Shell

Opinie o firmie Shell, temat Płaca i benefity: stanowisko Sprzedawca/kasjer (m/k)

moja ocena jest bardzo pozytywna, dobrze mi się pracowało w tej firmie, ponieważ ludzie pracujący w tym miejscu byli bardzo zgrani. były wypłacane wysokie premie. praca bezstresowa w miłej atmosferze.
Plusy
wysokie premie
Minusy
brak posiłków
Praca o różnych portach dnia i nocy, brak dodatków pieniężnych za weekendy i święta.Podstawa to najniższa krajowa +-100zl. Do wypłaty dochodzi dodatek nocny i premia. Po 3latach pracy na umowę o prace najwyższe wynagrodzenie jakie otrzymałam to 2050zł. Ostatnio wymieniano system kasjerski -brak szkolenią (każdy miał ogarnąć to sobie sam).
Niesprawiedliwy system wynagrodzeń. Praca 7 dni w tygodniu weekendy święta. Zero życia prywatnego. Pracownik jest od wszystkiego świeci oczami nawet za rzeczy za które odpowiedzialny jest kierownik a nie są zrobione na czas. Człowiek nie może sobie niczego zaplanować żadnego weekendu żadnego wyjazdu nawet na 2 dni. Grafik zmienia się z dnia na dzień. Nadgodziny nie są wypłacane.
Minusy
Niskie zarobki brak zaplecza socjalnego niemiła atmosfera
Oceniam swoją byłą firmę na ocenę dobrą.-obsługa klienta, nacisk na promocje, w międzyczasie dbanie o porządek na sklepie i w magazynach, dokładanie towaru, sprawdzanie dat ważności, sprzątanie, przyjmowanie towaru, robienie zwrotów. obsługa grilla, robienie hot dogów, kawy. Robienie depozytów. Przyjmowanie dostaw paliw.- nie ma możliwości rozwoju-komunikatywność między kierownictwem a pracownikami.- najtrudniejszą częścią pracy jest zmiana nocna.- kontakt z klientem i rozwiązywanie problemów.
Plusy
komunikatywność między pracownikami i kierownictwem.
Minusy
zmiany nocne