Selgros
Opinia pracownika firmy Selgros

Selgros 3 Maja

23 października 2020
Obiecali ,że przedłuża mi umowę. Szybko przyjęli a potem nie przedłużyli umowy. Ja jestem ślepa i nie widzę a kierownicy nie rozumieją tego.Chamstwo wśród rewidentów.
Plusy
wypłata punktualnie
Minusy
Brak, życia osobistego. Dziecko ma wstrząs anafilaktyczny kierownicy olewają, dziecko może umrzeć. Zero empatii brak dnia dla dziecka.
31 lipca 2017
Pracownik kas (były pracownik) - Wrocław, Krakowska, dolnośląskie
Moja ocena dotyczy Selgros Wrocław Krakowska. Pracowałam w Selgros od 2014 do lutego 2017 (obecnie pracuję w LEROY MERLIN Krakowska), dlatego mogę podzielić się opinią z osobami zainteresowanymi pracą w tymże oddziale. 1. Niskie wynagrodzenia. 2. Brak ludzi trwale zainteresowanych taką pracą i za takie marne pieniądze. Pracować trzeba za dwie, często trzy osoby (braki kadrowe, złe zarządzanie zasobami ludzkimi). 3. Praca z osobami, z którymi ciężko się porozumieć. Zwłaszcza, że wysoce prawdopodobnie jest, iż zatrudnieni Ukraińcy otrzymują wynagrodzenie większe niż Polacy. 4. Najważniejsze. Przełożeni stosują spychologię i krzykoterapię. Nie pracuje się wydajnie w atmosferze poniżenia.
Plusy
Pensja na czas, socjal, opieka medyczna.
Minusy
Nerwowa atmosfera, ogromne braki w obsadzie, fatalne zarządzanie.
30 lipca 2017
kasjer (obecny pracownik) - Lublin, lubelskie
potrzebuje pracy która da mi mozliwosc utrzymania sie na nirmalnym poziomie
27 listopada 2012
pracownik hali, wydawanie towaru, obsługa klienta (były pracownik) - Łódź, łódzkie
Dzień pracy wynosi 8h 20 min. Wyróżnić można dwie zmiany ranna od 5.00 do 13.20 lub 5.30 do 13.50 oraz popołudniową od 13.20 do 21.40. Praca rannej zmiany zaczyna się od wydrukowania wykazu ko0rekt z dnia poprzedniego oraz sprawdzenie ich poprawnego wykonania i opisania. Reszta dnia obejmuje obowiązki tj. wydawanie towaru na rampie, kontrola zawartości i zgodności towaru z rachunkiem oraz wykonywanie korekt gdyby wystąpił błąd. Praca zmiany popołudniowej wygląda podobnie. Wieczorem przed zamknięciem hali drukuje się raporty kasowe z kas fiskalnych.Rozwój osobisty jest możliwy, jednak są na to małe szanse.Pracownicy obejmujący wyższe stanowiska w tym kierownicze są osobami kompetentnymi. Spośród kadry zarządzającej można wymienić tylko kilka osób, które nie odnoszą się odpowiednio do pracowników.
Plusy
dobra atmosfera między pracownikami, kulturalne i kompetentne kierownictwo.
Minusy
niskie zarobki, brak możliwości awansu oraz niska szansa rozwoju.