Sitel Group

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie Sitel Group

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (12,229)

Miejsce pracy Warszawa.

W moim typowym dniu siadam przy komputerze, pracuję dwóch systemach obejmując spraw Firm jak>TPVision, Saeco, Avent, Gibson, Woox, Sonicare. Odpowiadam na e-maile w języku Węgierskim, (przykładowo, na dzień 15-20 e-mailów w zwykły dzień). Również w tym czasie odbierając telefony Klientów i logując sprawy na bieżąco w systemy. A wówczas zajmuję się też Reklamacjami które muszę eskalować w języku angielskim do przełożonych a również zagranice. Atmosfera z firmie między pracownikami z którymi razem pracuje jest doskonała. Najtrudniejsza część mojej pracy to jest jak widzę że tylko ja pracuje z 5 osób a reszta ,,youtube,, ogląda. Niestety są takie przypadki. Najprzyjemniejsza część mojej pracy jak wychodzę i zamykam drzwi za sobą z zamkniętymi sprawami i mogę zająć się moimi osobistymi sprawami, jadę do domu. Taka jest prawda. ;)

Plusy

Słodkie poniedziałki są Firmie robione czas do czasu.

Minusy

miejsca parkingowe

Brak stabilności

Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują dużo, co później nie ma przełożenia na rzeczywistość. Wypłata nie jest adekwatna co do wymogów. duże parcie na wyniki. przez cały okres pracy byłam utwierdzana że osiągam świetne wyniki, po czym przed końcem umowy oświadczają że nie przedłużają. Kompletny brak szacunku dla pracowników

Plusy

wygoda pracz w domu

Minusy

brak poszanowania pracowników

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Sitel Group. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.4

Opinie o firmie Sitel Group wg lokalizacji

• Sitel Group
  • Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)