahent im wypłaca pieniądze za Twój etat a ta firma tylko myśli jak Cię wyrolować na parę złoty. Umowy śmieciowe, nie płacą za nadgodziny, nie odprowadzają Zus chcesz coś załatwić to nie załatwisz bo Panie w biurze siedzą i dłubia słonecznik, lub mają przerwę na papieroska. Odradzam proszę omijać tę firmę szerokim łukiem
Wyzysk
Solid zatrzymał się mentalnie w latach 90-tych. Brak szacunku mizerna płaca to norma.Pozytywne opinie są pisane prawdopodobnie przez inspektorów którzy mają naganiać tanią siłę roboczą.Szczerze odradzam.Praca dla masochistów.
Plusy
Minusy
Brak szacunku, mozliwosci rozwoju, Wyzysk, Podpisanie umowy o pracę uzaleznione od podpisania zleceniówki.
Praca biurowa
Bardzo pozytywnie, bez rewelacji, ale pieniądze na czas, możliwość wzięcia pożyczki, zaliczki, nie jest zle
Jest wszystko OK
Praca w firmie solid security w Warszawie przy ulicy Postępu 17
Ambiente de trabajo tranquilo e cultural
El horario de trabajo es de 6:00 a 17:00 sin parar, es lo mas dificil. Aprendi no tener miedo de la direccion que la cultura es muy importante e todos son muy amables.
Mas me gusta el contacto con gente.
Plusy
En la mayoria de dias hay tiempo para tomar el cafe o leer
Minusy
hay demasiado tiempo para abburirse
Miejsce pracy gdzie panuje zla atmosfera
Dało się żyć chodź szef trochę nie miły jak i pracownicy
Mikstat
super praca, miła atmosfera, bardzo miła kadra pracowników
Firma sama w sobie jest naprawdę porządna, ale obiekty ochraniane żyją własnym życiem a
Firma Solid Security bardzo przyjazna dla człowieka, aczkolwiek obiekty ochraniane nie koniecznie.
Giżycko
Firmę oceniam bardzo dobrze pod kątem godzin pracy, kulturze pracowników i kadry zarządzającej. Lecz na moim stanowisku pracy są tu małe zarobki, najniższa krajowa i brak możliwości awansu.
Plusy
godziny pracy
Minusy
zarobki
Augustów
W ofercie pracy 12 netto plus zwrot za dojazdy, a w rzeczywistosci najniższa krajowa, nie ma zadnych zwrotów za dojazdy, na obiekcie bałagan, zero kompetencji, totalna olewka innych, manager obsadził stołki rodzinką za którą trzeba pracowac bo oni przyszli tylko zaliczyc dzien, regionalny kierownik udaje kozaka, przy kazdej okazji nasmiewa sie z kogo może choc sam nic soba nie reprezentuje, a przy dyrektorze ooooto dopiero popisówka. Skoro to taka dobra firma dlaczego maja taką zastraszająca rotacje. Prawdą jest to, ze gdyby nie układy to nigdy nie dostaliby tej fabryki do ochrony. Tak naprawde to do dzis nie maja pojecia na czym polega ochrona fabryki
Plusy
Minusy
zawsze niedopłaty wynagrodzen, wykorzystyanie pracowników
Warszawa praca na obiekcie MPWIK
Praca na obiekcie MPWIK Warszawa ul Czerniakowska 124.
Jeżeli ktoś chce przejść szkole życia zapraszam do pracy w solid Security obiekt MPWIK.

Dowódcy godni pożałowania nie pomagają wręcz przeciwnie szkodzą pracownikom dbają tylko o własne dupy!!!

Kierownik wchodzi najchętniej pozamykali by się we własnych szafach ze strachu.

Ekipa stara super załoga pozdrowienia nowi robią co im pseudo kierownik każe kaze stać na jednej nodze stoją każe szczekac szczekają żałosne!!!!

Kierownik grubas spasiony na solidowskiej pensji i ludzkiej krzywdzie z kozia brodą zero szacunku dla ludzi p.D. Solid dostaje kary przez niego a oni uważają że jest to super pracownik.

A drugi jego pomocnik taka sama menda pan K.

Super kierownikiem był tam Pan Z.P. dbał o ludzi nie szkodzil pomagał to zdjęli go z kierownika obiektu bo szanował ludzi i to się nie podobało temu spasionemu Kozłowi który był wyżej i pisał donosy na normalnego człowieka.

Obiekt ogólnie ciężki latem ok a zimą bryyyy!! kilka chektarow do obejscia noi te czujki jak wszędzie ale z normalną ekipą można bylo pracować.

Nie polecam do puki zadzi tam solid i ci dwaj ze zrytymi głowami!!!!!.
Plusy
Minusy
Brak wszystkiego, socjal porazka, latem myszy, szczury i wc razem z jadalnią oraz szatnia syf, smród i PRL.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SOLID SECURITY. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,7
2,4