SGP Group

Opinie pracowników firmy SGP Group

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (9)

Hutchinson

Praca w zakładzie produkcyjnym mi odpowiada. Nie jest stresująca. Myślę jednak o zmianie pracy ze względu na umowę którą posiadam -umowa zlecenie.

Plusy

Elastyczny grafik

Minusy

Umowa zlecenie

Firma godna polecenia!

Firma stawia na młodych pracowników, którzy ambitnie podchodzą do pracy i wiele uczą się od doświadczonych współpracowników. Oferują bardzo bogaty i rozbudowany pakiet szkoleń dla swoich pracowników.

Plusy

Stabilna praca, atmosfera

Minusy

Młoda kadra zarządzająca i pracownicy, bardzo dobre miejsce dla młodych ambitnych ludzi

Prężnie rozwijająca się firma, dobre miejsce dla młodych ambitnych ludzi, którzy pracując z profesjonalistami mogą się wiele nauczyć, przyjazna atmosfera, zapewniają dodatkowe profity w postaci karty na siłownię, czy ubezpieczenie grupowe, auto firmowe jeśli wymaga tego stanowisko pracy

Plusy

możliwość awansu i rozwoju

Warto było tu pracować

Pracowałem w dziale sprzedaży jako przedstawiciel handlowy. Byłem zadowolony zarówno z podstawy jak i systemu premiowego. Samochód służbowy i wszystkie inne potrzebne narzędzia oraz wsparcie ze strony zespołu sprzedażowego i działu rekrutacji. Do tego wielu klientów, choć oczywiście trzeba "przynosić" cały czas nowych. Ogólnie - bardzo dobra firma, polecam.

Fundacja aktywizacja

Mili ludzie, którzy chcą pomóc, pomagają w znalezieniu pracy i aktywnie biorą udział w ty udział. Chcą pomóc w każdy możliwy sposób

Miejsce pracy, w którym brakuje stabilizacji

Dużo obiecują, ale tylko gdy chcą pozyskać pracownika, gdy dochodzi co do czego niestety nic nie dostaniesz.

Minusy

Brak stałego zatrudnienia

great for bi-lingual leaders

Company is in expansion mode. Lots of opportunity for the european market. If you speak english, german or any other european language and have multi site experience, look into this company.

brak organizacji pracy

firme oceniam na 4 poniewaz jest maly brak organizacji pracy

Plusy

woda na chali

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w SGP Group. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu