Opinie pracowników firmy Smith & Nephew

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (818)
great place to work
pracownik biurowy (obecny pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie25 sierpnia 2019
Pracuję w tej firmie ponad rok. Ogólnie jestem zadowolony, ponieważ zwraca się bardzo dużą uwagę na benefity dla pracowników oraz atmosferę w pracy. Kadrze zarządzającej zależy na dobrych relacjach z pracownikami i wspólnej pracy w uzyskiwaniu możliwie najlepszych wyników. W Smith&Nephew można zawsze liczyć na merytoryczne wsparcie ze strony współpracowników, kadry zarządzającej i działu HR. To jedna z lepszych firm na rynku wrocławskim.
Praca w firmie, gdzie dyskryminuje sie pracownikow.
Mobing wszechobecny.
HR zatrudniaja czasami swoich znajomych.
HR manager nie ma pojecia o polskim prawie - nie ma zadnych kwalifikacji czy wyksztalcenia do pelnienia tej roli. Podaje czesto bledne informacje pracownikom, lamie prawo I zastrasza pracownikow.
Plusy
Posilki darmowe dla pracownikow (kanapki, salatki, owoce, etc.); ludzie z zespolu
Minusy
Kadra zarzadzajaca - wiekszosc nie ma pojecia o zarzadzaniu zespolem, HR manager - zero znajomosci kodeksu pracy, niedotrzymywanie warunkow umowy - nawet tych na pismie, gorsze traktowanie pracownikow przejetych niz nowych - np. wynagrodzenia - mam dostep, bardzo nie przyjemna atmosfera w firmie, degradacja pracownikow (tylko przejetych), ukrywanie informacji I klamanie w dokumentacji przed audytem - na polecenie managera, management placi karta sluzbowa za imprezy I rozlicza jak kolacje sluzbowe
Pracownicy nie otrzymuja wynagrodzenia na czas
Supervisor (obecny pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie30 lipca 2018
Ze wzgledu na negatyna opinie oraz na fakt iz dalej tam pracuje nie moge ujawnic mojego stanowiska. Ponizej przedstawiam problemy z jakimi spotykam pracujac w tym wspanialym miejscu:

1. Pracownicy nie otrzymuja wynagrodzenia na czas
2. Pracownicy ktorzy maja dzieci dowiaduja sie o tym, ze ich dziecko nie jest ubezpieczone dopiero podczas wizyty
3. Firma robi wszystko by nie wyplacic benefitu ktory przysluguje pracownikowi
4. Firma nie traktuje wszystkich pracownikow tak samo

Nie sa to jeszcze wszystkie niedogodnosci wynikajace z pracy dla Smith e Nephew jednak wydaje mi sie, ze sa wystarczajace by zwizualizowac wspaniala atmosfere panujaca w tej korporacji.
Plusy
Do wyboru bułka lub sałatka
Minusy
Pracodawca nie wywiazuje sie z ustalen ktore sam proponuje

Zobacz więcej opinii o firmie Smith & Nephew

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Smith & Nephew. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,7

Opinie o firmie Smith & Nephew wg lokalizacji