Selgros
Opinia pracownika firmy Selgros

3 grudnia 2013
Od momentu zmiany kadry zarządzającej, zmieniła się również moja ocena całego zakładu pracy. O ile poprzednio mój tydzień dzielił się na pracę i resztę ( rodzina, rozrywka wypoczynek ), obecnie proporcje się zmieniły ( rodzina, praca, rozrywka, wypoczynek ). Niech ten tekst wystarczy za komentarz.
27 lipca 2015
KIEROWNIK DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU (obecny pracownik) - WARSZAWA
W DZIALE PRZYJĘĆ ZAWSZE BARDZO DUŻO SIĘ DZIEJE : - TRZEBA BARDZO SZYBKO PRZYJMOWAĆ TOWAR ABY BYŁ ZAWSZE DOSTĘPNY DLA KLIENTA - FIRMA ROZWIJA SIĘ DYNAMICZNIE - ISTNIEJE SZANSA NA ROZWÓJ W TEJ FIRMIE - WSPÓŁPRACA Z DZIAŁEM ROZLICZEŃ JEST DOŚĆ TRUDNA
Plusy
DŁUGA PRZERWA
Minusy
NISKIE ZAROBKI
9 września 2014
pracownik działu przyjęcie towaru (były pracownik) - Wrocław, DO
Ogólnie, przyjemne miejsce do pracy. Kadra zarządzająca pomaga w aklimatyzacji. Współpracownicy bez zawiści i animozji, chętni do pomocy w sytuacjach tego wymagających. Poranki bywają ciężkie, gdy stoi kolejka TIRów do rozładunku, ale organizacja pracy pomaga.
Plusy
Atmosfera.
Minusy
Trudno powiedzieć.
23 października 2020
kasjerka (były pracownik) - Łódź, łódzkie
Obiecali ,że przedłuża mi umowę. Szybko przyjęli a potem nie przedłużyli umowy. Ja jestem ślepa i nie widzę a kierownicy nie rozumieją tego.Chamstwo wśród rewidentów.
Plusy
wypłata punktualnie
Minusy
Brak, życia osobistego. Dziecko ma wstrząs anafilaktyczny kierownicy olewają, dziecko może umrzeć. Zero empatii brak dnia dla dziecka.
  1. Z przykrością mój obecny zakład pracy ocenic muszę średnio z małym nawet minusem.