Selgros

Opinie pracowników firmy Selgros - Łódź, łódzkie

Dzień pracy wynosi 8h 20 min. Wyróżnić można dwie zmiany ranna od 5.00 do 13.20 lub 5.30 do 13.50 oraz popołudniową od 13.20 do 21.40. Praca rannej zmiany zaczyna się od wydrukowania wykazu ko0rekt z dnia poprzedniego oraz sprawdzenie ich poprawnego wykonania i opisania. Reszta dnia obejmuje obowiązki tj. wydawanie towaru na rampie, kontrola zawartości i zgodności towaru z rachunkiem oraz wykonywanie korekt gdyby wystąpił błąd. Praca zmiany popołudniowej wygląda podobnie. Wieczorem przed zamknięciem hali drukuje się raporty kasowe z kas fiskalnych.Rozwój osobisty jest możliwy, jednak są na to małe szanse.Pracownicy obejmujący wyższe stanowiska w tym kierownicze są osobami kompetentnymi. Spośród kadry zarządzającej można wymienić tylko kilka osób, które nie odnoszą się odpowiednio do pracowników.
Plusy
dobra atmosfera między pracownikami, kulturalne i kompetentne kierownictwo.
Minusy
niskie zarobki, brak możliwości awansu oraz niska szansa rozwoju.
Obiecali ,że przedłuża mi umowę. Szybko przyjęli a potem nie przedłużyli umowy. Ja jestem ślepa i nie widzę a kierownicy nie rozumieją tego.Chamstwo wśród rewidentów.
Plusy
wypłata punktualnie
Minusy
Brak, życia osobistego. Dziecko ma wstrząs anafilaktyczny kierownicy olewają, dziecko może umrzeć. Zero empatii brak dnia dla dziecka.