Selgros
Opinia pracownika firmy Selgros

Dobra atmosfera między pracownikami a przełożonymi

9 września 2014
Ogólnie, przyjemne miejsce do pracy. Kadra zarządzająca pomaga w aklimatyzacji. Współpracownicy bez zawiści i animozji, chętni do pomocy w sytuacjach tego wymagających. Poranki bywają ciężkie, gdy stoi kolejka TIRów do rozładunku, ale organizacja pracy pomaga.
Plusy
Atmosfera.
Minusy
Trudno powiedzieć.
27 lipca 2015
KIEROWNIK DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU (obecny pracownik) - WARSZAWA
W DZIALE PRZYJĘĆ ZAWSZE BARDZO DUŻO SIĘ DZIEJE : - TRZEBA BARDZO SZYBKO PRZYJMOWAĆ TOWAR ABY BYŁ ZAWSZE DOSTĘPNY DLA KLIENTA - FIRMA ROZWIJA SIĘ DYNAMICZNIE - ISTNIEJE SZANSA NA ROZWÓJ W TEJ FIRMIE - WSPÓŁPRACA Z DZIAŁEM ROZLICZEŃ JEST DOŚĆ TRUDNA
Plusy
DŁUGA PRZERWA
Minusy
NISKIE ZAROBKI
3 grudnia 2013
Pracownik przyjęcia towaru (obecny pracownik) - Szczecin, ZA
Od momentu zmiany kadry zarządzającej, zmieniła się również moja ocena całego zakładu pracy. O ile poprzednio mój tydzień dzielił się na pracę i resztę ( rodzina, rozrywka wypoczynek ), obecnie proporcje się zmieniły ( rodzina, praca, rozrywka, wypoczynek ). Niech ten tekst wystarczy za komentarz.
31 lipca 2017
Pracownik kas (były pracownik) - Wrocław, Krakowska, dolnośląskie
Moja ocena dotyczy Selgros Wrocław Krakowska. Pracowałam w Selgros od 2014 do lutego 2017 (obecnie pracuję w LEROY MERLIN Krakowska), dlatego mogę podzielić się opinią z osobami zainteresowanymi pracą w tymże oddziale. 1. Niskie wynagrodzenia. 2. Brak ludzi trwale zainteresowanych taką pracą i za takie marne pieniądze. Pracować trzeba za dwie, często trzy osoby (braki kadrowe, złe zarządzanie zasobami ludzkimi). 3. Praca z osobami, z którymi ciężko się porozumieć. Zwłaszcza, że wysoce prawdopodobnie jest, iż zatrudnieni Ukraińcy otrzymują wynagrodzenie większe niż Polacy. 4. Najważniejsze. Przełożeni stosują spychologię i krzykoterapię. Nie pracuje się wydajnie w atmosferze poniżenia.
Plusy
Pensja na czas, socjal, opieka medyczna.
Minusy
Nerwowa atmosfera, ogromne braki w obsadzie, fatalne zarządzanie.
  1. Dobra atmosfera między pracownikami a przełożonymi